ModaAlışveriş

2013 yılında Erkek moda ayakkabılar

Ayakkabı yetenekli kişi bir sürü ki: Ne hobileri, meslek, zenginlik, lezzet ve hatta mizaç. moda trendlerini takip edenler ve sadece iyi görünmek isteyenler vardır. görünümüne özen olasılığı daha yüksektir kadınlar olarak kabul rağmen, erkekler kendi görünüm ve özellikle ayakkabılar önemsiyoruz. ek olarak bunun farkında Birçok tasarımcı, sürekli erkek giyim ve moda ayakkabı, bot ve diğer ayakkabı çeşitli üretmek.

son trendleri göre, Vogue klasik halen devam ediyor. Ancak bu sezon, bu dönüştürülmüş ve şimdi farklı detaylar ve bitirir, parlak ve orijinal renklere odaklanır. Böylece, popülerlik, siyah, gri, mavi ve kahverengi aittir. Erkek moda ayakkabıları yumuşak deriden yapılmış. Bu malzeme mutlak favori. Ayrıca süet ve nubuk kullandı. Bu tür malzemeler, pratik ve erkekler arasında bu nedenle popülerdir. Kumaş, tek renkli bir baskı ile her ikisi de olabilir, burada deri ve kumaş, Özellikle ilginç bir kombinasyon. Modaya çiçekler koyu tonlu ve mütevazı, neepatazhnye ile, küçük soyut ve geometrik baskılar vardır.

Şık ayakkabılar bile ve farklı stilleri karıştırın. Bu delik, geniş bantlar, metal parçalar, ve süet saçak, kürk ile çıkıntı süsleyen olabilir, burunlarını desenli olabilir. model numarası yüksekliğinde ayakkabı çeşitli, bir topuk ile ve bu olmadan ayak ve tabanın şekli bulunabilir.

Erkekler için çok yüksek botlar pratik değildir, bu nedenle bu modeller nadiren sadece göz alıcı modacılar efendilerinden kişisel düzeni yapmak bulunabilir. Çoğu zaman, günlük modeli ayakkabılar ayak bileği biraz üzerinde bulunmaktadır.

Şık erkek ayakkabıları hep ürün yelpazesine sunulmuştur: keskin veya kare bir yuvarlak ayak. Ve sezonun ayak şekli değildir. Ancak 2013 yılında, kovboy botları gibi Sivri burunlu, moda modelleri.

Hiç ardından topuklar, erkek moda ayakkabılar veya hiçbiri gelince, dilimleri veya 4 cm daha yükseğe topuklu. ayakkabılar için temel talebi istikrardır. Popüler kabartmalı veya düz tabanı, düşük ve monoton kama edilir.

Şık renkler ve ayakkabı bu sezon siyah, kahverengi, gri ve tonları vardır. Ayrıca, tasarımcılar, kırmızı, yeşil, sarı ve dahil canlı renkler sunar pastel renkler. Gerçek bilenler için, modeller yılan derisi veya timsah derisi vardır. Bu tür malzeme şu anda özellikle değerlidir. Bugünün trendi renk modelinde burun, taban ve dantel odaklanır. Bu sezonda en şok edici bir koleksiyon olarak kabul edilir Salvatore Ferragamo.

Puan moda evleri erkeklerin aktivitesini değerlendirmektir sportif stili, üzerinde yapıyoruz. Örneğin, Paul Smith edilir 80'lerin tarzında hatırlatan çok renkli ayakkabılar, spor ayakkabıları, ayakkabı önerilir. sportif detaylarla Moda ayakkabılar klasik kıyafetlerle birleştirmek sunuyoruz. Klasik bir modeli cesaretle dantel ve tokalı dekore. Böyle varyantlar marka Bally sunmaktadır. Preppy tarzı ile 2013 çizmeler ifade edilir çikolata renkli gelen tokalar Tommy Hilfiger.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.