Haber ve ToplumDoğa

Neden yunuslar kendilerini karaya vardır: bilimsel görüş

Son yıllarda, bilim adamları henüz yunuslar kendilerini karaya neden olarak gizemle çok başarılı bir mücadele olmamıştır. Bu sorun, dünya nüfusunun büyük bir tepkiye neden olur. Bu hayvanlar iyi araştırılmış, aydınlar olarak kabul edilir edilir. Onlar birbirlerine kendi dillerini kullanarak iletişim inanılmaktadır. Ancak bu kitlesel ve tek "intihar" kesinlikle zaten araştırmacıların kurulduğunda güvenilir bilgilerin setine sığmayan.

teorilerin çeşitliliği

Yunuslar kendilerini karaya neden sorusu, çeşitli alanlarda uzmanlar tarafından işlenir unutulmamalıdır. Çok dikkat o birlikte, iş (ayrı ayrı veya) onlarla, çevreye ödenen ve fizik, iklim bilimciler ve diğer profesyonellerin düşünüyorum. Hatta komplo teorisyenleri ileri önerilerini koymak gerekli bulduk. "Yunuslar karaya serbest bırakılır Neden" konu defalarca uluslararası düzeyde uzman komiteleri tarafından da dile getirilmiştir. Bu dikkat etmeden kalmaz. Bulmacanın çözümü insanlık açısından hayati önem taşıdığını inanılmaktadır. Birçok bilim adamı bu çok olumsuz bir göstergedir ısrar ediyorlar. Görünüşte zeki hayvanların bu davranış insan aktivitesinin yıkıcı mantıksızlığını kanıtlıyor. O kadar diğer bireylere normal varlığı için elverişsiz hale gezegen değişiyor. yapamazlar, bize kendilerini anlat. Onları anlamıyorum. Yani insanoğlu mevcut yöntem aptal "uzanmak" akıllı yunuslar deneyin.

iklimbilimciler ne demek

Bu uzmanlar geniş düşünüyoruz. Onlar gerçeğine dikkat çekmek topluca intihar işlediği ve diğer canlılarla. Özellikle, kıyıda atılmış neden balık merak etti. Bu soru derinden çalışılmıştır. Böyle bir olay, su sıcaklığı, izin verilen maksimum seviyesinin üzerine çıktığında da dahil olmak üzere, meydana geldiği bilinmektedir. Yani aquatics basitçe rahatsız. Onlar her halükarda ölecek. bu oksijen (kıyıda) eksikliğinden değil, gövdenin yetersizlik su ısı derecesi ayarlanır. Böyle durumlarda arazinin büyük bir salınım var. yunuslar kendilerini karaya neden açıklamak için çalışırken Bu argümanlar bunlar, kurşun. İklim uzmanları suçlama gezegenin genel ısınma emanet edilmesi gerektiğini düşünüyoruz. eğilimler değiştirme, yunuslar yüzme hızı, onlar "koordinat sistemi yoldan gidin." su yok nerede rastgele yüzme oluşur. kendilerine uygun "işaretleri, düşürüldü" Çünkü sadece Yunuslar ölümcül bir hata yapıyor okyanus akıntıları. Bu teori, bu teknikte uzman fizikçiler civarındadır. Sadece onların sürümü bir "çan kulesi" ile düşünüyor.

Dünyanın manyetik hatları üzerinde

Fizikçiler uzun deniz memelilerinin sonar yeteneğini takdir etmişimdir. Bu konu en dikkatli ve ciddi olarak verilmiştir. Bu nedenle, yunuslar kendilerini karaya neden sorusu ile, onlar ulaşamadım. Kabul edilebilir bir sürümü gibi değiştirmeyi düşünün sunulan dünyanın manyetik kutupları. Bu süreç zaman zaman, doğal olarak gerçekleşir gerçeği. Kutup sonunda tamamen gezegenin kutuplarını değiştirerek, yavaş yavaş kayması. Ve fizikçiler uzun yunuslar manyetik çizgiler boyunca denize güdümlü olduğunu tanıyoruz. Sadece kutuplar tüm alan değişiyor ofset gönderin. Yunuslar, satır taşınmış olduğunu gösterebilir ölçüm cihazları sahip olmayan, normal olarak çalışır. Bu yol açar "rota başarısızlığı." Şimdi, bunun yerine derinliklerinde Kiroseiz'e, onlar bu durumda götüren içgüdüsü tarafından yönlendirilen arazi, üzerinde açılır. Bu yunuslar sahilde atlıyorlar anlamlı değil, ama yanlışlıkla çıkıyor. Bunlar manyetik kutuplar değişikliklere adapte etmeyi bir mekanizma yok.

ekolojik teori

insanlığın faaliyetleri uzun bu profesyoneller düşünün mantıklılık çizgiyi geçti. Onlar okyanusların kirli su uymaz çünkü yunuslar kendilerini karaya iddia ediyorlar. Bilindiği gibi onun sularına döküldü çöp kütlesi, paketlenmiş yağı, kimyasal elementler, yağmur ve kanalizasyon ile çoğunlukla çok kötü düşüş. Yani kirlilik endeksi keskin deniz memelilerinin "intihar" köken artar bu alanlarda. Kendiniz için Yargıç, sen gaz saldırısının alanı ve yapmanız hiçbir koruyucu ekipman almak olur? Yavaşça ölmek ya da bir çırpıda sorunu çözmek? Çevreciler yunuslar anlamlı davranışa bağladı. Onlar bizim medeniyet "sağlar" ölümcül kirden kaydedilir.

