HobiDikiş

Desen yumuşak oyuncak: Ayı

ayı - Birçok dünyanın en popüler yumuşak oyuncak etrafında çocuklar için. Şimdi Teddy daha birini ve bir kıza sunabilirim romantik hediye oldu Sevgililer günü. Satılık tüm boyutlarda ayılar bulmak çok kolaydır ve terziler bile şeker wrapper (yapışkanlık bez) den sevdikleri için oyuncaklar dikmek.

Biz oyuncak ayılar küçük hatıra yapacaktır. Bunlar küçük şeyler hatıra olarak sunulan ve sadece kendi iç süslemeleri edilebilir. play - Ve kendi amacı için kullanılabilir.

kesim

Yumuşak oyuncakların Desen oldukça ince kumaş ile çalışmak üzere tasarlanmış. Eğer uzun saçlı ayı istiyorsanız, yumuşak nevresimler arayın. Ve burada en iyi parçası hepsi aynı keçe veya keçe görünüyor.

istediğiniz gibi, çıktısını görüntüyü büyütün. harflerin önünde parantez içinde detay doğru miktarda verilir. A - karın, B - Kulak, e - - taban alt bacak, K - alt gövdesi, H - taban ayağı ve - geri kafası, D yan parçası - baş D ortalama parçası - üst pençe.

Yumuşak oyuncak desen kumaşının aktarılacaktır zaman, yapılacak simetrik parça eşleştirilmiş, yani çevirin. Ne zaman ikisi sağ ve sol yarıları olmalıdır. Ne zaman dört - sağ ve solda, iki. SEAM'ın unutmayın. Onlar minimum yapabiliriz, ama kumaş yoğundur ve çökmeye etmezse.

dikiş

Bizim ayı her parçası ayrı ayrı vücudu dikilir. Karın ve sırt üstü bir Tuck yaparak vücut ile başlayın. Daha sonra parçalar birlikte E ve F bağlamak; dart aşağı çevrilmelidir. Nerede uygun bir ters ve almaksa detaylar için bir açıklık bırakın.

Şimdi başınızı yapabilirsiniz. burun orta kısmı yuvarlatılmış ucu dikilir. model yumuşak oyuncak keskin köşeleri olması durumunda, bir çentik olun. Sonra gerekli detay söndürmeye daha kolay olacaktır. Boyunda doldurma izni yerleştirin. Sonunda üst ve alt bacaklar oyuncak ayı birleştirin.

dolgu malzemeleri, çeşitli kullanılabilir. Oyuncak yıkayacaksın hangi sıklıkta dikkate almak gereklidir. Gövde ve baş uzuvları daha sıkı doluydu.

Bacaklar dikilir olarak, resme bakın. Üst bölümde neredeyse boş. Bir dikiş yerine tek bir nokta veya çizgi en fazla etrafında uzanmaktadır. daha güçlü ve daha doğal görünümlü bakılırsa. Boynunu Tie kurdele etrafında oyalamak gözler ve burun, sonunda.

ilginç fikirler

iç dekorasyon için biraz farklı dokulardan farklı renklerde yavrularını yapmak daha iyidir. sunulan illüstrasyon model yumuşak oyuncaklar tam boyutlu olarak kullanılacaksa, romantik bir buket için yavrularını bir çok şey yapabilir. çiçek teli üzerinde sıcak eriyik yapıştırıcı ile her şeyi düzeltmek, daha fazla eşleşen renkli kurdeleler ve yapay çiçekler alın. , Buket içinde toplayın kağıdı sarın ve kurdele kravat. Bu buket Ayılar uzun süre çünkü önceden hazırlanmak için daha iyidir. Ama o ve sıradan renkler çok daha uzun tuttu.

panda - Asya benzer popüler yumuşak oyuncak genç bir çocuğa bir doğum günü hediyesi olarak. panda ayısı yapmak için, kulak ve gövde üzerindeki desenin genişliğini arttırmak ve karşılık gelen parçalar, siyah ve beyaz kumaşlar kesilir. panda beyaz baş ve göbek, siyah göz "gözlük", ve arkada kuyruk olmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.