SağlıkKadın sağlığı

Bir düşük provoke nasıl

Çocuk Düşürme - gebeliğin kaybıdır. nedeni olarak doğal (intrinsik) ya da (dış) yapay olabilir.

Hamilelik sırasında çocuk doğurmak için doğrudan bir tehdit olduğunu plasenta, bir müfrezesi vardır.

Bugün dünya bu is yeterince için kadınlar haline hamile, ayı ve ardından Have A Baby içinde kuvvet, birinci hepsi olumsuz çevre koşulları. Buna ek olarak, yetersiz beslenme, yüksek fiziksel aktivite, sigara ve alkol de düşük yapma oluşumuna katkıda bulunur.

demografik durum oldukça acınası görünüyor, çünkü Doktorlar, sağlıklı bir yaşam tarzı çağırdı. Ekonomi ve sosyal koşullar da yangına körükle.

Hamilelik durumunda birçok genç kızlar, kendini durdurmaya çalışırsanız fetusun gelişimini. Nasıl bir düşük provoke halk ilaçları?

Birincisi, kürtaj kendini provokasyon potansiyel annenin hayatı için çok tehlikelidir. sonuçları hiç bir anne ve ölüm haline gelen yoksunluk kendisi kadar çok üzücü olabilir. İkincisi, farklı ebe hizmetlerini sunuyoruz. Büyüler, büyüler ve tavsiyeler üzerine nasıl provoke düşüklerinin olmadan sağlık problemi veya haşlama otlar ve merhem mayıs basitçe değil Vermek herhangi sonucudur. Rahim içme arındırmak olabilir inanılıyor defne yaprağı bir infüzyon kaynar su bir bardak yapmak için gerekli olan bir paket. Büyükanne de mor ve dulavratotu ile karışık Veronica ilaç infüzyonuna almaları önerilir.

Eğer bazı bilge kadının yardımı olmadan, düşük neden Ama önce birkaç kez düşünmek gerekir. En iyi çözüm doktoru itiraz olacaktır.

: Düşüğü onun gelişiminde birkaç işlem veya düzeyi vardır düşük yapma riskini geri döndürülemez, yarı zamanlı ve tam düşüklere. kadınlar gebeliği korumak istediğinizde gelişim aşamasına bağlı olarak, tedavi reçete edilir.

Çoğu zaman bu olay gebeliğin ilk üç aylık dönemde gözlenir. En yaygın nedeni fetusun anormal bir gelişmedir. İkinci üç aylık dönem içinde düşük yapma nedenleri ağırlıklı olarak farklı doğa anne ve karın travması ve psikolojik stres durumları hastalıkları karşılanır.

Gebelik planlanıyorsa, ancak tıbbi nedenlerden dolayı annenin yaşama doğrudan bir tehdit var olduğunda, doktor-jinekolog kuvvetle düşük yapma yapay uyarımı önerir. Çeşitli ilaçlar vardır.

ilaçlara ek olarak, rahim temizleme işlemi birbirinden bağımsız olarak ya da cerrahi ile gerçekleşebilir.

Cerrahi, rahim temizlik gebelik süresine bağlı olarak çeşitli sunar. İlaçlar ayrıca rahim kasılmalarını ve embriyonun sonraki saflaştırılması uyarmak için tasarlanmıştır.

düşük oluşma ilk işareti oldukça uzun dönem doğası (saat ya da gün), hem de tespit ve kanama olabilir karın rahatsız bir ağrı, bir.

Kadınların organları üzerindeki olumsuz etkisini en aza indirmek için, böyle bir işlemden sonra vücudu nasıl geri Deneyimli uzman nasıl ilaçların yardımıyla bir düşük provoke etmek size, hem de olacaktır.

Her durumda, düşük aynı görünüyor. Erken evrelerde - Daha sonra kanama, ve - kan damarlarından kan pıhtısı veya kabarcıklar.

kürtaj ayırt edilmesi cevapsız kürtaj. Bu döllenmiş yumurta gelişiminin ikinci ayda fetusun bir embriyo ya da belirlenen kalp atış hızını içermiyor durumlarda ortaya çıkar. Semptomlar aynı demek değilse, birbirine çok benzer.

isteyen bir gebeliği sonlandırmak, doktorunuza başvurmanız gerekir. Bir kadının anneliğe hazır değilse o nasıl bir düşük atmak anlatacağım.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.