ModaGiysi

Çeşitler ceketler zar: kısa bir açıklama

dikiş için kullanılan kumaşın türüne bağlı olarak - Bugün zar ceket üç tip ayırmaya karar verdi. malzeme soğuk kişi korur üst katman fonksiyonu, giysi içinde gerçekleştirir ve aynı anda ve aynı ıslanmasına izin veren, nem kaldırır hatırlayın. Tüm membranlar yapı olarak besporovye, gözenek ayrılır ve birleştirilir.

Membran ceketler besporovyh Özellikleri

osmoz ilkesine Bu tür kumaş "iş": buharlaşma, membranın iç düşen, bunun üzerine tatbik edilen ve aktif difüzyon ile dışarı çıkıp edilir. çapraz bağlantılı dış giyim bir sürü ondan avantajları: Bir ceket gerektirmez Eğer bakım sverhberezhnogo ve uzun yaşarsın. Ayrıca değer belirterek bunun çalışabilir hangi geniş bir sıcaklık aralığıdır. Hiç kuşku yok ki, yüksek fiyat ile karakterizedir bu kumaştan yapılmış ürünlere, o. Ancak, onlar da, örneğin, bazı dezavantajlara sahip ıslak bir etki yaratmak buharlaşma içinde biriken.

gözenek membran

membranların dış toplanan nem nedeniyle gözenekler ve ter serbestçe yüzeyinde görüntülenen şeylerin içinden, sıyrılıyor boyutunun küçük iç gidemez: gözeneklere sahip membran kumaştan ceketler şöyle çalışır. Bu olay çok izah edilebilir: su molekülleri bin kat daha küçük terleme sırasında üretilen buhar molekülleri,. Böylece, biz çok uygun kabul edecektir aynı zamanda makalelere bir su geçirmez ve nefes olsun. Gözenekler çabuk tıkanır ve kayıp doku harika özellikler: Membran ceketler bu çeşitli Eksileri bu uzun değil "yaşayan" gerçeği yatıyor. o da son derece dikkatli kullanım gerektirir: düzgün yıkanmış ceket ıslanmasına başlarsa, bakım özel aletler satın almak tavsiye edilir böylece - spreyler, şampuanlar, vb ...

Kompozit ince zar ceket özellikleri

poliüretan film besporovuyu - Bu dokuma da, başka bir kapak yer alır, gözenekli membran, üstüne kaplanır. Onların dezavantajları kaçınırken Bu, ceketler önceki iki seçenekten tüm avantajlarını birleştirmek sağlar. Tabii ki, onlar ortalamadan daha böylece daha yüksektir. Ancak, bu ürünü satın, bunu mümkün olduğunca uzun hizmet edecek emin olabilirsiniz.

kumaş Doku

Şimdi, bu faturaya ilişkin olarak. Yapılacaklar prim genellikle yazıt «Rip Durdurma» ile etiket ile sağlanır. Bu üretici firma, ve dokuma kumaş gibi bir yöntem değildir. Eğer bir büyüteç aracılığıyla ona bakarsanız, kalın ve ince iplik ızgara benzerlik dokunmuş görüyoruz ve güçlü, ama hafif bir malzeme oluşturacağız. örgü, başka tür - kabartılmış. Bu şekilde elde edilen malzeme, çok düzgün ve dokunulduğunda hoş. snowboard için giysi oluştururken bu sıklıkla kullanılmaktadır. Membran ceket dpm çok iyi bir örnektir.

dikişler

Nihayet - dikişleri hakkında birkaç ipucu. İdeal olarak, onlar giyim altında penetrasyon en ufak olasılığını ortadan kaldırmak için yapıştırılmış olmalıdır. Hatta üç katmanlı kumaş ceket tamamen özel bir bantla yapıştırılmış. yazıt için göz alırken «tüm dikişler mühürlendi» - tüm dikişler aslında işlenir anlamına gelir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.