SeyahatYol tarifi

Çeşitli yollar Kirov dan Moskova'ya almak için

Arka arkaya birkaç düzine yıldır Moskova fırsatların bir şehir. Birçok kişi doğduğu şehrin sermayeye nasıl sorusuna ilgilenen bu nedenle içindir. Moskova - Örneğin, mesafe Kirov aşmak için çeşitli yollar vardır.

En popüler yolu

En popüler yolu Kirov Moskova'ya almak - tren. nüfusun büyük bir kısmını taşır Yani. Bu, birkaç nedenden kaynaklanmaktadır.

Öncelikle, her zaman yeterince düşük maliyetle satın alınabilir bazıları ücretsiz bilet vardır.

İkincisi, idare her gün gerçekleşir.

Üçüncüsü, tren taşımacılığının en uygun tarzlardan biri olacaktır. , Uyku ve hatta tam ısırık Gerek yok, tek bir yerde tüm yol oturup yürüyebilir.

Tüm seyahat süresi yaklaşık 14 saat olacaktır. Toplam çalışır birkaç trenler, onlar birkaç saat zaman farkı (gece yarısı ilk 6.00 son) içinde git. En ucuz bilet yaklaşık 900 ruble maliyeti. lüks bir yer 7000 ruble fiyatlandırmasını kullanabilirsiniz satın alın. Tüm trenler Yaroslavsky İstasyonu Kirov gelen dikkati çekiyor. Her araç en üst düzeyde donatılmıştır: o klima, tuvalet ve kolay servis bakım vardır.

en sofistike yolu

bir noktadan diğerine taşımak için en zor yolu - kendi araç kullanmaktır. zorluklar karıştı yönü olabilir, sürücü sürekli yolda odaklanmak gerektiği gerçeğine yalan ve yeni bir yol zaten çok heyecan verici. Ancak, dilerseniz araba ile Moskova Kirov mesafeyi kapsayacak şekilde deneyebilirsiniz. Yaklaşık 950 kilometre olacak. Bütün yollar en az 12 saat geçirmek zorunda kalacaktır.

o zaman Nizhny Novgorod hareket devam etmeliyiz ve sonra Moskova'ya gidebilir Kostroma'daki Kirov dan önerilen rotaya yolculuğuna başlar. Tüm yol boyunca, pürüzsüz genişliğinde ve oldukça yoğun yollar vardır. onun turistik ünlü iki muhteşem şehri, içinden geçmek zorunda olacak. İstenirse, yolculuk sırasında bu güzellikleri hayran durdurun. Kış sezonunda Kirov Moskova'dan hareket ve tersi olarak neredeyse bu süre içinde tüm rota fark etmiş yapmak ve kontrol etmek zor olabilir önerilmez.

Biz de maliyeti hakkında konuşmalıyız. üstesinden gelmek için bu mesafe yaklaşık 4000 ruble benzin harcamak gerekecektir.

en kısa yolu

Mümkün olan en kısa sürede Moskova'ya Kirov dan erişime izin verir hızlı yolu yoktur. Bu tür bir düzlemdir. Yolculuk süresi sadece 1,5 saat olacak. Ancak bu rota yüzünden zorluklar çok şey var aslında yok sayıldı. Her şeyden önce, onlar kesin bir zaman çizelgesi takip edebileceğini direkt uçuş olmadığı gerçeği ile bağlantılıdır. Birkaç kez Kirov havaalanından Vnukovo yola ayda düzenlenen özel bir uçuş, böyle ve ters yönde uçar. Biletler önceden ve sadece iniş önce satın alınamaz. kişi başına yaklaşık maliyeti 3500 ruble olacak.

transferleri ile uçuşlar için çeşitli seçenekler vardır. Bu durumda, tüm durakları ve geçitler ile yolda toplam süre en az 15 saat sürecektir. yaklaşık 7000 ruble ile bilet minimum maliyet. Elbette bu durum çok az insan mutludur. Nedenle en uygun yolu seçmek daha iyidir.

için çoğu sorunlu bir yöntemdir

Ayrıca otobüs ile Moskova'ya Kirov ulaşılabilir. Ama maalesef direkt uçuş yok. Her şeyden önce sen Kirov Cheboksary şehrine uluslararası tren istasyonu için bir bilet satın almanız gerekir. Dahası, hatta bu noktadan Moskova'ya alabilirsiniz. Hiçbir acil durumlar olduğunu, internet üzerinden bir bilet önceden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Böyle bir hareket, gezgin sadece 1500 ruble mal olacak. Ancak, tüm yol, 24 saat geçirmek için elbette böyle bir gezi herkesi değil hayatta gerekir.

başka yollar

Kirov dan Moskova'ya ulaşacak birkaç yolu vardır. Bir sosyal ağ aracılığıyla benzer bir hamle yapmak için plan adam yalnız bulabilirsiniz. Bu da yakıt tüketimine tasarruf iyi bir şirket ve eğlenceli satın alacak.

Ayrıca şehirlerde Uren, Nijni Novgorod ve Vladimir birkaç transferleri ile tren kullanabilirsiniz. Her biletin maksimum maliyet sadece 250 ruble olacak.

Yaz seyahat şirketleri bir teknede şehir boyunca yolculukları sunuyoruz, ayrıca bu harika araç kullanabilirsiniz.

Bu treni tercih seçeneklerin çeşitli önerilir. Bu en rahat bir noktadan diğerine edinmesini sağlayacak en uygun taşıma olduğunu. Herhangi transferler yapmaya gerek yoktur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.