Spor ve SağlıkEkipman

Ben travmatik tabanca izni ve nasıl tasarlamak için gerek var mı?

kazanmak için bir hedef belirledi olan kişiler kendilerini savunmak için silah, genellikle Rusya Federasyonu'nda travmatik tabanca izni gerekip gerekmediğini merak ediyorum. verilmesi kolları lisansı travmatik ülkemizin katılan yaralanma tipi özel kuvvetler lisans ve izin - adlandırılır polis departmanı. Kural olarak, devlet bazen bir lisans alınması prosedürüne bir değişiklik yapar, böylece belgeleri toplamaya başlamadan önce, lisansların ATS vermek ve nüansları ve tüm soruları açıklığa kavuşturmak için Onun yanında çağırmak tavsiye edilir.

Gerekli belgeler listesi

Bir izni bazı sertifikaların sunum sonrası alabilirsiniz şok tabancası taşımaya. Lisans almak için, aşağıdaki belgeler gerekmektedir:

  1. nöropsikiyatrist dan yardım edin.
  2. psikiyatrın yardım edin.
  3. Fotoğrafınızın ve kayıtla ilgili pasaportun fotokopisi.
  4. Tıbbi formu № 046-1 (silahlar için karmaşık bilgileri).
  5. ödenmesinde Makbuz gerekli yasal ücretleri.
  6. mat fotoğraf kağıdı üzerine 4 3x4 formatında fotoğraflar.
  7. uyum bildiren ilçesinde bir rapor silahların depolanmasını düzenleyen kuralları ve özel bir kasa varlığını.
  8. sizin adınıza başvuru.
  9. Travmatik silahlarla ilgili beceri de katılım belgesi.

izni travmatik silaha gerekiyorsa Yani, şimdi, biliyorum. Ama nerede başlar? Nerede yukarıdan bir belgeyi almak için?

elde etmek için Prosedür

Sonra, aşamalı olarak taşımak için bir izni almak için nasıl bir travmatik silahım yok hala insanları söyleyecektir. İlk olarak, bir akıl hastanesine gitmek bir sertifika zihinsel sağlıklı olduğunu belirten ve bir ücret ödeyerek almak, kapsamlı bir cephanelik sertifika almak (kliniğinize elde veya ödenebilir, bu ucuzdur). Sonra bir hesapta üye değil uyuşturucu bağımlısı ya da alkolik olmayan bir sertifika oraya gerektiğini, madde bağımlılığı kliniğine gidin. Sonra, onları geçmek OOOP kurslarının bir sertifika almak için yerel polis departmanı, öğrenmek, onların geçit bir sertifika almak ve lisans bölümüne gidin ve ATC veya ATS işleyişe izin verir, lisans bunu uygulamayı doldurup Sberbank içine makbuz ve kayıt ücretini ödemek için gidin. Sonra güvenli mağaza gun satın almak ve (destekleyici yapıya) duvara monte edin, biz güvenli ve ruhsat için başvuru satın alma hakkında yerel gazetelerde gidin. Birkaç içinde gün, semt nasıl bir kasa görmek için kontrol, evinize gelir ve silah satın alma konusunda kağıdı imzalayacak. ATS ruhsat ve onunla, hem de travmatik silah almak için kağıt parçası elde, markete git ve kendine uygun bir tabanca veya tabanca satın alın. Orada onunla abone lisans numarası yeniden yazmak ve kayıt bölümünde silah taşıma, o zaman travmatik silahların tam sahip olurlar.

Nihayet ...

Yani, nasıl bunu elde etmek ve istediğiniz travmatik tabanca, verilip iznine olarak soru cevap var. Ama bazı özellikleri bilmek yararlıdır. satın alın (OLRR ATS daha ayrıntılı) için iki hafta süre verilir travmatik silah satın belgenin alındığı andan itibaren unutmayın. Ayrıca, aynı anda size 5 silah kadar satın alabilirsiniz, ancak cephane de bir sınırı - bir ay içinde, 400 adet maksimum satın alabilirsiniz. Ayrıca, sık sık sorusunu duyup duymadığınızı gerek kalmadan travmatik silah namlusu izni (örneğin, "Wasp" ve diğerleri.). Yani bu tasarımın bir silah da travmatik olduğu gibi satın alma için lisans zorunludur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.