ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Cephe: uzunluk ve çeşitli

Vinil siding tüketiciler arasında popüler. finiş olumsuz faktörlerden onları koruyan, astar binalar için idealdir ve renkler ve çeşitli boyutları satışa sunulan çünkü bu itibar, haklı olduğunu. siding piyasada bugün birçok üretici tarafından temsil edilen, ancak tüketicilerin bir tedarikçi değil, aynı zamanda terbiye boyutu sadece ilgilenen edilir. Bu durum, aşağıda ele alınacaktır.

Uzunluğu sizin tarafınızdan ayarlanabilir dış cephe kaplaması, evin parametrelerine bağlı olarak balıksırtı dalgaların farklı sayı form faktörü olarak adlandırılır olabilir. mağaza ziyaret ederek, bir tek, çift ve üçlü balıksırtı ile ürünlerini bulabilirsiniz. Her biri harflerin şeklinde kendi tanımı olarak:

  • G;
  • D;
  • T.

Bu sembol sonra genişliğini tanımlayan sayılardır. Örneğin, işaretleme D 4,5 belirtir ki önce - çift balıksırtı desen ile panel, 114.3 mm'ye eşit olan 4.5 inç dalga kalınlığı. Bu panelin toplam genişliği 228.6 mm'ye eşit olduğunu gösterir. Eğer bir siding satın almaya karar verirseniz, uzunluk da ilgini gerektiğini kırpın. Bu standart boyutları vardır kayda değer, her bir ızgara üretici değişir.

Paneller farklı uzunluklara edinebilirler, bunlar 2,5 m ila 4 aralığındadır. Tabakanın kalınlığı ile ilgili olarak, en az 0.7 mm 'ye eşit olabilir. Maksimum değer 1.2 mm'dir. Bir siding satın alarak, uzunluğu tercihlerinizi maç olacak, ürünün genişliğine de dikkat etmelidir, bu 20 ila 30 cm arasında olabilir.

Metal kaplama boyutları

Satılık bir daha etkileyici dayanıklılık sahiptir fazla ve metal siding, görülebilir. Bununla birlikte, aşınma panellerine duyarlılık olarak ifade edilir, bunlardan biri dezavantajları, var. Eğer böyle bir bitiş satın almaya karar verirseniz Ancak, onun büyüklüğü ile tanımanız gerekir. uzunluğu 4000 mm olup, metal kaplama, bir metal kalınlığı 0,48-0,61 mm olabilir.

Durumda 200 ile 250 mm arasında değişmektedir içinde öyle, daha geniş bilmek önemlidir. bir metrekare bitirme ağırlığı 2.4 ile 3.5 kg arasında değişir. istediğiniz kadar metal astar satın alarak, birçok panelleri satın alabilirsiniz. sadece birkaç ürünler yeterli olmadığı durumlarda iş size bir sorun ile karşı karşıya eğer çok uygundur.

Boyutlar Zemin siding

Zemin dış cephe kaplaması, boyut, genişlik ve bilinecek olan uzunluğu, olumsuz çevresel faktörlerden binanın alt kısmını korumak için kullanılır. Bu malzeme, mekanik hasarları önler, doğal ve yapay de dahil olmak üzere çeşitli malzemelerin, taklit sunulabilir.

Şirket "Güverte" Satılık bitirmek bu tür sunmaktadır. Bu durumda Vinil kaplama uzunluğu 1127 mm 'dir. genişlik olarak, 461 mm 'ye eşittir. Bu boyutlar montaj için değil, aynı zamanda taşıma sırasında sadece uygundur. Bu dış cephe kaplaması taş ya da tuğla taklit satın alınabilir. Bu koleksiyon güney ve kuzey bölgelerinin tüketiciler arasında dağıtılır. uzunluğu 1196 mm ile sınırlıdır, oysa panel genişliği, 426 mm'dir.

Novik siding Boyutlar

Eğer altında Novik malzemeyi satın planlıyorsanız Sen, dış cephe kaplaması panelin uzunluğu ile ilgilenen olmalıdır Moloz. Ürünler özel teknoloji ile gerçekleştirilir ve bunların boyutları 1150x520 mm. Montaj yapılmadan önce, başlangıç demiryolu profilleri ve dış köşeleri elde etmek gerekli olacaktır. Bu bitiş uygun bir fiyatı vardır. Eğer kaya gibi, bu mutlaka doğal malzemeyi elde edemez, bir taklit almak için yeterli olacaktır.

dış cephe kaplaması "Weinstein" tipik boyutları

siding paneli boyu "Weinstein" çoğu zaman ilgi tüketiciler. Bu kaplama mükemmel kalitesi ile karakterize edilir. İdeal bitiş boyutları elde sağlar yüksek hassasiyetli Alman ekipman kullanılarak panellerin üretiminde. bir paneli ayarı 795x595 mm'dir. Bu siding kullanarak, hurda bir sürü kaçma. materyal bir rezerv elde etmek zorunda değildir ve bunun fiyat sizi şaşırtacak.

Sonuç

vinil veya metal - Oldukça sık, tüketicilerin siding satın almaya karar. taban çeliğinin az çok daha uzun bir hizmet için hazır olduğunda ise ikinci varyantı, ayırt edici düşük ağırlığıdır. Eğer polimer yüzeyine zarar etmek istemiyorsanız, Metalik giydirme maksimum dikkatle kesilmelidir. bunun daha iyi ve yapmadım.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.