BilgisayarlarYazılım

Biz iPhone yanıp öğrenmek: birkaç ipucu

Apple'ın cihazlarının inanılmaz yaygınlığı ve popülerliği hakkında uzun bir hikaye olmamalıdır. Onların gadget'lar öğrenmesi kolay ve çok güzel ve bunların güvenilirliği sadece bir adam bilgisayar konularından sonsuz uzak bilir.

Özellikle, aynı iPhone'lar bile en deneyimsiz kullanıcıların hızlı ve herhangi bir çaba olmadan tüm fonksiyonları ile başa çıkmak mümkün olacağı gerçeği tanınırlar. Fakat birçok kullanıcılar iPhone flaş bilmiyorum ve aslında böyle bir ihtiyaç her birinde ortaya çıkabilecek!

Örneğin, herkes normal mobil internet, ama çünkü onsuz Cihazda işletim sistemi sürümünü yükseltme olamaz! Ve bu, kendine güvenen insanlar, jailbreak çalışırken bu davaları söz bir "tuğla" ellerini almak değildir.

güncelleştirme

Bütün bu durumlarda, süreç farklıdır. Önce , iPhone flaş nasıl iki farklı şey - "şakacı kalem" nin müdahalesi sonrasında sonuçlarından basit OS yükseltme ve eliminasyon: Bir bakışta. İlk durum düşünün.

Yani, bu durumda, bilgisayarınızda açın iTunes Akıllı telefonunuzu bağlamak ve buraya "Güncelleme". Tabii ki, bu işlem için, normal olmalıdır iletişim kanalını internet ile.

Zaten önce mevcut firmware indirdiyseniz, zaman size sandviç Shift tuşuna (eğer windose) ya da ALT tutmak zorunda "Yenile" tıklayın (OS X). istenen dosyanın nerede Bu durumda, programı söyleyebilir.

kurtarma

Biz zaten işletim sisteminin yeni bir sürümü üzerinde iPhone flaş nasıl bahsettik. Cihaz tamam değildir ve kullanıcı özgün durumuna "geri almak" istiyor Ama daha sık bir durum yoktur.

Bütün birincil eylemler hiçbir önceki sürümden farklı. Böylece, iTunes'u çalıştıran bir bilgisayara bağlayın, ancak seçeneği «Restore» seçin. İşte yine orada iki ihtimal vardır: ya programı doğru firmware sürümünü indirmek olacaktır veya buna yol belirtin. Flaş iPhone 5 bu yöntem basit ve güvenilir olduğu için, yeni başlayanlar için tavsiye.

eylemlerin sırası

Cihaz geri gerekiyor durumunda, programın otomatik olarak gerekli tüm eylemleri gerçekleştirir. Birincisi, tamamen kaldırılacak ve eski firmware Flaş üzerine yazılır. İndirilen programın dijital imzayı tamamladıktan doğrulandıktan sonra akıllı telefon açar. başarıyla doğrulamasından geçtikten sonra, sistem iki seçenek sunacak:

  • Yeni olarak ayarlayın. Bu durumda, cihaz orijinal haline geri dönecektir. iPhone bazı ciddi problemler sonra restore edilmişse şiddetle, kullanmak önerilir.
  • yedekten geri yükleyin. Bu durumda yedekleme sisteminin geçmiş versiyonunu basılacaktır. Dikkatli olun: Sorun, bu verilerle birlikte daha sonra, ciddi olsaydı, yine geri gelebilir!

Yani standart bir şekilde iPhone flaş öğrendik.

özel firmware

Ama kullanıcının isteği bazen çok daha büyüktür. Yani, çoğu zaman nasılsa yine jailbreak olmadan, cihazın işlevselliğini genişletmek istiyorum. Bunu yapmak için, (Windows için) Sn0wbreeze yazılımı kullanın. "Mac" kullanılır PwnageTool uygulama için. Bu şekilde iPhone 4S yanıp nasıl ayrıntılı bir açıklamasını vermek, biz değil. Eğer az tecrübeniz varsa, bu sadece akıllı telefon başarısız görüntüler iyi bir şanstır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.