SağlıkTıp

Çift göz kapağı - Asya görünüm birçok sahiplerinin rüya!

Bir çift göz kapağı - Böyle Avrupa kulağı ve herhangi tutucu taşımak için alışılmadık süreli Asya görünüm. Biz kas yapısal özellikleri ve göz çevresindeki derinin bahsediyoruz. birçok temsilcilerinin ise, kırışık sahip olan çift kapak olarak adlandırılan Moğol ırk o yoktur. Genellikle bu durumda, cilt gözler kabarık ve gözyaşı lekeli bakmak hangi nedeniyle, kirpik çizgisi üzerinde asılı kalır. Neden göz kapakları yapılandırılmıştır ve mümkün olup olmadığı bu kozmetik kusur düzeltmek için?

Çift göz kapağı: Fotoğraf ve açıklama

gözlerin dar şekli - bu Mongoloid ırkın işaretlerinden biridir. Birçok Japon, Çin, Koreliler, Tatarlar, Kırgızlar, Eskimolar ve kuzey ve doğu ulusların diğer temsilcileri göz kapaklarının üzerine kırışıklıkları var. Çoğu zaman, yerine Asya görünüm sahiplerinden yüzyılın hareketli kısmında Avrupalıların geleneksel çizgilerden epicanthus sahiptir. Derinin bu kıvrım, gözün iç köşesine en göze çarpan. Bu özellik yüzyılın yapısına doğasında vardır. O bugün kayda değer değil, Mongoloid ırk tüm temsilcileri herhangi bir kırışık var. doğru belirlemek ve Avrupalılar çift göz kapağı neden kanıtlamak ve Asyalılar için "Tek", bilim adamları henüz başarılı olamadık. Yaygın teori, evrim sürecinde ortaya soğuk, rüzgar ve kum karşı doğal bir ilaç, yani.

Kozmetik kusur ya da Doğu güzellik?

Birçok temsilcileri (özellikle adil cinsiyet) nedeniyle kendi yaş yapısına Mongoloid ırk testi sistemleri. Kızlar ve kadınlar kirpik cildi daha görsel gözlerini daralır üzerinde ve aşağı siliyalarda aşağı asılı düşünüyorum. Özel - Bu inançlar bazı gerçekleri, ama yine de kişinin bir Asya türü var. Birçok Avrupalı sevimli ve anlamlı gerçek kişiler kadınlar Mongoloid ırk olduğuna inanıyoruz. Bu sorunu çözmek için hiçbir şekilde sahipleri kendilerini "monovek" talip olsa da.

cerrahi olmayan yöntemlerin düzeltilmesi

Yüzyıllardır yapıştırıcı - Japonya ve Kore'de kozmetik mağazalarında en popüler ürünlerinden biridir. Bu nedir? Bu kirpik hattı üzerinde bir kaç milimetre uygulanır araçlar. özel bir alet yardımıyla bileşim, cilt üzerine sürülür ve istenen kat oluşturur. Etki, birinci yıkama kadar sürer. Değerli bir alternatif yapışkan - etiketler, göz kapağı deri sabitleme. kıvrımlar çözmek için yardımcı destek Bu yapışkan palet. Onların kamuflaj gölge tüm mobil göz kapağını uygulanması önerilir için, deri üzerinde görünür sticker.

plastik cerrahi

Radikal yolu çift göz kapağı yapmak - plastik cerrahi. kesi, kısmi kesi ve neintsizionny: Bugün, estetik tıp klinikleri plastik üç modeli sunuyoruz. Belirli bir hasta için operasyon seçimi fizyolojik özelliklerine bağlıdır. Inzitsionny yöntem kat oluşturulur ve yağ çıkarıldı edildiği kesi ile hirrgicheskogo girişim iletken içerir. Kısmen inzitsionny düzenleme küçük insizyon monte edilmiş özel sabitleme mesajları kullanarak işlem cilt varsayar. Bu müdahale ile de aşırı yağ dokusu eksize. En koruyucu cerrahi bir çift yüzyıl neintsizionnogo tipi olarak kabul edilir. Böyle bir müdahale pleat microcuts aracılığıyla nokta ipliklerin montajı ile meydana zaman. Herhangi bir blefaroplasti (göz kapağı cerrahisi) -, her şeyden önce, bir ameliyattır. estetik nedenlerle yürütmek cesaret, hasta riskleri ve kontrendikasyonlar olduğunu bilmelidir. müdahalenin amacı ise - bir çift yüzyıl oluşturulması, mantıklı görünüm bir Asya türüne sahip hastalarda çalışma konusunda uzmanlaşmış bir plastik cerrahın tedavi emanet etmek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.