KanunCeza hukuku

Bitsa manyak - değil mi?

Bitsa orman (park) - özel alanlar Yasenevo ve Chertanovo atıfta bulunarak, Moskova topraklarında doğal koruma alanı. Bu başkentte kalmak, ama burada düzenli olarak komşu bölgelerden gelen, sadece bir yürüyüşe veya piknik yapmak en iyi döşenmiş bir yer değildir. Birçok kişi temiz hava ve barış ve huzur atmosferini burada hüküm süren korumak ister. Geçen yüzyılın ortalarında 90'larda kamu ajite edildi ve ormanda işlenen cinayetlerden bir dizi raporlarla korkuttu. Gizemli suçlu "Bitsa manyağı" lakabını aldı ve kolluk iyi çabalarına rağmen, o başka 10 yıldır öldürmeye devam etti.

O, Bittsevsky ormanların manyak kim?

Bitsa Park topraklarında soruşturma ve operasyonel faaliyetleri sırasında cinayet şüphesiyle çok sayıda kişiyi gözaltına ama hepsi bir mazereti vardı. 16 Haziran aynı ceza davasında bir parçası olarak 2006 Alexander Pichushkin tutuklandı. kanıt dolaylı olduğunu ve şüpheli tüm şansını gevşek yakında görünmesini, ama hemen sonra tutuklanması, itiraf etmeye başladı. Bitsa manyak, ilk ciddi sorgulama ve operasyonel faaliyetleri sonrasında belli oldu - Alexander Pichushkin gerçeği. doğru ve bu adamı anlatan ayrıntılı olarak suç işlemiş.

Çocukluk ve ergenlik Pichushkin

Alexander herhangi anormallikleri olmadan gayet normal çocuk doğmuş. Oğlunun babasının doğum ailesini terk Neredeyse hemen sonra, çocuğun anne ve dedesi eğitim meşgul edildi. Erken çocukluk yılında Alexander salıncak düştü ve ciddi bir başından yaralandı. Uzun süreli tedavi sonuçlarını düzeltmek için büyük ölçüde yardımcı olmuştur, ancak bazı ses bozuklukları vardı. Bu nedenle, gelecekteki Bitsa manyak özel yatılı okul ve sadece hafta sonları ve tatil günlerinde eve geliyor. Bu okul bittikten sonra, Alexander marangoz bir meslek okulunda ulaşır.

İnsan nasıl bir manyak haline gelir?

şahsen Pichushkin bilen herkes, bunu aynı özelliklere vermek:, itaatkar, sessiz ve mütevazi sakin. Ancak, öfke ve saldırganlık haksız saldırıların örnek bir oğlan durumda okul günlerinde yaklaşık öğretmen ve yakınları göre. Psikologlar ve psikiyatristler kişinin kişiliğinin çeşitli özellikler işaret etmektedir. Alexander çocuk sevgisi aile olarak şımarık değildi ve her zaman onların dikkatini çekmek için çalıştık olduğu kanıtlanmış bir gerçektir, dahası, babası ve dedesi alkolikler vardı ve zorbaların bir genç olarak o Pichushkin sık sık kurbanları. Bitsa manyak yüzünden psikopati askere değildi. Bu durum birlikte tüm hangisi emin imkânsız kurmak, ana nedenleri oldu, ama aslında Alexander öldürme başladığını kalır.

Kanlı yolu Bitsa manyak

Alexander Pichushkin Andrei Chikatilo bir hayranı versiyonunu Dağıtılmış. Rostov canavar yakalandı sonra ilk cinayetini işlediği konusunda Düşünceler baş Bitsa manyak geldi. İskender onu alaya söylenenleri aldı bir adamı öldürmek için bir araya onun sınıf arkadaşı Michael Odiychuku istedi. Ve birkaç gün gençlerin iddia edilen cinayet tartışıldı. Pichushkin adam onu ciddiye almaz fark ettiğinde, iddia edilen ortağını öldürdü. "İlk aşk gibi ilk cinayet," - Bitsa manyak operatörler, yıllar sonra söylüyor. Bir süre bekledikten ve yakalamak etmediğini emin olduktan sonra, İskender yine ava gitti. Öncelikle o evsiz ve alkolikler öldürdü ama yavaş yavaş daha cesur büyüdü ve kurbanlarının oldukça iyi komşular ve yakın alanların sakinleri idi.

Bitsa manyak: fotoğraf, felsefe, teknoloji cinayetleri

Bugün bile, Alexander sabit fotoğraflarına bakmaktan bu "sıradan bir adam" gerçek bir canavar olduğuna inanmak. Her cinayet için o birkaç gün hazırlanıyordu. Dikkat çekici, Pichushkin annesi ve kardeşinin ailesi ile birlikte yaşıyordu kanlı kariyeri boyunca, o akrabalarından gereksiz yere şüphe olamazdı. Manyak bazen el altında başka malzemeler kullanılarak, bir çekiç, kalem tabanca, boğazlamak ile öldürdü. ona uzun süre cesetleri Alexander menhollerde devrilen çünkü çıkamadı, ve bunların çoğu oldukça uzak yerinden. Bitsa manyak cinayet kurbanı çoğu durumda sadece sokaktaki insanlarla tanışmış ve votka içki için parka gitmek sunulan ve daha sonra yeni bir arkadaşı ile bir süre konuştuk ve sonra aniden saldırıya kendiliğinden seçme.

Yargılama ve cezalandırma

14 Haziran 2006 Alexander Pichushkin onun işçi Marina Moskalevu Bittsevsky ormanda bir yürüyüşe davet etti. ayrılmadan evde önce Kadın oğlu o buluşacağız ve erkek arkadaşı olduğu kiminle bir telefon numarası bıraktığını söyledi. Kamera gözetleme Metroda Marina ve Alexandra toplantıya belgelenmiş ve daha sonra bir kadın yaşam daha gören olmadı. Deneme sırasında bu Pichushkin (Bitsa manyak) 49 kişilik cinayetten suçlu olduğu ispat edildi. Ancak katil kurbanı Alexander adli psikiyatrik muayene oldu 63 'kadar 60 ila çeşitli kaynaklara göre daha vardı ve kısmen aklı başında bulunmuştur iddia ediyor. Mahkeme için katili mahkum ömür boyu hapis. Geçen kelime ile dinleyicilere dönerek, Pichushkin o yaptıklarından pişman olmadığını söyledi.

cümle Bitsa manyak gerçekleştirildi ve 2007 yılında koloni "karlı baykuş" onun cezasını çekiyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.