GüzellikSaç

Boya-mus saç Schwarzkopf Mükemmel Mousse: tonları, değerlendirme ve fiyatların paleti

Her kadın güzel görünmek hedeflemektedir. yolda çalışma adil seks Her gün: giyim uygun stil almak, makyaj uygulamak, döşeme oluşturun. Ayrıca, birçok kadın saç rengini değiştirerek çeşitli yöntemlere başvurmak. Bazı hafif olmak istiyorum, diğerleri saç koyu tonları olmasını istiyorsanız, diğerleri radikal tarzlarını ve parlak doygun renklerde boyanmış saçlarını değiştirdi.

Hatta eski zamanlarda, bayanlar saç boyama tekniğini kullandı. Onlar kendi doğal renk soğan, pancar, kül ve diğer araçlar kullanılarak sevişmek değiştirin. Zaman geçtikçe, kuaförlük gelişimi durmuyor. Üreticiler saç rengini değiştirmek için son araçları sunuyoruz. Amonyak ve amonyak içermeyen boya içeren ürünler: Tüm renk iki ana alt bölünebilir.

saç boyaları

Boyalar, amonyak içermeyen saç yağma yok unutulmamalıdır. aşağıdaki gibi saç boyama için bir işlemdir: pigmentler eşit iç yapısına zarar vermeden saç bir tabaka ile kaplanır.

amonyak içeren boyalar söz konusu olduğunda, her şey biraz farklı. renklendirici pigment doğal renk oyma, iç yapı içine var beslenir.

Boya-mus saç Schwarzkopf Mükemmel Mousse

kuaförlük sanatında yeniliklerden biri bu olmuştur amonyak içermeyen boya. Mükemmel doldurur gri saçları, saç tellerinin yüzeyinde keskin düşüşler ve iç yapıyı zarar vermez.

vardır bariz avantajları, biri boya-mus saç Schwarzkopf Mükemmel Mousse, kullanım kolaylığı olduğunu. Artık komşu cilt boyanacak lekeleri ve korku ile uğraşmak zorunda. "Schwarzkopf boya köpük" köpük saç şekillendirme kullanımı ilkesine alınır. Yalnızca düzgün saç boyasının eşit olarak malzemeyi karıştırın ve gerekir.

boya karışımının hazırlanması için talimatlar

Herhangi renklendirici gibi, boya köpük saç Schwarzkopf Mükemmel Mousse talimatı vardır. buna ek olarak, kutuda sen eldiven sıvı renklendirici ve geliştirici ile şişesi butylek bulabilirsiniz. Köpük, balsam ve bakıcı koşullayıcıya madde dönüştürülmesi için gerekli olan renklendirici tutturulması, ilave olarak. Klima düzeltme olarak soya özü ve orkideler, saçların yumuşak ve parlak kalmasını onlar sayesinde vardır.

Düzgün tüm malzemeleri karıştırın amacıyla, talimatları dikkatlice okuyun. Daha sonra piston koymak gerekir özel şişeye geliştirici ve boyama sıvıyı birleştirmek gerekir.

Palet Schwarzkopf mükemmel Köpük

renk çeşitliliği herhangi bir kadın göz ardı olmaz. Adil seks Her temsilci sağ onun için olanı seçmek mümkün olacak. Renk saç boyaları, bu makalede görebileceğiniz bir fotoğraf, parlak bir inci zengin siyahtan aralığındadır. Bize her tonu ayrıntılı olarak ele alalım.

ışık tonları

Işık tonların Boya-mus saç Schwarzkopf Mükemmel Mousse size aşağıdaki sunabilir:

 • Aydınlatıcı boyası (1100 ° F);
 • renk inci sarı (1000).

açık kahverengi renk tonları

Kahverengi renkler doğal bir parlaklık ve doğal gölge var. Nihai sonucun Ağırlık seçilen rengine bağlıdır.

Bu seri, aşağıdaki renk tonlarını sahiptir:

 • altın kahverengi renk tonu (950);
 • orta kahverengi renk (800);
 • badem (750);
 • «Schwarzkopf Mükemmel Mousse 700" (koyu kahverengi);
 • fındık gölge (668).

kestane

Bu renk tonları rengine bağlı yoğunluğu olan doğal bir kırmızımsı bir renk tonuna sahiptir.

Boya-mus saç Schwarzkopf Mükemmel Mousse kestane aşağıdaki tonları sunmaktadır:

 • kestane (665);
 • açık kahverengi bir bronz (607);
 • açık kestane (600);
 • orta kahverengi (500);
 • Çikolata kestanesi (465);
 • Koyu kahverengi (400);
 • Kırmızı Kestane (388).

siyahlar

Aşağıdaki renkler bu grupta tanımlanabilir:

 • Siyah-kestanesi (300);
 • Doğal Siyah (200).

müşteri Yorumları

Boya-mus saç yorumları pozitiftir. doğru uygulandığı, ancak istenen sonuç, sadece elde edilebilir. Alerjik reaksiyon için kullanım renklendirici tokatlamak testinden önce gereklidir. Aksi takdirde, yorum negatif olacaktır. Test duyarlılığı yapmak için, dirsek eğilmez biraz boya uygulamak ve vücudun birkaç gün tepkisini izle.

