SağlıkAlternatif tıp

Arılar tarafından toplanan polen Faydalı özellikleri

Arı poleni şaşırtıcı bir maddedir. Aynı zamanda doğanın kendisi tarafından yaratıldı. polen Bu olağanüstü ürünü ihtiva eder. O çalışan bireylere gidiyor.

Faydalı özellikleri arı poleni değil herkes tarafından bilinmektedir. Ancak, uzun süre insanlar tarafından kullanılan gerçek bir mucize maddedir. polen yararlı özellikleri vitaminler büyük miktarda ve kompozisyon içine dahil edilen bu maddeler içine alınır. Ve bu elementlerin periyodik tablosunun toplam miktarının yaklaşık beşte birini içerir.

Polen yararlı özellikleri B vitamini, E, A, K, D, C, P, fosfor, kalsiyum ve diğer elemanlar ile birlikte. Rutin doğanın değerli bir hediye bulunan, damar duvarlarını güçlendirir ve kalp kasını yardımcı olur. Bu polen ve antibakteriyel etki üretir. Bu, belirli maddelerin Bileşiminde varlığı sayesinde mümkün yapılır.

insan vücudunun normal metabolik işlemler için lesitin ve kephaline gerekli miktarda olması gerekir. Bu elemanlar beyin hücre zarlanna dahildir, ayrıca, doğal madde bileşim içinde yer alır.

Polen arka ayakları üzerinde bulunan ceplerine katlayın toplarken bireyleri çalışmak. Sonra kovana taşıyacak. Diğer arı işleme getiren polen başlattık. Aynı zamanda onlara bal ekleyerek bir hücrede onu yerleştirdi. Böylece, bir arı ekmeği. Bu vitaminler dahil sağlık için gerekli bileşenler, çok büyük sayıda üye olarak dahil oldukça karmaşık bir şey. Bunlar faydalı özellikler insanlara ürün polen biyolojik önemli kılmaktadır.

Şaşırtıcı madde yüksek terapötik etki sağlar. Arı poleni, sindirildiğinde uzun zamandır bilinmektedir yararlı özellikleri, iyi absorbe edilir. Özellikle önceki rahatsızlıkları sonra hastanın hızlı bir iyileşme için rehabilitasyon sırasında önerilir.

Şaşırtıcı arıcılık ürünü uyku ve iştah dolaşımını artırmak yapabiliyor. Kullanımı erkeklik artırır ve önemli ölçüde çeşitli yaraların iyileşmesini hızlandırır.

Arı poleni güçlü bir doğal anabolik olarak sporcular tarafından kullanılır. Bu durumda, tıbbi ürün red edilmez.

Arı poleni, Eğer kalp patolojileri tedavi süresi içinde dahil izin yararlı özellikleri, bal ile böyle bir tedavide kullanılır. karaciğer sorunları çözmek için tedavi edici ürün önerileri (hepatit ve siroz için)
Arı polen ve döneminde Faydaları oruç. Şaşırtıcı madde zehirlenmesi durumunda çok değerli yardım sağlar. Bunun nedeni toksinlerin vücuttan atılmasına kabiliyeti mümkün hale gelir. Gıda polen kullanımı da tümörlerin büyümesini yavaşlatabilir.

Tıbbi bir ürün uygulayın ve harici ajan olarak. su ve tavuk yumurta sarısının şişmiş polen yüz gram 'lık iki yüz gram karışım on beş dakika boyunca saçın içine sürülür. Bu maske mükemmel olduğunu saç dökülmesini durdurmak için yardımcı olur. Tavsiye üç kez gün solunum sistemi hastalıkları halk şifacıları için tatlı "hap" çözmek için. Bunların hazırlanması (yarım çay kaşığı) eşit oranlarda polen ve arı bal karıştırılarak, bağımsız bir şekilde üretilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.