SağlıkTıp

Biorezonans terapisi - kuantum etkisi

Bioresonant tedavi kendi kullanan insan vücudu üzerinde tedavi edici ve önleyici etkileri için bir yöntem olup , elektromanyetik salınımları. Bizim vücudun her organı kendi bireysel oranı kesikler var olduğu bilinmektedir. Karakteristik bir özelliği normal fizyolojik durumu erkeği is göreli senkronizasyon tüm Salınım içinde vücudu. uyum dalgasının ihlal ise çeşitli patolojik durumların gelişmesine yol açar.

Bioresonant tedavi elektromanyetik dalgaların ana terapötik etkinin onların kendi elektromanyetik radyasyonla rezonansta insan vücudunun yöneliktir belirli dalga uzunluğu, hasıl edilen bir tedavi, yenilikçi bir yöntemdir. Bu nedenle, düzeltme sağlıklı bir insanın normal radyasyon karakteristik ters patolojik rezonans titreşimler fizyolojik fonksiyonları yapılır.

Biyo-rezonans terapisi yöntemi, teorik olarak Seksenli kanıtlandı kuantum fiziğinin. Bu yöntemin teorisi maddenin örgütün yeni kuantum seviyesi olarak yaşayan bir organizma olarak kabul edilir. Bu teoriye göre, yaralanma her türlü bir kişinin, "elektromanyetik çerçevesinin" bir patoloji olarak kabul edildi, bu mümkün olan orijinal yapısı, belirli bir yoğunlukta dalga osilasyonları etkisini geri.

biyo-rezonans teori ve pratik gelişmesiyle birlikte BRT iki tür oluşturdu. Endojen biyorezonans - terapötik etki organizmanın kendi elektromanyetik radyasyonun bir cihaz vasıtasıyla elde edilmektedir ki burada tedavi, bir varyantı olabilir. Özel cihaz elektrotlar veya indüktör sistemi ile hastaya daha sonra geri ile, tekabül eden işleme ve dönüşümdür.

Eksojen bioresonant terapisi - talimatlarına göre özel bir cihaz tarafından oluşturulan dalga osilasyonları tarafından taşınan bir tedavi ve program hekim katılan ortaya koydu. Hemen hemen insan vücuduna çoğaltmak ve iletebilen biyo-rezonans, bir tedavi yönteminde kullanılacak tüm modern taşıtlar, hemen hemen herhangi bir hastalığın ya da durumun düzeltilmesi yönlendirilebilir elektromanyetik radyasyon, en geniş aralığıdır.

insan vücudunun hücre yapısını salınımlı (kuantum) için bir cihaz kullanan etkiler uygulama programları, bioresonant tedavisi gibi, patolojik koşullar% 95 kadar kaldırma kapasitesine sahiptir. Bioresonant tedavisi de vücut üzerindeki zararlı etkileri tesviye, çeşitli maddelerin frekans dalgası özelliklerini (Uygunsuz gıda, ağır metaller, prostetik dişçilik malzemeleri, böcek ilacı, vs.) kullanmak için geniş fırsatlar sunar. Bioresonant tedavi kabul edilebilir bir klinik etki başka yöntemler sorunlu olduğu durumlarda özellikle etkindir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.