Sanat ve EğlenceFilmler

"Boardwalk Empire": aktörler. "Boardwalk Empire": arsa ve serinin yaratıcıları

Kalite film ve dizileri, Yasağı zamanında kahramanları anlatan, modası ve her zaman kitleyi bulma asla. Ama böyle bir hikaye yaratmak için, size çok fazla çaba yapmak gerekir. Başarı detay, mükemmel müzikal eşliğinde, iyi bir senaryo, dikkat oluşur. Ve tabii ki, önemi aktörler. "Boardwalk Empire" bu bileşenlerin hepsi sahiptir.

öykü

Amerikan Atlantic City Yasağı ülke için yeni bir çağ açmak için hazırlanıyor. Her biri kendi yolunda değişiklikleri karşılamaktadır. Ve girişimci Amerikan Nucky Thompson o bu iyi değişiklikler yararlanmak mümkün olacak karar verir. O bambaşka bir hayat sürmek başlar. Gün boyunca o şehir sayman çalışır, ancak karanlıkta neredeyse tüm şehri için bağımlı bir gangster, haline gelir.

Ancak, Naki sadece yasa ile sorunları çözmek için bir yol bulmak değil, aynı zamanda rakipleri ile başa olmaz. Parayı ve ün elde etmek için bir yol istemiyordu. Evet ve özel hayatım gangster sorunların bir sürü bekliyor. hikaye serisi "Boardwalk Empire" Sezon 1 izlerken nasıl.

Nucky Thompson

Çoğu sorumluluk lider adam yerleştirilir. Bu misyon emanet edildi Steve Buscemi için. bir gülümseme ile sık sık onunla çalışıyor günü, diyor oyuncu. "Boardwalk Empire" onsuz yapamaz.

Buscemi doğdu ve New York'ta büyüdü. onun okul yıllarında tiyatro ile ilgilenmeye başladı ve amatör sahalarda yapmaya başladı. Okulda eğitim sonrası, o sanat üniversiteye gitmeye karar verdiğinde, kimse şaşırdı çünkü. o ilk kursundan sonra atıldı çünkü öğretim Bush verilmemiştir.

geçimini için gelecekteki aktör farklı meslek denemek zorunda kaldı. o bir itfaiyeci olarak çalıştı bir süre de dahil. Ancak, tiyatro hayali onu bırakmadı. O Vincent Buscemi Golo ile tanıştığımda Ve onlar, yürütülen bir kez. Bu toplantı tamamen Steve hayatını değiştirdi. O sadece para uğruna nişanlıydı işini, çıkın ve onun meslek döndü.

Birçok aktörlerin gurur Steve Buscemi ile çalışın. "Boardwalk Empire" hayranlarının şimdiden büyük ordusu doldurulan sonra yaptığı en başarılı projelerinden biri haline geldi.

Jimmy Darmody

başrol oyuncuları seçerken onlar sadece iyi oynamak gerektiğini akılda tutulması değil, aynı zamanda tarihsel sahne içine sığacak şekilde önemliydi. satın almalar en iyi dizilerinden biri Maykl Pitt haline gelmiştir.

Genç aktör Birleşik Devletleri'nde doğdu. O lise yıllarında yine o bir aktör olmak istiyordum karar verdi oldu. Ama şöhret yolu uzun ve dikenli oldu. Onaltı anda, Pitt evini terk ederek bağımsız yaşama gitti. Bu yıllarda, o gitar çalmayı öğrendi ve ilk metinler yazmaya başladı. Maykl Pitt kendi grunge grubunu kurdu ve sonra Kurt Cobain kültüne büyük ölçüde benzer olan bir müzisyen, oynadığı zaman tüm bu kullanışlıdır.

İlk kayda değer filmi 2000 yılında Pitt geldi. Sonra filmde çalan "Finding Forrester." Daha sonra, genç bir adamın kariyerinde kitle kültürü ötesine resimlerin hala bir sürü oldu. O film "Dreamers", bol açık sahneler sonra en belirgin hale geldi.

