SağlıkMüstahzarlar

Birkaç saat içinde virüslerin yok edilmesi: İlaç 'Bakteriyofaj çok değerlikli'

Hastalığın nedeni patojenik mikroflorasını davranır eğer hangi ilacı seçilir? Orada antibiyotik çeşitli olmakla birlikte, bakteriyofajlar bazen biraz bile doktorlara da bilinir. Hazırlıklar haksız yere 70 yıl içinde unutulmuş ve ancak son zamanlarda kendilerine ilgilenmeye başladı edilmiştir.

antibiyotik olarak, ilaç "Bakteriyofaj polivalan" kardeşi aksine o doğal dengenin müdahale etmeden normal mikroflorası yok etmez ve patojenleri yok eder, sadece gelmez, mikrop üzerinde doğrudan etki eder, fakat. nedeniyle bakteriyofajların meydana doğasına Bu numune alma noktası etkisi. Özünde - bu, bakteri virüsleri var.

yolunda bir mikrobik hücre preparatı "bakteriyofaj değerlikli" karşılaşmak nüfuz eder ve hücre zarı parçalamak ve saldıran mikropların daha büyük bir sayıda yeni faj çoğaltılmasını başlayan bir şekilde hareket eder. zararlı mikroorganizmaların kurtulmak birkaç saat içinde gerçekleşir.

Fajlar onlar saldırı bu mikropların isimleri, denir. Bugün, Salmonella, dizentiriynye, tifo, stafilokok, Pseudomonas, klebsielleznye, Proteaceae, strep, üretim ve diğer bakterifagi eğer.

eş zamanlı olarak, örneğin, farklı patojenlere karşı çok faj bir dizi karmaşık olan salım preparasyonları, altı fajlar bakterileri içeren bir ilaç "Sekstafag piobakteriofag değerlikli". Piobakteriofagi bağırsak enfeksiyonları ile mücadelede kullanılan intestibakteriofagi irinli septik hastalıkları tedavisinde kullanılır.
Mide ve bağırsak, sinüsler, ağız boşluğu, üst solunum yolları, genitoüriner sistem, ve bakterilerin neden olduğu diğer hastalıklar iltihabı, bulaşıcı hastalıkların ortadan kaldırmak için araçlar "çok-değerli bakteriyofaj" kullanıldığında Klinik Uygulama tedavi etkinliğini göstermiştir.

Hastalık kontrolü ek olarak, bakteriyofajlar enfeksiyonları önlemek için, önleyici bir tedbir olarak kullanılır. Hazırlıklar toksinleri içermez ve kullanıma hiçbir kontrendikasyonu yoktur. Bunlar çeşitli ilaçlar ile kombine edilebilir. Tıp "Bakteriyofaj polivalan" erken dahil hamile ve emziren kadınlar ve her yaştan çocukları yardımcı olacaktır. Belirli faj tipine duyarlılık izole kültürleri (mikroorganizmaların) lehine araştırmanın başarılı kullanımı için temel koşul.

Fajlar bakteri suşlarının dikkate değer bir düzenlilik duyarlılığı stabil bir durum ve arttırmak da bir eğilimi vardır kaydedilmelidir. Bu faj yeni tür ilaç zenginleştirilmesi kaynaklanmaktadır.
Bu durumda, gün boyunca stafilokok bakteriyofaj içindeki mikropların fazla yüzde 90 pürülan enflamatuar hastalıklarda serbest bırakılır çözebilen.

İnsanlar için kullanılmasının yanı sıra, bakteriyofajlar aktif hayvanları tedavi etmek için kullanılır. Yani, çok etkili bir lokal veya içinde uyuşturucu atayarak inek mastit ortadan kaldırır.

Aracı özellikle hasta resüsitasyon için çok önemlidir, onun uygulamadan sonra iki saat içinde yürürlüğe girer. hazırlık hakkında, "Bakteriyofaj polivalan" aracını kullanılan olanlar sadece olumlu yorumlar bırakılır. İlaç lenf, kan içine nüfuz eder ve üriner kanalı etkileyen, aynı zamanda, böbrekler yoluyla atılır.

Bakteriyofajlar nitel ve nicel özellikleridir. Böylece, ilacın aktivitesi tamamen parçalanmış chuvtsvitelnaya test kültürünün neden seyreltme derecesi ile belirlenir. 6 dakika içinde İşaretleri 10 faj Mill. Kez 1 büyümeye mümkün olduğunu gösterir. Yaklaşık 5 derecelik bir sıcaklıkta karanlık bir yerde gerekli Mağaza hazırlıkları. uygun bir şekilde depolanan bakteriyofajların sıvı biçimler yıllardır etkin kalır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.