BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Bu nedir - oyunda Paskalya yumurtaları? Outlast oyunlarla Paskalya yumurtaları, Minecraft ve "GTA 5"

"Paskalya yumurtaları" - oyunlar, filmler ve yazılımda "Paskalya yumurtaları" için argo terim. Bu sır bir tür, genel içerik sığmayan hangi içerikleri, mantıksız saçma ve çoğu zaman komik görünüyor. Oyun yaratıcıları içinde Sırları ve paskalya yumurtaları geliştirmek. Bunlar sürece izleyici kendi anlamını anlar gibi şaka bir tür olarak hareket ederler. Tecrübeli oyuncu benzer bulmayı tercih "Paskalya yumurtaları" kendi başlarına. açıkça sahip başlayanlar oyunları ve nerede onları bulmak için Paskalya yumurtaları, istemlerini daha deneyimli "meslektaşları" kullanmayı tercih biliyorum.

"GTA 5" bir özeti

Araba Hırsızlığı Büyük - Rockstar Games stüdyodan bilgisayar oyunları bir dizi. Onlarda, oyuncu büyük bir şehirde bir suçlunun rol sunulmaktadır. Düzenli suç dünyasının saflarına yoluyla karakteri uygulanmasını teşvik soygun ve suikastlar tipine göre görevin liderleri talepler almaktadır. Misyonları arasında bu kadar üzerinde yarı zamanlı taksi, kurye, polis memurları, ambulans sürücüsü ve alabilir. Hemen hemen her dizi sırlar, şakalar ve taklitler çok sayıda bulabilirsiniz.

"GTA 5" Paskalya yumurtaları: her şeyin üstünde mizah

Serinin hayranları için iyi haber "Breaking Bad". mate - kaya yüzüne platformu Cheledan dağlar izlemek için Jesse Pinkman kabartmalı Walter White, mayınlar ampheta- devreye girer. yere ulaşmak için bir helikopter lazım. Karakola ya da hastanenin çatısına almak mümkündür. Dikim Mount Chiliad biraz daha ileri gözlem platformu yapmak gerekir.

UFO'lar, zombiler ve getirmek

Los Santos sokaklarında bir zombi karşılayabilir. Bunlardan biri işareti dükkana Moda Vinewood yanında yer almaktadır. Yürüme ölü konuşabiliriz ile. bu sokakta yüzü yeniden boyamak için karar gerçek zombi, ama sadece bir aktör değil, ama sürekli ilgisinin dağılacağı şekilde görüşmeden belli olacak. dağa yolculuk Gordo bakarken, bir hayalet görmek için. 11 ve 12. saatler dün arasında bir hayalet kızı varmış gibi görünür. detaylı hayalet görmek, bir keskin nişancı tüfeği alacaktır.

"GTA 5" Bazı paskalya yumurtaları, diğer birçok oyunda olduğu gibi, UFO ile bağladılar. Popüler video oyununun beşinci bölümünde bir sahip uzay gemisi yabancıların. Ama, Görülmüşüne geri, tam oyunu tamamlamak gerekir. Bu yer almaktadır Dağı Chiliad başında teleferik teleferik ile mümkün olduğu kadar olsun. Binaların duvarında dağın görüntüsünü çekiyor. onun dibinde bir sürü farklı uzaylı rakamları. Ve üstündeki şimşek çevrili yabancı bir gemi, tasvir edilmiştir.

Başka bir seçenek yabancı paskalya yumurtaları oyunun başından bulunabilir. Bir araba kadar sürdü diğer karakterler otururken "Görev 1" çalarda kasanın soygun sırasında polislerden ateş gerekir. Polislerden biri hala sürücüyü ateş. Ardından, kontrol oyuncuya gider. "Paskalya Yumurtası" görmek için, hemen köprünün altında demiryolu yıkılmasıyla gereklidir. durdu Nehirde Alien olduğunu.

Kardan adam ve dev kardan adam

İyi bir denemeydi, bu GTA 5 ise bile kocaayağı bulabilirsiniz. orman içinden rakiplerini takip helikopterde misyon "Predator" oyuncunun geçişi sırasında. Termal dahildir ve ağaçlardan birinin altında geyik arasında iyi artışla yukarıdan orman bakmak için keskin nişancı tüfeği bu zamanda, siluet kocaayağı bulabilir, bu Koca Ayak olduğunu. Ama saniyeler sadece birkaç görülecektir. Gizli hemen rehberlik optik sonra Kardan adam kaybolur olmasıdır. Eğer ayrıntılı olarak incelemek istiyorsanız yeşil çember isabet etmeyecek şekilde, kapsamı, Kocaayak'ın tarafına tutulmalıdır. Sıradan optik artış aracılığıyla görmek için denemek için de mümkündür.

