ÇirkinlikKendin yap

Bisiklet için Treyler - eğlenceli ve kullanışlı! Nasıl bisiklet çocuklar için kendi elleri römork arabası yapmak için?

Bisiklet - insanlığın eski buluş, kendi içinde benzersiz bir cihazdır. işlevselliğini genişletmek için, insanlar ona daha yapısını uygulamak ve bisiklet römorklar dahil etmeye başladılar. bisiklet için römork taşıma sırasında bazı problemlerinin çözülmesine yardımcı olur.

fayda bisiklet römork nedir?

 • römork önemli ölçüde yük sayısını ve ağırlığını artırmak için izin verir ve bisiklet bütün ağırlık römork kendisine yeniden dağıtılır çünkü hareketli herhangi bir hasara neden olmadı.
 • Çok rahat römorklar çocuklar için yolculuk rahat ve kolay görünecek.
 • Bisiklet bir römork ile donatılmış olup olmadığını Genel yüklerin de, kolaylıkla hareket ettirilebilir.

Turist tek tekerlekli bisiklet römork dar yolları, hızlı ve kolay bir onunla kros hareket yoluyla seyahat ederken bile kolayca mal taşımak için izin verir.

bisiklet çocuk için römork herhangi kargo taşımacılığı için zor sadece daha tasarım için gereksinimleri vardır. Bu römork emniyet kemeri, amortisör ile donatılacaktır. Bir üründe kendiniz inşa herkes, bunun farkında olmalıdır. çocuk bisiklet için Sanayi römork yolun önemine aşağı değil zorlu testi, geçmelidir.

türleri

En sık kullanılan iki tekerlekli römork, çocuk veya kargo taşınması için genellikle bir yapı.

Tek tekerlekli modeller tabiri caizse, esnek tandem vardır, bağımsız bir sürücü vardır İlave alan, aksaklık tekerlek üzerindeki zincir sürücü. Bu römork yolunun amaçlanan segmenti için itaatkar yeterince doğru, fakat viraj zorlukların ortaya çıktığı: arka tekerlek sürükleyip dönmez başlar.

römork ön bağlı olduğunda - daha nadirdir başka bir model. Bisikletçiler bir römork çekme değil ama onu iter gibi. en karmaşık ve zor Bu tasarım yönetmek.

Bisiklet için bir römork nasıl yapılır

Yaz aylarında birçok bisikleti kontrol etmek ışığı taşımak için sakıncalı ve kolay boğucu replace. seyahat yetişkinler için değil, aynı zamanda çocuklar için değil sadece heyecanlı idi için, birçok kişi ulaşım fragmanı için kullanın. tasarım maliyetlerinden para Alış, pek çok ustalar kendi yöntemiyle icat ettim. Peki kendi elleriyle bisikletin fragmanı yükseltilir? Biz en basit yolu tarif eder.

İş için gereken temel malzemeler nelerdir?

 • 2 cm çapında, üç metre her uzunluğunda üç borular.
 • Kol.
 • Bakır sepet veya MDF levha (Kendisinden sepetini inşa edebilirsiniz).
 • iki somunu kilitle.
 • Konu kesici.
 • Tekerlekler.
 • Amortisörleri.
 • Emniyet kemerleri.

eylemlerin sırası

malzeme hazırlanır, bu, güvenli başarısından emin olduğunu, işini yap. Römork temeli çerçevesini görev yapacak. onun oluşturulması için sadece bir çizim önceden hazırlamak gerekir. Üzerinde boru bükülür. o oval ise, büyük bir levha atın üzerinde bir gelecek çerçeve şekil çizmek, daha iyi olur. hatlar bükme boruya çizili.

Bu tür bir eğri Tüp, bir virajda, römorkun alt şekilde kızak Çeşidi geri hizmet edecektir. Bu iki unsur, kaynak için birbirlerine gerekir. onlar tekerlekleri monte edilecektir alanlarda çerçeve lehim kovan kenarları boyunca. tekerlekleri kendileri ayarlayın.