Maykl Pitt - sinema, "Festivalin" en parlak temsilcilerinden biri. Onun sıklıkla sinemalarda gürültüyle devirdi resimler, görebileceğiniz değil. Pitt kendisinin sadece kendisinin giderdi hangi filmler de kaldırılabilir, diyor.

Margaret Thompson

Farklı yanları onların kahraman aktörleri sundu. "Boardwalk Empire" - sadece daha fazla güç elde gangsterler hakkında serisi, aynı zamanda bu çalkantılı dönemde hayatta kalmaya çalışan insanlar hakkında değil. bir üst yükselir Ve bazen, zaman, diğer yaşam çökmeye. En ilginç karakterler, seyirci sempati biri olan Kelly Macdonald tarafından oynanan Margaret Thompson oldu.

Kelly Glasgow doğdu. Ama bir süre kızının doğumundan sonra, aile banliyölerinde taşındı. Orada, gelecek oyuncu ve büyüdü. Ama sonra o geri büyük şehre geldi ve bir garson olarak çalışmaya orada yerleşti. 1996 yılında elini denemeye karar verdi ve filmin döküm düştü "Trainspotting". Bu resim kader oldu. O kimse İngiltere'de en popüler oyuncularından biri bir kızı tanıyor döndü. Ve hatta bu duruma ötesinde Kelly hakkında öğrendik.

McDonald birçok oynamıştır , ünlü aktörler aralarında Kolin Fert. Kelly ile birbirlerini kişilerde severler oynadığı filmi "Nanny McPhee" setinde tanıştım. Ve 2010 yılında, aktris TV dizisinde ana kadın rollerinden birini kazandı "Boardwalk Empire". Margaret Kelly Thompson rolü için defalarca çeşitli ödüller için aday gösterildi.

Nelson Van Alden

dizi "Boardwalk Empire" ilginç bir hikayesi değil, aynı zamanda renkli karakterler sadece kapsar. Bunlardan biri, Van Aldena Nelson, Maykl Shennon oynadı.

aktör Birleşik Devletleri'nde doğdu. hâlâ bir çocukken, ailesi boşandı. Michael babası annesinin evinin evde yaşamak zorunda çünkü. Okuldan sonra, aktör bağımsız bir hayat başladı ve tiyatro yerleşmiş. Birkaç yıl zaten televizyonda göründü sonra.

Yakında geldi ve yönlendirmektir. "Köstebek Günü" komedi en farkedilir. Bundan sonra, Michael uzun süre kurşun rolleri destekleyici aktör, o çok nadiren ortaya haline geldi. Ama 2010 yılında, Shannon televizyon dizisinde rol aldı "Boardwalk Empire". 1 sezon başarıyı getirdi ve aktör diğer filminde sunuyor.

Ilay Tompson

Hikayenin çok etrafında döndüğü ana karakteri, Thompson aileden oluşuyor. Bunlardan biri, Eli Shi Uighem oynadı.

aktörün ilk büyük rolü için uzun bir zaman oldu. onun çocukluk yetenekli bir çocuk olarak sivrildi içinde Halen oldu. Ancak, Tiyatro Enstitüsü, okuldan sonra gelmedi. Whigham bir süre Başka bir meslek olsun istedim. Oyunculuk onun için hobi bir tür olarak. kime İlk sunum vermeye başladı ile öğrencilik günlerinde o tiyatro grubuna katıldı. Bu deneyim tamamen Shi gelecek için planlar değişti.

Serinin diğer aktörlerin gibi, Whigham uzun zaman sadece arka planda ortaya çıktı. dizi "Boardwalk Empire", o da ana karakteri oynar. Ancak, onun Eli birçok izleyiciler tarafından hatırladım.

aktörlerin sette başa çıkma meydan okuma. "Boardwalk Empire" - insanların kaderi ABD tarihinde mühim bir değişim arka planı meydana geldiği tarihteki olaylar ve katılımcıların açısından zengindir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.