TeknolojininBağlantı

Bir kara liste kompulsif aboneyi nasıl eklenir

Genellikle hayatta biz belirli bir kişi veya organizasyon ile iletişim kurmak istemediğiniz durumlar vardır ve doğrudan söylemek utanıyorum çünkü, ya da konuşmak faydasız olduğu için olamaz. Bu tür durumlarda, herhangi bir kişinin çok yararlı fonksiyon kara olacaktır.

Nasıl herhangi bir tarafın kara listede eklenir? Aslında çok basit. Başlamak için, telefonunuzun fonksiyonlarını tanımanıza gerek. Birçok güncel modeller iki yerde olabilir kara listede, özel bir işleve sahiptir.

adres defteri üzerinden bir kara listeye aboneyi nasıl eklenir

Sen adres defterinden kara listesindeki bir telefon numarasını ve diğer numara ekleyebilirsiniz. Bu, görünüm iletişim bilgileri yapmak ve ek menü düğmesine çağırın. Bu fonksiyon adres defterinizde değilse o zaman telefon ayarlarından deneyebilirsiniz değildir.

Telefonunuzun Ayarlar aracılığıyla kara listeye arayan nasıl eklenir

telefonun ayarları "Aramalar" bölümüne veya "Sorunlar" gidin gerekir. Daha sonra bölüm "Telefonunuzu Koruma" gitmelidir. Birçok telefonlar eskimiş modelleri üzerinde kara listede işlevini bulmak hala mümkün. Hatta kara listede bulunan numaralar grubu oluşturabilir ve bu insanlar basitçe çevirmeli asla, tüm zamanını telefonda konuşurken sanki onlar, meşgul tonu duyar.

Telefonda bu özellikleri yoksa nasıl siyah listeye bir abone eklenir? Aslında, çok kolaydır, onların cep telefonu operatörü üzerinden yapabilirsiniz. Ama bu hizmetlerin Az bir paraya mal eğilimindedir. Eğer para harcamaya istekli iseniz, rahatsız edici kişi veya şirkete konuşmak sonra gitmek için değil. Başlamak için, operatörü aramak ve bu hizmet ve maliyet bulunup bulunmadığını öğrenin. hizmetlerin maliyeti oldukça ustaivayte, o zaman bu çok hizmetten yararlanmak öğrenebilirsiniz.

MTS servis kara liste

MTS Bu hizmeti kullanmak için, çok uygun kabul edecektir cep telefonunuzda herhangi bir uygulama yüklemek gerekmez. kara listede, bir sürü üç yüz odalı, girebilirsiniz. Bir erkek servis numarası "AntiAON" bağlanmak taciz bile o sistem otomatik çağrı engeller çünkü seni aramak mümkün olmaz.

MTS kara listede hizmetini etkinleştirmek için, cep telefonunda aşağıdaki numara dizisini çevirmek gerekir:

  • * 111 * 442 # bireyler, yani sıradan kullanıcılar;
  • * Tüzel kişiler için 111 * 443 #.

Ayrıca mesaj alanında 442 * 1 yazılmış sayı 111 kısa mesaj göndermek ve istemleri bağlantıyı sürdürmek operatörün takip edebilirsiniz. Eğer uygunsuz kullanımı ya da sadece, her zaman ekleyebilir veya bir bilgisayar, MTS bir internet yardımcısı kullanarak bir hizmetini kaldırabilirsiniz istemiyorum bu yöntemlerin hiçbiri değilse. "Kara liste" hizmet maliyeti günde bir buçuk ruble olduğunu. Katılıyorum, bu huzur ve konfor çok küçük bir miktardır. İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.