Bir sonraki adım - dibe ayarı. Şimdi bakır sepeti gerekir. Bunun yerine, MDF kalın bir tabaka almak mümkündür, ancak bu maddenin dezavantajı, hızlı bir şekilde, ıslak hale gelir. suya dayanıklı malzeme, alt ve daha iyi kullanmak için uygun olan, örneğin, kontrplak lamine edilir. Yan duvarlar ya da ince ahşap paneller tabaka yapabilir.

treyler çocukları taşımak için kullanılırsa, amortisörler ayarlayın. rahat koltuklar donatın emniyet kemerleri.

bisiklet ile Bileşik

Yapı bisiklet ile düzenlenecek olan üzerinden römork metal boru, lehim. römork tasarımı yanında bisiklet ile römorku bağlamadan düğümünü, sözde dil yapmak gereklidir. boru ve metal levhaların mümkün inç olun. L-şekilli boru bükme. açı lehimlenmiş metal levhanın yerine, kıskaç, böylece ikisi arasında bir rol oynamaktadır cıvatasını yerleştirin. Üst alt cıvata yüklemek dik, borunun delik çapraz ve alt kelepçesine bağlı olmalıdır.

Turnbuckle unutmayın. Bisiklet üzerinde mevcut gövde olmalıdır. Bir menteşe kısmı, çekme kolu ile ayarlanır ve ikinci - gövdede.

Bu basit şekilde bu elleriyle bisiklet fragmanı inşa edilmiştir. aile çocukları taşımak için ya da küçük yükleri taşımak için hareket halinde Sana hizmet etmek mümkün olacak.

istismar

bisiklet için römork kullanımı karmaşık değildir. bunu kullanmaya çalıştı gelenlerin hepsi, bu onaylayabilir. Römork yatay yüzeyde sürme çocuklarla yüklendiğinde, o hissedilmez. O, hareketleri basılı vermedi o yönetim çevikliği müdahale etmez.

Sadece Fragman geniş bisiklet, böylece açarken ya da (yollar boyunca ağaçlar arasında) dar alanlarda sürerken daha fazla alan bırakmak unutmayın unutmayın. iç ark bisikletin boyunca römork-taşıma hamle fırsatta unutmayın. Lunaparkta gelen çıkışında bisiklet bir römork olduğunu hızlandırır, ancak bu sorunun doğru frenleme kolayca çözülür.

Gevşek zemin veya yokuş yukarı giderken sorunlar ortaya çıkmaktadır. bu yine de, yük ile birlikte ağırlığında 50'den az kg olmadığı için Elbette bu, römork ağırlığı nedeniyle. Oysa bir römork ile Bagajda aynı ağırlığını taşıyacak durumlara göre biraz daha kolay gitmek için.

Tabii ki, römork kaldırımda hareket çok daha kolay, ama biz güvenle bisiklet römork yoğun toprak yollarda, kaldırım, çim sürüş için uygun olduğunu söyleyebiliriz. alt ve yol arasındaki boşluk o kadar küçük olduğundan bu yapı ile, sığ çamurda üstesinden gelmek bile mümkündür. Hatta kaba yolda devrilme riski yoktur, bazen bir tekerlek diğerinden daha yüksek olacaktır.

serbest akan hareket yükselir oluşturmak için meydan oku. Onların oyuklarda çok hızlı bir römork ile Bisiklet. römork ve bazı engellerin, ister günlükleri, arkları ile üstesinden zor. parkuru ve yolu Binicilik de son derece sakıncalı olduğunu, bisiklet dönüşler kolayca sığar ve çevresinde yapışır şeyi dokunur etmez.

Genelde, bisiklet için römork - bu büyük bir yardım bu. Önceden rota üzerinden düşünerek eğlenceli ve bütün aile ile ilginç gezi gitmek kolay olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.