Sanat ve EğlenceFilmler

Uolter Uayt kim? Serinin aktör "Breaking Bad"

50 yaşındaki, aniden ölümcül hastalığın ne öğrendik ki? Uolter Uayt, mütevazi bir okul öğretmeni ve yarı zamanlı çalışan araba, hamile bir eşi ve engelli oğlu olan ailesi için temin etmeye karar verir. böyle bitti öğrenmek için, taraftarların bir multi ordu kazandı TV dizisi "Breaking Bad" görmek gerekir. Bir karakter nedir?

Uolter Uayt Kimdir

dizi "Breaking Bad" talihsizlikleri anlatır Ana karakter, normal bir okula bir kimya öğretmeni olarak tüm hayatı çalıştı. Onun 50. doğum Uolter Uayt gününde o acı akciğer kanserine öğrenir. iyileşme şansı düşüktür, tedavi dev maliyetleri içerir. Öğretmenin ailesi ipotek satın alınan bir dairede yaşıyor artı - Walter hamile onu ikinci çocuğuna eşi.

Ölümünden sonra eşi ve çocukları geçim araçları dışıdır farkeder. çabuk para büyük bir meblağ kazanmak isteyen, Uolter Uayt varschika üreten metamfetamin dönüşür. Ortağı yanlışlıkla kimyager yıllarca çalıştıkları okulun eski öğrencisi buluştu olur.

Uolter Uayt başlangıçta yalnızca böyle olmaz ailesi haysiyeti, yaşamak sağlayacak miktarda tasarruf edecekti. Ancak farkında olmadan öğretmen ABD'de metamfetamin önemli üreticisi haline gelir. Onun karakteri de bir değişiklik uğrar olduğu açıktır. Kimyager katliamının kadar herhangi bir suç gitmeye hazır, acımasız bir ceza Heisenberg dönüşür.

Kim Walter White oynanan

Televizyon proje "Breaking Bad" popülaritesi ana karakterlerin rolü var insanların kişiliklerinde artan ilgi. Serinin tüm taraftarların İlk Uolter Uayt gibi karmaşık bir karakteri oynamıştır kim olduğunu bilmek istiyorum. Aktör Bryan Cranston 1956 doğumlu, o California eyaletinde bir şehir oldu. zamanda çocuğun babası aktör bir yol, o çocuğu da sinema dünyasının hayal şaşırtıcı değildir seçti.

Brian hemen ciddi roller gelmedi, en çarpıcı Uolter Uayt oldu. 80'lerde aktör il sinemalarda bilinmiyordu performansları katıldı. Buna paralel olarak, o reklamlarda yarı zamanlı çalıştı Japon anime seslendirme tarafından işgal edildi. Ancak niyetlerini genç adam reddetti filmlerde hareket etmek.

Filmografi Bryan Cranston

İlk başarı acemi aktör - TV programında katılım "Endless Love". o birkaç " " Ani Walker", kamu TV dizisi ile sonra Baywatch örneğin aranan vardı sonra." Komedi projesi "Seinfeld" Brian 1994'ten 1997 dönemini geçirdi. "Little Miss Sunshine" rolüyle ünlü yapılmış, dramatik öyküsü "Oscar" için aday gösterilen. Ancak, Cranston yankılanan başarı sadece Walter White rolüyle bekledi.

Heisenberg'in pozisyon için diğer adaylar TV kanalı tarafından dikkate üretilen, ancak, ünlü televizyon dizisi Cranston daveti ısrar başardı senarist. O onun performansını görünce gelecek ölümcül hasta öğretmen, yetenek etkilendim "X-Files". Brian, 2008 yılında "Emmy" verildi hangi aday, - "En İyi Erkek Oyuncu TV Dizileri".

dizi sonra "Breaking Bad" aktör filmi "Operasyonu" Argo "» içinde, gişe rekortmeni "Gerçeğe Çağrı" da yer aldı. Ama taraftarların bir milyon kişilik bir ordusu var hangi iyi yolu, yine bir kimyager uyuşturucu satıcısı Heisenberg kalır.

Beyazlar aile evi

dizi "Breaking Bad" hayranları sevdiğiniz TV projesi hakkında her küçük ayrıntı ilgileniyor. seyircinin yoğun ilgi çekimleri sırasında ailesini "yaşadığı" hangi Walter White House vardır.

garaj sade tek katlı bina gerçekten New Mexico eyaletinde yer almaktadır. Albuquerque Yani "ev uyuşturucu satıcısı" Birçok turist çekiyor. sahipleri binalarının satın alınması için çok kazançlı teklifler aldık ama satmak planı yok. Padilla isteksizlik Eşler aile nice mutlu yıllar geçirdi evden taşımak için kararını açıklamak için. Çekim sırasındaki inşaat kiralama karı koca ödenen miktar, bir sır olarak kalır.

Otomobil Walter

Faiz ev, hangi ünlü ailesi "yaşamış" ibaret değildir. Serinin hayranları da oldukça Walter White, ya, bir kaç araba araba sürer. şanslı taraftar onlara araçların gerçek piyasa değeri çok daha vererek özelliğinde bu araçlar var.

Crossover Pontiac Aztek, en uzun süre bir kahraman zevk, 7800 dolara çıktı. Bu arada, Time dergisi çok çirkin olarak araç tanımladı. 19 750 dolara - Uolter Uayt tarafından kullanılan geçen sezon gelen Sedan, alıcılar daha pahalı mal oldu.

gösteriyi "Breaking Bad" sevdim seyirci, onun yaratıcıları tarafından "Daha İyi Çağrı Saul" görebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.