"GTA 5" in bile dev kardan adam karşıdan karşıya gelebilir. Bu Doğu Los Santos orta kesiminde içine götürmek ve dikkatli mağazaları keşfetmek zorunda kalacaktır. Kardan adam bunlardan birinin açık kapı arkasında. depo çalışmaz girin. Ama bir keskin nişancı tüfeği kullanan, detaylı bir şekilde kardan adam düşünebilirsiniz. O görüntü artması değil, aynı zamanda nesnenin önündeki kutuları vurmamaya yeterlidir. Bu durumda, kurşun kahraman zarar vermedi.

Bize eski günleri hatırlayalım

Oyunda Bir paskalya yumurtası Franklin araba Grand Theft Auto ikinci bölümünde Japon Zaibatsu grupların üyelerini seyahat retmobilem Z-Type, takip edecek kaçırma misyonlarından birinde GTA 2. yol açar. Ve yukarıdan helikopterin peşinde izlerken o zaman, radyo yayınları "GTA 2" den tanıdık ifadeyi teslim Trevor: "Bütün birimler ... tavsiye".

Oyun tam severler suç gerilim başka oldukça ilginç paskalya yumurtası. Sanal bir daire içinde beş otomobil, birkaç cesetler ve 2 milyon $ ile bir bavul: avlanmak arayışı ulaşmadan önce Dağı Chiliad rezervinin güney-batı giderseniz, bir köy yolunda, sen İhtiyarlara Yer Yok bir alıntıyı bulabilirsiniz.

Keçi Simülatörü ile ilk tanışma

Kahve Stan Studios oyunlarının Sanctum bir dizi ile tanınır. Yakın zamanda Keçi Simülatörünü yayınladı. Oyunun özü oyuncu şehrin içinden geçer ve her şeyi yok olmasıdır. Ama bu indie oyun kesinlikle ilgiyi hak etmektedir. Burada, asla sırlar ve eğlence köşeyi bekliyor biliyorum. Ancak, dikkatli izleyiciler oyunda paskalya yumurtaları bulabiliriz. Açık dünyada kaos düzeltmek için izin verdiğini de "simülatör keçi" dinleyicilerin dikkatini çekiyor.

Keçi Simülatörü Sırları

kasaba halkının göre, oyunların geliştiricileri bütün gün eğlence konsolu için yapıyor. Bu ifadenin bir daha kanıt elde etmek için, sadece oyunda ofis binaları geliştiriciler bak. Paskalya yumurtaları - bu sadece komik sırları var. Bazen hızlı düzeyleri üstesinden gelmeye yardımcı güç-up içerir. (Örneğin oyuncular hala varsa) henüz Flappy Bird yormuyor olanlar, Flappy Keçi kendi el deneyebilirsiniz. mini oyunda on puan başarı Flapmaster için değiştirilebilir. Kesinlikle Yılan bulmaca ve pet mutluluk getirmek.

açık-dünya oyun özelliklerinden biri her türlü ıvır zıvır toplamak gerekir olmasıdır. Keçi Simülatörü oyuncu altın keçi heykelcikler toplamak için tüm fikri yeteneğini göstermek zorunda kalacaktır. Oyunun bir diğer paskalya yumurtaları bir "keçi yağmur" R. yerin yakınındaki harita üzerinde, Duvarlar, metal çubuklar bir kule bulmak için bu ihtiyaca anahtarı düzenlemek için izin verir. Sonra öncesi gözaltı keçi kurtulmak, bunun üstüne tırmanmak. Amaç kulenin çatısında siyah kapının arkasında taht taht odasına, etmektir.

Merhaba, "Diablo"

İki havuz Höyük dayalı şehir için kayar. Sıcak havanın havalandırma akımı ulaşabileceği kule, görünür olduğu için. Kule aslında bir piktogramdır kırmızı parıltı, manzarası sunmaktadır. onu beş keçi kurbanları getiren karakter şeytani güç kazanır. bir kara delik düğmesi F oluşturmak ve siyah gücü (aynı anahtar R) çekme yeteneği dahil olmak üzere yeni özelliklerin listesi. ikincisi regdollu emrine nesneleri çekmek için yardımcı olur.

sırlarını ve paskalya yumurtaları bilmek gerekli uçuş, zevk için. Normal yeteneklerini kullanabilirsiniz. Öncelikle atlamak için gereken vinç karşısındaki binanın çatısında bulunan trambolinde ile. manevra sırasında, birinci pres Q tuşuna, daha sonra - F. ikinci yavaşlama aktive eder. Bu kez vincin yüzlerinden birine dinleniyor genç bir adam sökülmesi için harcanan edilebilir. Ve anlayamıyorum, ama sadece kanat bekleyin ve ona atlamak.

Keçi de uzaylılar ile iletişim

mekan - bir buğday alanının yanındaki bir seraya sahip bir kır evi. Önce garaj ve kapmak dilin (anahtar E) yabancı aparat içine bakmak gerekir. Sonra bir tepede yaptığı ağacına tutunun. bitişik dairelerin buruşuk buğday birinin merkezinde yabancı bir deniz feneri. fener bir uyarı cihazı alması 25 saniye sonra orada, bir putrel tarafından yakalandı olacak yeni gelenler olacak ve uzaya taşıyacak.

