HobiDikiş

Bruges dantel: Yeni başlayanlar için şemaları. Bruges dantel: peçeteleri

Bu makale sıradışı ve orijinal tığ sevenler içindir. kimin devre vardır Bruges dantel, eski bir zanaat modern versiyonudur.

dantel hakkında birkaç söz

İlk örgü erkek mesleği olduğu anda, yavaş yavaş kadınların dikiş kategorisinde geçti. Herhangi dikiş gibi, dantel örgü sinir sistemi çok sakin. Delikli iç öğeleri her zaman apartmanda konfor ekleyin. sehpa üzerinde bile küçük bir bez tüm iç ruh ayarlamak yapabiliyor. Sadece aşırıya kaçmayın. Dantel elbise ve aksesuarları feminen görüntüleri oluşturmak için mükemmeldir. istenen etkiyi elde etmek ve sanatsal tat ve oran duygusu rehberliğinde modern tarzda kullanmak ajur, uymak için.

Bruges Openwork ayırt edici özellikleri

Bruges dantel nedir? Güzel, pürüzsüz, yuvarlak tasarımı ile kaplı bir bant, - Şema açıkça olduğunu göstermektedir. Bu vilyushkoy denir. neredeyse üç yüz yıldır Belçika dantel. Üç yüzyıl boyunca onun içinde ilgi, solmaya sonra yeniden alevlenmesine edilir. tekniğindeki resim oluşturmak için farklı yollar vardır "Bruges dantel." Peçeteler tığ düzeni ekranda önünüzdeki - Seçenekler ajur örgü sadece biri.

dantel fabrikadan Bruges dantel

mağazalarında atkı ipliklerinin bir eğik düzenleme ile ve kenarlar boyunca eşit aralıklı döngüler ile örgü dikiş aksesuarları bulabilirsiniz. Eski bir Bruges dantel anımsatan Modern şeyler yaratmak için mükemmeldir. Deneyimli ustalar tarafından icat Modeller ve şemalar, aynı zamanda bitmiş, fabrika örgü ile çalışmaya uygundur. ana iş parçacığı diyagonal düzenlemesi Elastik bant yapar, böylece rakam pek fark kalınlaşma eğilir. Sen ona büyük uçağı vermek için bir pres altında bir dantel koyamazsınız.

bir desen oluşturma

satışa çok nadir bu kasetle itibaren ve aşağıdaki gibi, dantel oluşturulur. basitleştirilmiş formda Tek renkli kalem, bir çiçek, kelebek, bir kroki olduğu don , vb köşeleri yuvarlatılmış, çizgilerin en çok seçkin Bruges dantel önünde artık kapalı ve. şeması doğal bir boyuta artar. Sonra işaretçilerine yapışabilir yumuşak, esnek bir yüzeye, üzerine koydu. çekme hattı içinde yatırılır ve örgü sabitlendi. halkaları birbirine temas eden bu yerler, dikilir. Bu çok ince iplik ve iğne yapılır. Renk iplik dantel rengini eşleşmesi gerekir. Çok güzel resim çıkıyor. Bu şekilde, fantezi yakaları ve peçete yapıyor, küçük öğeler yani.

örgü antik yöntemi

Bruges dantel: - bobinler üzerinde çalıştı ürünleri Vologda ve Flaman ustaların gibi şemaları bu giyim eşyasının sunulmuştur mendil,. Bunlar sonradan onun desen söndürmek için ayrı ayrı örgüyü örme yoktur. Bu geniş ve ince çizgiler desen uygulandığında sahip bantlar uygun olarak, doğrudan alt tabaka üzerinde, pimler atlayarak, örgülü dallanmış ve bağlanmıştır. Şu anda, kanca her bir yanı üzerinde döngüler ile uzun şerit örme ve burada uygulanan bir yöntemdir, doğrudan örme sürecinde modeline bağlıdır.

Dantel örgü Modern yolu

Fotoğraflarda açıkça göstermektedir örgü örmeyi Bruges dantel. Diyagramlar çeşitli seçenekler örgüyü göstermektedir. Hepsi de uygulamak çok basittir. Farklı bağlantı ve bunun gibi daha ne seçmeyi deneyin. Sen fabrikada olduğu gibi, onunla yapmak serbesttir: Bir elbise, bluz veya etek örgüyü açmak için plan ve bir iğne ve iplik ya da bir kanca ile iplik sıkın eğer giysi üzerinde uzun şerit, güzel bir yer devre desen üzerinde veya desen kravat. Hatta daha kolay - Bir keçe veya örme kapak ile bir mankenin üzerinde örgüyü sabitlendi. Hemen bandı dovyazat nasıl çok daha görünür hale gelecektir.

Şekil üzerinde dantel makaleler Dikim

teyp tucks ve kabartma eklemleri oluşturmadan, daha sonra vücut virajlarda doğrultusunda genişletilmesi ve edilebilir Şekilde de mükemmel bir uyum elde edecektir. Bazı zorluk kol üretimidir. İşte tavsiyedir. dikkate alarak armhole vilyushku bir mankenin üzerinde Lay nasıl bir dizi kol ile elbise modeli. Örgü kağıt üzerine yayılır, kovanların adapte model kovanları boşluklar dikiş ya da küçük dantel çiçek motifleri örgü dolgu dikiş döngüsü için bir kalıp olarak elbiseler, İğne. Ana gövde, örgü-vilyushki daha düz bir hale kıvrımlara ağır bir baskı aşağı kovan basına katılmadan önce. Yıkayıp imkansız durumdayken bir raf bağlantı manşonu olmalı ve hava döngü zincirinin yardımıyla aynı iplik geri çünkü, ürünü buhara, bir kanca yaptı.

elbise tüm ayrıntıları hazır ve bağlantıda olacak, düzensiz büzülme korkusu olmadan tedavi-ısı ıslatmak için tabi tutulabilir. Evde, genellikle (öğe pamuktan yapılmış ise) starching ve ütü, yıkıyor.