çevreciler kanıtı

Bu uzmanlar teorilerin aday ile bitmemektedir. Bütün dünyada karada mahsur hayvanları inceliyorlar edilir. Hatta onları kurtarmaya çalışırken. Onun teorisinin kanıtı olarak onlar birikmiş olgusal malzeme ortaya koydu. Böylece, çabalarının solunum organlarında yunuslar genellikle petrol bulmak bulundu. Onlar bu dramatize temel nedeni olduğunu iddia ederler. Ama muhalifler onlar haklı değil tüm hayvanlar insan aktivitesinin negatif ürünleri ile enfekte olduğunu işaret etmektedir. emisyon yunusların bir sürü oldukça sağlıklı ve enfeksiyon veya kontaminasyon serbest çıktı.

fizikçilerin farklı bir versiyonu

Uzmanlar, yunusların davranış ve problem üzerinde düşüncelerini paylaşmaya inanılmaz yeteneği okuyan onlarca yıl. Onlar bu hayvanlar gerçekten birbirlerine sinyalleri hizmet edebilir dikkat çekti. Temelde bunlar ultrason kullanımı. Ama onların işitme insanüstü hassasiyeti var olduğuna inanılıyor. Biz bile hayal değil! Yani, onların kararlarında, sahilde yunusların serbest bırakma nedeniyle gemi pervanelerinin (diğer cihazlar) çalışmalarına etmektir. Yani, bu mekanizmalar duyarlı hayvanlara dayanılmaz gürültü oluşturmak. Onlar kaybolup gitti. Sonuç olarak, onlar gezinmek yeteneğini kaybedebilir. Sonuçta, yunuslarin manyetik dalgaları kullanarak derinliklerinde yönlendirilir olduğu kanıtlanmıştır. (Kendi görüşüne göre) Yüksek sesli bir süre işitsel hayvan vücut için gürültü devre dışı bırakır.

Japon Kaçırılan teorisi

yükselen güneş bilim insanları gerçekten oldukça özgün bir fikir itti. Temelde balinalar ilgilidir, ancak yunuslar yapmak zorunda. Fikir bu hayvanlar genellikle inanılan çok daha yüksek zekaya sahip olmasıydı. Neredeyse kendi medeniyet var. Sadece bu kadar uzun insanoğlu böyle basit bir gerçeği kavrayamaz olarak, bizce değildi inşa etti. algı Genişlik yeterli değildir. Yani, Japon deniz hayvanları nüfusunun boyutunu ayarlayabilirsiniz söylüyorlar. onlar olunca çok fazla hayatının geri kalanı için bir kısım kendini feda rahattı. Bu teori bilim camiası tarafından kabul edilmemiştir. Bu eleştirdi. Bir "dünya hükümeti" bağlantılarda ona "anne" suçlamak bile girişimler olmuştur. Sözde bu fikir gezegenin nüfusunun zorla kontrol olasılığı fikri için insanlığı hazırlamaktı.

fikirler komplo

Bilindiği gibi, bu düşünürler herhangi gerçeğin gizli anlamı bulabilirsiniz. Onlar soruyu yeniden formüle etmek öneriyoruz. yunuslar karaya neden yani öğrenmek için? Onlara göre, bu olaylara bu bir sır anlamı vardır. Yunuslar gezegende bir medeniyet şey yanlış gider birlikte yaşayan açıklamaya çalışıyoruz. İnsanlık ölüme götüren kader yolu üzerindedir. hepsi Homo sapiens'in ölseydi, yunuslar üzüldük ama istifa olacaktır. Konu bu değil. komployu tanımak Akıllı Animal Planet yok edilebilir inanıyoruz. Sonra onların versiyonları farklıdır. Üçüncü Dünya Bazı konuşmak, tabii ki, nükleer. ekolojik dengenin diğer tekrar ihlali. sonucudur - hiç kimse kurtulamazdı. Burada yunuslar durdurmak ve faaliyetleri yönünü yeniden düşünmek zamanıdır yaptığı fedakarlıkla irrasyonel insanlığı kanıtlamaya çalışın ve. Bu dünyadaki hayatın farklı bir konsept çalışmak zamanı. Bu arada, ezoterik çoğu aynı pozisyonda bağlıdır.

Eylem zamanı değil, teoriler

Neyse ki, gezegendeki herkes, bilim adamları karar verir. Sıradan insanlar sevgiyle deniz memelileri atıfta bulunarak, de vardır. Bunlar bilimsel savaşlarda özellikle ilgilenmiyor. Tesadüfen veya seçimiyle ölümün eşiğinde göründü her Yunus kaydetmek için önemlidir. Onlar boş boş oturuyor değildir. Kamu gücünün kıyılarında Üzerine "devriye". düzenledi Ya insanlar durumu izleyecek. hayvanlar intihar etmeye çalışıyor görülür ise, yardım etmeye istekli olduğundan emin olun. Yunuslar hiçbir zarar vermek için büyük bir özen ile suya geri itmek için çalışıyoruz. Bazı kişiler çok sevindirici olan kaydetmek yönetmek. Ve bilim adamları fenomen temel nedenini öğrenmek mümkün olacak bir umut var. Sonra zeki hayvanların artık ölecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.