Gıda ve içecekYemek tarifleri

Çoban pasta - bulaşık transformatör

birçok kişi hiç uğraşmak alamadım çok zor bir görev, - pişirme kadınların büyük sayısı için. çoban pasta hazırlamak için çok lezzetli ve kolay olduğu için bu durumda, endişe gerek yok. Bu yemeğin çok farklı sürümü vardır, ayrıca, sen bağımsız olarak kompozisyonunu ayarlayabilirsiniz.

Reçete 1. Standard №

Çoban pasta, klasik tarifi çok lezzetli ve doyurucu çıkıyor, çok basittir. Tüm süreç size yaklaşık 15 dakika sürer. Bu yemeğin için, her zamanki şekilde pişirin patates püresi, 700 gram almak gerekir. Buna ek olarak, kıyılmış sığır eti yaklaşık 430 g, 1 çorba kaşığı için ihtiyaç. bezelye, doğranmış soğan, havuç ve peynir makarnalık.

Dolgu tavada kızartılmış ve sonra soğan, bezelye ve havuç ekleyin edilmelidir. ara sıra karıştırarak, 15 dakika boyunca güveç bırakın. Bir pişirme çanak alın ve eşit doldurma hazırlamak ve patates püresi üstünde. 180 derece çoban pasta, önceden ısıtılmış fırında yaklaşık 10 dakika hazırlanır. Zamanlayıcı 5 dakika daha fırında üst ve yere peynir koyun süresi dolmadan zaman.

Reçete 2. Mushroom №

İngiliz çoban pasta, tarifi şimdi düşünün ki, yetişkinler hem de çocuklar tarafından zevk olacaktır. Bu yemek hazırlamak için özel mutfak becerileri gerekli değildir, hatta acemi aşçı işleyebilir. 5 orta boy patates, mantar yaklaşık 420 gram ve kadar et: Kek için size almak gerekir. Ayrıca, yaklaşık 400 g ihtiyaç sert peynir çeşitleri, soğan, 2 küçük havuç, tavuk yumurtası, un yarım fincan, bitkisel yağ, patates püresi için uygundur sarımsak, baharat, süt ve tereyağı, bir kaç diş.

patates olağan patates püresi pişirmek gerekir. 4 bölümden - Sebzeler küçük küpler ve mantar içine kesilmelidir. Peynir ızgara olmalıdır. Orta sıcaklıkta üzerinde, birkaç dakika sonra mantar koyup kapağı 5 dakika boyunca kapalı altında pişirmeye, soğan, havuç ve sarımsak kızartmak gerekir. Sonra sürekli karıştırarak, kıyılmış sebzeler, baharatlar boyun ve pişirin. Patates püresi yarım rendelenmiş peyniri ekleyin ve iyice karıştırın gerekir. o renk değiştirene kadar kuru bir tavada sitesinde un kızartmak gerekir ve kıyılmış et ve sebze ile karıştırılır. Şimdi bu sırada şekil şeyi koymak için zamanı: doldurma, patates püresi ve peynir. 150 derece fırında pişmiş kek olacak en fazla 20 dakika içinde.

Tarif 3. Cı bahsedilen №

Çoban pasta daha sağlıklı fasulye olduğunu ve öğle ve akşam için mükemmel bir seçim olacaktır. Bu yemeğin için, miktar kullandığınız forma bağlıdır, genel olarak, patates püresi yaklaşık 700 gram almak gerekir. Buna ek olarak, 5 büyük mantar, soğan bir çiftin ortalama büyüklüğü, büyük havuç, 1 çorba gerekecektir. nohut, yumurta, baharatlar, otlar, zeytinyağı.

Nohut bir gece ıslanmasına ve pişene kadar kaynaması için gerekli olmaktadır. Zeytinyağı kıyılmış soğan, havuç ve mantar kızartma için gereklidir. tavada birkaç dakika sonra 10 dakika boyunca, sürekli karıştırarak, yavru doldurma gönderip olmalıdır. Bundan sonra, orada çok, dolgu üzerinde 1 cm su dökün ve ara sıra karıştırarak, bir saat güveç bırakmak gerekir. Şimdi tek, nohut ile karıştırın tuz, biber, baharatlar ve otlar eklemeniz gerekir. Bir sulu dolgu olsun, ama aşırı su olmadan olmalıdır. patates püresi - bir şekilde, zeytin yağı ile yağlanmış olmalıdır, doldurma, bir sonraki tabaka koydu. Tüm bunların üzerine bir maliyet tablosunun ile önceden karıştırılır yumurta, gres gerekir. Su kaşık ve bir tutam tuz. Çoban pasta 20 dakika boyunca 220 derecede ısıtılmış fırında pişirilir. Sonuç olarak, yüzey güzel bir altın kahverengi oluşturmalıdır.

bezelye ile Reçete № 4

kelimenin tam anlamıyla "cankurtaran" zaman orada yemek pişirmeye ne zaman veya aniden misafirler indi için Çoban pasta olacak. bu çanak 0,5 kg kıyılmış koyun eti, patates 1 kg, havuç 2, aynı soğan ve yeşil bezelye bir banka, 250 g sert peynir, 2 yumurta, rezene kiriş, tuz, biber, tereyağı almalıdır için.

Patates kaynatıp püre, ardından yumurta, tereyağı, baharat ve rendelenmiş peynir ile karıştırın gerekir. Bir tavada doğranmış soğan ihtiyaç ve havuç kızartın. Sonra aynı sığır eti, baharat göndermek ve bir süre pişirin. Bundan sonra bezelye ile doldurma karıştırmak gerekir. Formu yağlanmış ve katmanları konulmalıdır: patates püresi, doldurma ve patates püresi parçası tekrar. çanak olağandışı hale getirmek için, kullandığınız püresi üst tabakasını koyabilirsiniz pasta şırınga. 200 ° 'de fırında yarım saat ihtiyacı kek pişirmek. Çoban pasta, biz sadece kabul var olan tarifi, bu ısı şeklinde kullanmak en iyisidir. Tüm hemen yemek yemek başarısız olursa, daha da mikrodalga fırında ısıtın.

ilginç bilgiler

Sen beğeninize kek tarifi ayarlayabilirsiniz. Örneğin, kıyılmış tavuk veya hindi değiştirmek mümkündür. Buna ek olarak, tat mükemmel krem sos ve çeşitli baharatlar geliştirmek vb Pırasa, domates, :. farklı sebzeleri kullanabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.