SağlıkKadın sağlığı

Bunlar 3 Shocking Gerçekler bikini bölgesinde saç kaldırılması ilişkisini gözden geçirmeye zorlar

Sen bikini bölgesinde saç çıkarmak için muhtemel ya da en azından düşünmeye vardır. Bu genel sağlığın bir parçası olmakla birlikte, aynı zamanda olumsuz tarafı vardır. kıl dönmesi tanınmış problemin yanı sıra, bu süreç diğer dezavantajları vardır.

Özgünlük

Ilginç bir gerçektir memeliler arasında, erkek genital kalın ve kaba saç büyümeye sahip tek yaratık olmasıdır. Bu neden böyledir? teoriye göre, bir kişinin belli bir yaşa ulaşmış ne bir sembolü olarak görev yapmış ve çiftleşmeye hazırdır.

Buna ek olarak, saç kokusu feromonlar daha ortakları çekmek, bu nedenle, güçlü yapmak ve yardımcı olur. Ancak, bu kesinlikle samimi bölgede tüylerinizi değil bir neden değildir.

eksileri

Epilasyon işlemi olumsuz yönleri vardır:

  • Batık kıllar, kaşıntı ve döküntü. anketlere göre, saç kaldırıldı insanların% 75'i kaşıntı muzdarip,% 40 - döküntü, hem de kıl dönmesi ve iltihaplı sorununa dan.
  • Bu cinsel yolla bulaşan hastalık kapma şansını arttırır. Bu ciltte saç kaldırılması sonra ek bir risk faktörü oluşturabilir lezyonları oluşabilir olmasından kaynaklanmaktadır. Yapılan araştırmalara göre, RFP önemli bir kısmının insanların cinsel organına tüylerden gerçeği ile kesin olarak bağlanır.
  • Yaralar. Ilginç bir gerçeği saç kaldırmaya çalışırken çok geleneksel ya da klasik yöntemler değilken mahrem bölgesinde çeşitli yaralanmalar hastaneye gel insanların çoğu, onları aldım olmasıdır.

Gördüğünüz gibi, bikini bölgesinde istenmeyen tüylerden kurtulmanın olumlu ve olumsuz yanları vardır. Tabii ki, bu özellikle önemlidir, daha hijyenik ve çekici. Ancak, saç çıkarma ayrıca kaşıntı, döküntü ve diğer ilgili durumlar gibi sorunların söz değil, bir sürü sorun getiriyor. Seçim sizin kişisel tercihleri yanı sıra eşiniz isteklerine bağlıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.