KanunDevlet ve hukuk

Bisikletle hareketi yasaklayan yapınız. bisikletçiler için Yol işaretleri. bisiklet yolu

Bisikletçiler - yakında sağlıklı bir yaşam tarzı hayranları sonraki ilk kış göreceği anlamına gelir erimiş kar, sokaklarında. Rus şehirlerine trafik kazalarının İstatistik bisiklet sürücülerin kurbanı o var. Ve oldukça sık bisikletçi kendileri trafik kurallarını ihlal ve bir kaza provoke. Bugün ulaşım en çevre dostu modu ve bir işaret sürüş kurallarına bakmak hareketi yasaklayan bisikletle. O, hatta çocukları bilmeli, ilk iki tekerlekli atı ata biner gibi.

SDA ve bisiklet

iki tekerlekli meraklıları çoğu bilinen tüm düzenlemelere uymayan bu nedenle yol kullanıcılarının kendilerini düşünün ve yoktur. Ve bu temelde kendi güvenlikleri için yanlış bir yaklaşım ve başkalarının hayatları. formülasyon uyarınca, bisiklet bir araç en az iki tekerleği olan ve insan kas gücü, taşıtın kontrol verileri kullanarak itici olarak anlaşılmaktadır. bisikletin sürücüsü hareketinin aynı üyesidir ve tüm kurallara uyması gerektiğini Böylece, netleşiyor.

Unutmayın sürücüler için uygundur SDA bazı o: Veri noktalarının genellikle ulaşım mekanik yollarla (bisiklet Kojima değildir) hakkında söylenir. kelime "araç" veya "sürücü" Ama olduğunda, o zaman size, bu öğeler kurallar doğrudan etkiye sahip olduklarından emin olun.

bisikletle hareketi yasaklayan yap

Özellikle dikkat yol işaretlerinde bisikletçilere ödenmesi gerekmektedir. Bunlar zaman içinde tehlike onları uyarmak ve hayat kurtarmaya edebilirsiniz. En önemli yol işaretidir "yasaktır bisiklet kullanımına." O kategorik kurulumu yönünde iki tekerlekli hareketini yasaklar.

aşağıdaki gibi, bisiklet hareketini yasaklayan Sign - Büyük beyaz daire, geniş kırmızı şerit siyah boya bisiklet tasvir edildiği merkezinde kenarlı. Eğer giremezsiniz eğer, örneğin, diğer taraftan, işaret yasaklayan kesişme olmak fırsatına sahip olduğunu unutmayın. Yolun etkisini yaymak değil, bisikletle hareketi yasaklayan yap, işaret sınırlı eylem alanı değildir.

bisikletçiler için Yol işaretleri: Bisiklet yolu

En önemli belirtisi biz zaten bisikletçiler için kabul var. O engelleyicidir. Ama başka bir işaret vardır: Eğer iki tekerlekli taşıma sürücüleri etrafında serbestçe hareket edebildiği bir bisiklet yolu gösterir.

Tipik olarak, bir işaret sık sık işaretleme bisiklet görüntü şeklinde uygulanır, özel bir bant asfalt başında yer alıyor. Ama özel bir karakter olmadan düzen bisiklet yolları işaretlenmemiş unutmayın. Bu bant taşımak ve sürücüler hangi ana karayolu aittir.

kendisi arka plan beyaz bisiklet tasvir edilir Mavi çember benziyor yapınız. Trafik kurallarına göre, iki tekerlekli taşıtlar için sürücüler esas döngüsü yolları boyunca hareket, sadece kendi olmaması durumunda gereken - yol kenarında veya karayolu üzerinde.

uyarı işareti

sürücüler bisikletçiler ile geçebilir yerlerde, bir işaret koyun. Tabii ki, bu dört tekerlekli araç sürücüleri için daha uygundur. Ama bisikletçiler bu işareti ile aşina olmalıdır.

Kırmızı şerit kenarlı bir üçgen gibi görünüyor. işaretinin ortasında siyah bir bisiklet çizim uyguladı. Çoğu zaman, işaret döngüsü parça karayolunda gider yerlerde konur.

Bisikletle kimlik işaretleri gerekir mi?

SDA yasası herhangi işaretleri ile aracınızı donatmak için bisikletlilere gerektirir. En önemlisi, bisiklet iyi durumda olduğundan emin olun. Bu nedenle, şehir ayrılmadan önce, sinyalleri, frenler ve direksiyon sistemini kontrol edin.

Sık sık geceleri karayolunda içinde hareket ederse, güvenlik için ön ve arka bisiklet yansıtıcı işaretleri ayarlayın. Yani sürücüler ve yayalar sizi fark edeceksiniz emin olacaktır.

ilkbahar üzerinde bisikletle şehir Yürüyüş - bu ruhları kaldırmak ve mükemmel fiziksel şekli vücuda getirmek için harika bir yoldur. Bu nedenle, onların iki tekerlekli atlar için ulaşmak SDA Bellek ferahlatıcı ve cesaretle güneş ve maceranın içine gidin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.