Tüm saç boyama için olağan gelir terk için kadınlar bir zamanlar bu boyayı çalıştı. Bu ürün çok uygun olan kendi başlarına uygulanabilir olmasından kaynaklanmaktadır. Yalnızca düzgün boya karışımı hazırlamak için, ve sonra birkaç kez piston ile silindir açmanız gerekmektedir.

Hiçbir zaman şişeyi sallayın. Aksi halde, yırtık tankı ve sıçrayan boya almak için risk. Karışım, kullanım için hazır olduğunda, tarak saç.

saç önünden başlayarak, saç boya uygulayın. kökleri üstünde Birinci boya, yavaş yavaş uçlarına hareketli.

Adil seks boyama Mus oldukça verimli kullanıldığı iddia. Eğer daha önce kadınlar boya çift toplu hazırlamak zorunda kaldı, ama şimdi bir paketin yeterli olacaktır. Bu etki, Schwarzkopf mükemmel köpüğü bir köpük eğiliminde olduğu gerçeği ile açıklanabilir. Bu nedenle, nazikçe sen renklendirme köpük daha büyük miktarda almak, saçları masaj.

Ayrıca, kadınların yorum renklendirici hiç hoş olmayan keskin bir kokusu vardır söyleyerek. Nedeniyle mus kompozisyonda amonyak yokluğu o güzel kokuyor ve solunum yollarını tahriş etmez.

boyama üretildikten sonra, ılık su ile boya yıkayın gereklidir. saç akan sıvı şeffaf olduğunda, sağlanan koruyucu merhem kullanın. Bu, boyama sonucunu saptamak saçınızı yumuşak ipeksi ve parlak vermek mümkün olduğunca yardımcı olacaktır. Ayrıca, kayıtsız hoş aroması durulama bırakmayacak. O uzun saçlı kalacak.

Bir başka avantaj, Schwarzkopf mükemmel Köpük ciltten kolay yıkama kapalıdır. yanlışlıkla cildin bitişik alanları boyamak olacaksa, renk sıradan sabun ve su temizleyecek. Aynı şey saçlı olacağını merak etmeyin. saç renginin gelinirken seçilmiş renk ve saç yıkama sıklığına bağlı olarak, altı hafta kadar sürer.

alıcılardan geri bildirim, biz sonraki tüm boyama sadece saç kökleri üzerinde gerçekleştirilebilir sonucuna varabiliriz. uçları Shade oldukça uzun bir süre doymuş beri. renklendiricilerin tekrar tekrar kullanılması sırf saç büyüme gereklidir.

uzman görüşleri

Rağmen Gerçek şu ki boya-mus mu değil içerirler içinde onun kompozisyon içinde amonyak, o is oldukça dayanıklıdır. Bilindiği gibi, diğer bileşikler çabuk yıkandı ve gri bir saç üzerine kötü boya bezammiachnoy. Bu durumda, o kadar değil.

İnce yatak renklendirin ve gri saçları gizlemek. Uzun saçlı ve berraklığı hoş üzerinde tutar. Bu mürekkebin bariz avantajı saç yapısına üzerinde olumsuz etkisi olmasıdır. saç ceket, donuk cansız ve kırılgan hale diğer boyalar aksine. Uzmanlar boyama bukleler için seçilebilir iyi araç olduğunu kabul etti.

fiyat kategorisi

Bu boya Başka bir artı Schwarzkopf Mükemmel Mousse fiyat nispeten düşük olmasıdır. Onun aralığı 250 ila 300 ruble arasındadır. Tüm ürün satın ve satış hile puanlık edildiği bölgeye bağlıdır.

Eğer boyama hizmeti ile birlikte özel salon alırsanız, fiyat çok daha yüksek olacağını unutmayın. Yani para kazanmak istiyorsanız, geleneksel kozmetik mağazalarında boya satın ve bağımsız boyama üretir neden olduğunu. daha çok ürünün bu tür yardım olmadan yapmak mümkün kılmasıdır.

Sonuç

saç boyalarının bütün renklerini inceleyin. Bazıları fotoğrafları burada bulabilirsiniz. Size uygun renk seçin. Hesaba orijinal saç tonuyla gerekmektedir.

açık renkler karanlıkta düşmeyen unutmayın. Doğal renk çok daha hafiftir tonu, için, açıklama yapmaya başlamak gerekir. Bu aynı zamanda Schwarzkopf Mükemmel Mousse yardımcı olacaktır.

Şimdi bir mala tahsis edilmiş özel palet sunuyor. Onlar saç küçük tutamlar boyalı boya, tüm renklerini temsil etti. Bu sayede, belirli bir tonu kullanılarak elde edilir ne renk anlamaya olabilir.

talimatlarını izleyerek, saç boyama üretin. Bu durumda, maksimum istenen etkiyi alırsınız. Güzel olun ve saç kendi başının sağlığını izlemek için!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.