Outlast - Modern korku

Bu Kırmızı Variller stüdyodan korku (korku) tarzında yeni bir oyun. eylem bu yerin gizemini çözmek amacıyla gazeteci Miles geliyor terk edilmiş bir akıl hastanesinde Massive Dağı, gerçekleşir. Oyun sürekli gergin bir atmosfer hüküm olduğunu. Oyun önemli bir unsur kamera Miles koridorlarında şekilde birlikte hareket eden bir karakterdir.

Paskalya yumurtaları Paskalya yumurtaları anlaşmazlık

Yukarıda açıklandığı gibi, oyunlarda "Paskalya yumurtaları" daha sık komik karakteri vardır. Ama böyle oyun outlast içinde paskalya yumurta gibi kuralın istisnaları vardır. Orada küçük mizah olmakla birlikte, bir akıl hastanesinin koridorlarında yürürken sürecini hızlandırmak için yardımcı olur.

oyun Miles sonunda 1. odasını kaybeder. tembel olmak ve onu aramaya gitmez, sadece iki kamera bulacaksınız: katta bir, ve masada ikinci.

2. Yan shacks başını çevirip kamera gece görüş modunu açmak için avluda konaklama sırasında, duvar Evil Dead 2'den kalem anahat testere bulunabilir, varsa.

Oyun dosyalardan birinin 3. Rudolf G. Wernicke adanmış ölüm ilanı, erotik içerikli bir siteye bir bağlantı vardır.

Philip Morin - stüdyonun kurucularından birinin 4. ismi. Onun adı bir oyunda hemen hemen her konuyu bulunabilir: buzdolabı ve işaretleyici ve bir radyo aküden.

5. oyunda başka paskalya yumurtaları bitirmek için kolaylaştırır. Eğer pencereden hastaneye gidip hemen ters yönde atlamak için gereken oyunun sonu için, "yerli" görürseniz.

6. süren oyun değil sırasında piller Michael kamerayı aşağı koşmak Yani, bilgisayarınızda Oyunlar klasörüne kazmak gerekir. yani bunlardan birinde, - OLGame içinde, birçok dosya ile Yapılandırma klasördür. Özellikle, ayarlar dosyasını DefaultGame gerek pil gücünü değiştirme - NrmBatteryDuration hattında. Varsayılan olarak, bir figür 150,0 orada duruyor. Bu 999999.0 için herhangi bir değer kadar ile değiştirilebilir. Bu "0,0" formatında!

Yeni "sandbox"

Minecraft - kaynakları çıkarmak ve büyük binalar inşa etmek olduğu bir "sandbox" tarzında popüler bir oyun. Oyun alanı benzersiz bir doku ile küpler ayrılmıştır. Bu oyun daha ilginç hale getirir. Büyük önem oyun çetelerin verilmiştir - Oyunun orijinal içeriği değiştirmek nesneleri oyuncuya yeni deneyimler ve izlenimler verir. inşaat ve hayatta kalma: Geymp iki mod oluşur. İlk olarak kaynak toplamak ve düşmanlara karşı savunmak gerekir. Görevin yürütülmesi ikinci modda karakter boğmak veya uçurumdan atmak olabileceği gerçeği ile karmaşık. Ama savaşlar arasında iyi bir kahkaha olabilir. Bu oyun Minecraft içinde paskalya yumurtaları sağlamaktadır:

Koyun JET adını vermek 1. takdirde, farklı renkler yanıp söner.

Eğer bir isim Dinnerbone herhangi mafya verirsen 2. örneğin bir insan iskeleti, bu ters dönecek ve böylece hareket edecektir.

Adanın maden çatlaklar içinde 3. tünele erişim sağlayan bir düğme. Oyunda bu paskalya yumurtası sunucu sayısı 41 üzerinde çalışan.

Oyun dosyalardan birinin 4. Rudolf G. Wernicke adanmış ölüm ilanı, erotik içerikli bir siteye bir bağlantı vardır.

5. Maden tünellerde bir yazıt var, "Lonk yoktu".

6. yazıt micreft ana menüde görüneceği 1000'de tek şansı yoktur.

7. aydınlık taş kırmızı toz koyarsanız, sonra aktive taş kum dönüşecektir.

lav Pourkour karakterlerden 8. Tek olarak çevirir "Ayakkabılarım nerede?"

düşmüş günlüğüne sağındaki ilk orman ada 9. mini madeni.

Bayram arifesinde 10. görünüm değişiklikleri mobov. Yani, Cadılar Bayramı (31 Ekim) günü arifesinde her yıl, bazı canavarlar başlarına kabaklar görünür. Noel doku sandıkları arifesinde değişti. Onlar Noel hediyeleri benzer.

özet

Oyun Paskalya yumurtaları oyuncular hızlı bir iş veya eğlence geçmesine yardımcı olacaktır sırlarını türüdür. Oyuncunun çok dikkatli olmak ve seviyeleri ile dolaşmak ve aramaya bol zaman olması gerekir "Paskalya yumurtaları."

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.