Sanat ve EğlenceSanat

Canavar Yüksek Catherine de Meow'u aşamalı olarak ve sorunsuz çizmek için

"Monster High" oldukça popüler bir animasyon dizisidir. Bu arada, zaten bir tam uzunlukta bant var. Sevimli kahramanlardan biri olan Catherine de Meow, seride çok uzun süre önce göründü ve filmde küçük bir rolü var. Bununla birlikte, sık sık merak uyandıran hayranlar edinmesini engellemedi: Canavar Yüksek Catherine de Meow'u nasıl çizebilirim?

Kahramanın özellikleri

Canavar Yüksek Catherine de Meow'u çizmenin nasıl olacağını öğrenmek için , serideki karakterlerin geri kalanından nasıl farklı olduğunu bilmeniz gerekir. Her şeyden önce, kıza baktığınızda, güzel kedi kulaklarını ve saatin ince kuyruklarını ayırt edebilirsiniz. Ayrıca yumuşak beyaz bir kürk, mavi parlak gözleri var. Yanağında küçük bir köstebek bulunduğunu görebilirsiniz.

Kız kıyafetleri zerafetten yoksun değildir. Her zaman topuklu görünür ve çok uzun eteklerde görünmez. Ayrıca, Catherine de Meau'nun belirttiğine göre, hayatlarının dördüncü yılında yaşıyor olması da dikkat çekicidir. İnsana çeviride - on yedi yaşındasınız.

Diğer öğrenciler arasında ayırt edilmesi kolaydır bu gerekçelerle. O resim sevmeyi mütevazı bir kız. O gerçek bir sanatçı. Mesela, Canavar Yüksek Catherine de Me'yi kademeli olarak kalemle nasıl çizileceğini bilir.

Bütün bunlarla Catherine mütevazi bir kızdır. Diskolar ya da partilerde gece eğlenmek onun kurallarına uymuyor. Bu dönemde küçük başyapıtlarını yarattı. Canlı görünüşüne rağmen, kahraman, başkalarının yardımına gerek duymadan, her şeyi kendine getiren kişilere atıfta bulunur.

Şekil Catherine

Her şeyden önce Catherine de Meow figürünü çizmek gerekiyor. En kolay yol, uygun bir eskiz bulmak ve kopyalamaktır. Ancak bunu farklı şekilde yapabilirsiniz. Bölmelere yatay olarak bir sayfa çizmek gereklidir. Burası başın, bedenin ve bacakların alanları olacak. Unutulmamalıdır ki serinin kahramanlarından bacaklar vücudun uzunluğunu önemli derecede aşmaktadır.

Sıradaki Monster High Catherine de Meow'ı nasıl çizebilirim? "Canavar Yücesi" nden çıkan kızların içindeki orantıları gözlemleyerek ve güzel bir saç stiliyle ve Katherine'nin kendine has işaretleriyle tamamlayan bir kız şekli çizmek yeterlidir. Bunlar, daha önce de belirtildiği gibi, kuyruk, kulaklar ve doğum lekesi içerir.

Son aşamada, ana şey, çizimin görünümünü bozabilecek kurşun kalem taslaklarını silmek unutmak değil. Ayrıca, bu kahramanın ana renklerini, yani: lila, mor, beyaz kullanarak boyama yapmak gerekiyor.

Serinin kahramanlarını çizmek oldukça kolaydır, çünkü birilerinin hayal gücünün kahramanlarıdırlar. Ve Catherine de Meow da ayırıcı özelliklere sahiptir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.