Basit ve şık elbise

Eğer Kol kare yapma, desen değiştirirseniz, kollu bir kare değil ıslatılmış üzerinde yuvarlak örgü olabilir. bel bu omuz kemeri ile zauzhat olamaz. Bu stil klasik ve sahipleri için çok yönlü yağsız ince rakamları. onu bağla deneyin. Teknik olarak zor değildir, ancak azim gerektirir. Cesaretiniz ve dava alacak olursa, o zaman şık ve zarif bir elbise gerekecek. kimin düzeni bu makalede olan Bruges dantel, böyle bir şey için en uygun olanıdır. Çok parlak ise, alt-kılıf elbiseler bir seçim ile deney yapmak mümkün olacak. O maç veya kontrast için seçilir. Bir zamanlar o astar üzerine dantel giymek moda oldu deri rengi. Bu bedensel kumaş astar çıplaklık yanılsaması yaratır gibi, uygun olan ilginç bir seçenek, ancak birkaç durum olduğunu. dişin rengini seçin, bu en iyi tsvetotip ile kombine ve bunun için gitmek var!

haute couture Dantel koleksiyonu

Birçok ünlü tasarımcıların koleksiyonlarında dantel yapılmış modelleri var. Jean-Paul Gaultier ve diğerlerinin Bu beyaz Valentino koleksiyonu ve eserleri. Couturier sürekli tarihsel kostüm ve etnik el sanatları dönüyor. tek tek dikkatlice her modelde bakarsak, çok açık hale gelir - Modern moda farklı dönemlerden ve farklı ulusların bir elbise dantel birleştirmek çok eğilimli.

dantel farklı türde kombinasyonu

kanca bant kapakları oluşan Brugge dantel, genellikle İrlanda, Jaluzi, bel veya diğer dantel elemanlarının eklenmesini gerektirir. Bruges dantel ürünleri titizlik ve çokdilli verir. Peçeteler veya masa örtüleri, çevre Brugge örgü bitmiş bir görünüm elde şeritler süslenmiş. başlar Bruges dantel oluşturan tığ dantel, öğrenmek eğer Deneyimsiz örgü, doğru olacaktır. Onlar basit öğelerden oluşur çünkü başlayanlar için, devre, bir meydan okuma fazla değil.

İlk peçete kalkınan dikişçi

küçük, ama çok hoş ve zarif kadın bağı 10-15 cm 5-7 bantları uzunluğu ilişkilendirmek için, bunların sayısı iplik ve örgü yoğunluğu kalınlığına bağlı olarak değişebilir. İkinci şerit döngü bağlantıları yapmak gerekir beri. Bu, tüm bilinmektedir, kim bar ve menteşeleri örgü örmeyi bilir. kumaş şeritleri kıvrım olmadan birbirine paraleldir. şerit genişliği - 4-5 sc bulunduğu çubuklar, ayrıca bir kaldırma döngüsü. Dekoratif kemerler 7 dikiş oluşur kaldırıcı. Bağlantı böylece yapılır. Bu örme üç hava döngü gerekir, o zaman yapmak bağlantı sütunu kemerde, üç hava döngü ve sonra sc ile sütun düzenli dizi örme vardır. Islak bir bez üzerinden demir peçete bitirdi.

Daha karmaşık işler

bu tür işler ile baş etmek için, yeni başlayanlar için daha karmaşık Brugge dantel kavrayabilir. eğri vilyushek örgü diyagramları açık yerlerde bitişik bir şerit tutturulmuş bir sütun bağlayan üç kemerli katlanmasını göstermektedir. kat, iki bitişik kemer bağlayan bir daha yumuşak bir dalga değilse.

Başka nasıl Bruges dantel kullanabilir? dantel tablosu çeşitleri, matlaşma gibi keten veya pamuklu kumaştan yapılmış elbise, dekorasyon için bunları kullanmak için bir istek neden olur. Sen inanılmaz güzel bir set oluşturabilir rustik tarzda ve Boho. Kısa tasarım Brugge dantel, bunu teyit devrenin dantel şeritleri, şık çanta-avosek örülmesi için çok uygundur. Bunlar doğal ve sentetik ipliklerden yapılabilir. Konu daha kalın ve almak daha iyidir poprochnee ve kanca - 3-4mm.

İpuçları iğne kadınları acemi

Eğer örgü almaya karar verirseniz, o zaman ilk önce iğne yapacak konumu belirtin. Bu yeterli aydınlatmaya sahip olmalıdır. Işık - çalışma ve iyi bir vizyon sürdürmenin zevk için ana koşullardan biri.

iplik seçerek, merserize tercih ediyoruz. ince iplik ve daha küçük kanca sayısı güzel dantel. gevşek menteşeler bağlayın, onları sıkmayın. yıkadıktan sonra bir şey oturup daha yoğun hale gelir. örgü çok sıkı ise, ürün kaba açmak ve dokunma stout edecektir. Eğer renkli iplikle örgü ise, çalışmaya başlamadan önce, yıkamada sorun önlemek için, onlar döken olmadığını görmek için kontrol edin. Farklı kalite ve bileşim tek bir ürün hattı içinde birleştirilebilir çalış. Eh bu karışımı mükemmel tadı ile sadece insanlar çıkıyor. Pamuk dantel onun nişasta eğer iyi görünüyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.