TeknolojininGadgets

Kullanıcı konforu için Dvuhsimochny akıllı telefonlar

Günümüz dünyasında en ünlü tırnak biri de: "Zaman para olduğunu -". Gerçekten öyle. Bu nedenle, çok fazla değerli zamanı israf önlemek (ve sırasıyla ve para) için akıllı telefona 2 sim, yani aynı anda iki farklı SIM kartları kullanma yeteneği fonksiyonu en uygun iş adamı. Dvuhsimochny akıllı telefonlar - bilinçli bütçe ve meşgul insanlar için mükemmel bir seçimdir. O aitse, o zaman da benzer bir cihaz almak gerekir. Ama ne yazık ki, tüm şirketlerin yüksek kalitede dvuhsimochny akıllı telefonlar üretir. Genellikle yepyeni aygıtı işlevi 2 sim satın alınmasından sonra normal şekilde çalışmaya yitirdiğinin olur, ancak telefon kendisini "geciktirici" dir. Daha yüksek fiyata bile edinim cihazı düzeneğinin istenilen kaliteyi garanti ve kullanım kolaylığı etmez. Bu nedenle, bu makalede, bu türün en iyi akıllı telefonlar sıralamasını görebilirsiniz.

2013 yılında Dvuhsimochny akıllı telefonlar

Aşağıda cihazların bu tip iyi modellerin listesi vardır. Biz Fly IQ440 Energie akıllı telefon ile başlar. Onun batarya ile ünlüdür. 2500 mAh pil sınıfının en iyilerinden biri olan sürekli konuşma, yedi saat boyunca çalışmasını garanti eder. beş bin ruble - Şimdi telefonunuz küçük bir ücret karşılığında satın alınabilir. Bizim sıralamasında dördüncü yer haklı Samsung'dan cihazı alır: bir model Galaxy Büyük Duos I9082. Bu akıllı telefon bu kadar büyük beş inçlik ekranı gibi birçok avantaj, iyi bir pil, vosmimegapikselnaya kamera ve sekiz gigabayt dahili belleğe kapasitesine sahiptir. dezavantajları küçük şunlardır ekran çözünürlüğü piksel görünür olabilir çünkü bunların (480 x 800 piksel), ve tabii ki, fiyatı. Herkes bir Galaxy Büyük Duos I9082 onüç bin satın alabilmektedir. HTC Desire V Duos - Sonra, kategorisinde "dvuhsimochny akıllı telefonlar» başka bir model düşünün. Bu fiyat ve işlevsellik harika bir kombinasyonudur. ruble sekiz binin üzerinde pili olsun, kullanımı fourteen- mümkün kılar telefonda konuşma şarj etmeden! - akıllı telefonun sıralamasında üçüncü LG Optimus L5 Dual E615. Burada dört inç 320 x 480 piksel çözünürlüğe sahip değil en kaliteli ekranı göreceksiniz. flaş ve otomatik odaklama ve beş bin ruble fiyat bileşeninde yerleşik Ama durum iyi Megapiksel kamera iyileştirmektedir. Listede Arkasındaki HTC Desire Modeli SV takımın cihazdır. V Duos, şimdi teknik özellikleri bakmak HTC Desire - Zaten bu serinin diğer cihaza hakkında söylenen HTC Desire SV. Bu unutulmamalıdır ekran boyutunu 4.3 inç ve konuşma modunda onüç saat garanti bir pil. Vosmimegapikselnaya kamera performansının daha da iyi bir izlenim yaratır. Ama fiyat, ne yazık ki, küçük değil, ama overpriced değildir - on bin ruble.

Ve ilk yer Samsung verilir Galaxy S Duos S7562. O unvanını aldı "en iyi dvuhsimochny akıllı." Bu en dengeli birimdir. O telefon kategorisi arasında fiyat, işlevsellik ve kalitenin en iyi oranına sahip "dvuhsimochny akıllı telefonlar." Ve cihaz hakkında artık daha: dört inçlik ekrana, 480 800 piksel çözünürlükte 1500 mAh pil kapasitesi, Megapiksel kamera dahili LED flaş ve otofokus, ve Android 4.0 işletim sistemi. Akıllı telefonlar birinde seçiminizi durdurmak için güvenlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.