SağlıkKadın sağlığı

Artan rahim sesi: Nedenler

Gelecekteki ebeveynlerin en aziz rüya oldukça doğal, sağlıklı bir bebeğin doğum olur. Ama çoğu zaman, bu rüya ultrason bulguları ve tanı konulduktan sonra alarm gölge düşürebileceğini "rahim artan tonu." Bu tanı bir sorun gebe kadınlarda oluşur göstermektedir. Ancak, sesi - değil bir hastalık, bir sonucudur bir kadın cesedi süreçlerinde gerçekleşmekte ve elverişli değildir.

Çoğu durumda, ton oluşumu gebeliğin erken. Bu durum isimli bir aktif rahim kasılmaları için doğum, ancak prematüre. Onun tezahürü isimli bir dırdırcı ve dırdırcı ağrılar içinde karın ve alt sırt. Ancak, mutlaka böyle belirtilerin bir tezahürü değildir. algılanan sesi sadece ultrason ile planlı bir denetim ile mümkün olması gibi nadir değil durumlardır.

Rahim Ton: Nedenler

Vücudun fizyolojik veya biyolojik problemlere ilişkin tonu Somatik nedenleri. "Rahim artan bir tonda" tanısı, nedenleri olan adet döngüsünün veya önceki gebelik belirli etkilerine hatta nedeniyle oluşabilir yaşam koşullarına, yaş, alışkanlıkları, hamile annenin bağlıdır. onun etkisi ve çeşitli anormallikler veya rahim hastalıkları gösterirler.

Hamilelik sırasında tehlikeli enfeksiyonlara kaplı edilebilir nedenleri olan, "rahim sesi" gibi bu tanı, genellikle gebeliğin komplikasyonları nedeniyle. Rh veya anne ve bebek, erken hamilelikte en güçlü toksikozunun, plasenta previa arasındaki yanaklı çatışmayı etkileyebilir.

Şiddetli gebelik - rahim tonu, iyi eş anlamlı olabilir. Zor iş, toksinlerin inhalasyon, mikrobik hastalıklar, sonuç olarak, rahim sesi şiddetli gebelik neden olur ve.

psikolojik doğasını olabilir nedenleri olan, "rahim sesi" tanısı oldukça yaygındır. Bu deneyim, stres ve çeşitli aile sorunları - emek kadınların sinir sistemini etkileyebilir herşeyi. Bu neden bile geç gebelikte, rahim artan tonu provoke edebilir. Ancak, kadınlar genellikle bu devletin psikosomatikler kökenli dikkat ve boşuna değildir. rahim Hipertonisite, nedenleri doğada psikosomatik vardır - bu tetikleyebilir çok tehlikeli bir durumdur bir düşük. Buna ek olarak, tonusu ve bebeğe zarar. Bu fetus oksijen eksikliğinin bir sonucu olarak, her bir organ pelvis dolaşım bozuklukları nedeniyle ve.

Nasıl kurtulmak için

Tüm önemsiz. Gerekirse sıkı uymak, bir doktorun tüm şartları yerine getirmek için, daha yürümek, zor iş ortadan kaldırmak, vitamin almak, iyi yemelisiniz hamile bir kadın , yatak istirahati endişesi ve endişe durdurun. Hamilelik - Bu, yaşamak her gün zevk, mutluluk, ailesinin yeni üyesi getirir. Ve tabii ki, onun olumlu sonucun en ufak şüphe yok.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.