TeknolojininBağlantı

"Beeline", İnternet: yorumlar, oranları. Ev İnternet "Beeline": yorumlar

Bu son yıllarda mobil operatörler internet hizmetleri pazarında önemli ilerleme kaydettiğini sır değil. Bugün, bir paket içinde, mobil iletişimi sağlayan şirketlerin her biri aynı zamanda mobil cihazlar veya masaüstü PC için internet bağlantısı mevcuttur. Böylece, kullanıcı bir pakette hizmetlerin dizi sipariş edebilirsiniz. Bu yüzden, önce uygun bir oran almak için daha kolay olacaktır; (Operatör entegre bir çözüm kullanarak abonelere sadık olduğundan) ikinci olarak da daha iyi şartlar elde edebilirsiniz.

Bu istisna ve çevrimiçi şirket "Beeline" tarafından sağlanmaktadır. Bu yazının hazırlanmasında sürecinde bulduk Müşteri incelemeleri, uygun bir şekilde ağa "evrensel" bir ev bağlantısı ihtiyacı olanlar için çözüm ve kullanıcılar mobil erişim bu açıklamayı denir.

şirket makalemizi okuyun Beeline sunuyoruz, hem de operatörün tarife planları neler yapabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi.

ücretleri takvimi

Biz sağlayıcı abone tarafından kullanılan platforma dayalı hizmetlerini ayırır nasıl bir açıklaması ile başlar. Bu kritere göre, tüm paketler "mobil" ve "ev" internet ayrılabilir. Aralarındaki farklar temel - bu tam bir çözüm veya evinizdeki tüm cihazlar veya Masaüstü PC içindir - ikincisi ise ilk olarak, tabletler ve akıllı telefonlarda ağa erişmesini sağlar. daha fazlası - Bu da, aslında yukarıda bilgisayarda, kendi sahası içerisinde veri paketine yönelik hizmetlerin maliyeti yol açar.

Yani, ev İnternet "Beeline" (kullanıcı yorumları söyle), tüm evinizdeki sahip aygıtlarının için Internet erişimi noktasında bir tür olarak hizmet edebilir: aile akıllı telefonlar, bilgisayar çalar ve TV aynı anda online olabilir. mobil "Beeline" iken (internet, eşit bizi ilgilendiren yorumu yanı sıra durağan hakkında) yolda bir yerde herkes için ayrı bir çözüm olarak hizmet etmek ve, diyelim ki, haritayı kullanarak rotanızı kontrol etmek istiyor olabilir.

Beeline yukarıdaki çözeltilerin her biri çok sayıda tarife bilgisi çerçevesinde, farklı kullanım koşullarına ile karakterize edilir. Onlar hakkında, okumaya devam edin.

mobil İnternet

Internet, diğer aboneler, hem de "temiz" trafik ile iletişim kurmak dakika ve mesajları ile bir araya gelerek - mobil cihazlar için tüm servis paketleri iki gruba ayrılabilir. Son seçenek, bu arada, Tablet PC sahipleri için hem de mobil interneti "Beeline" verir USB modem kurulumu için tasarlanmıştır. Yorumlar birkaç tarife planları varlığında operatörün toplam miktarı ve "Highway" "herkes için" aralığı olduğunu göstermektedir.

"Her şey bitti"

Bu kit paralel haberleşme hizmetlerini kullanarak, cep telefonu için internet erişimi bağlamak isteyenler için tasarlanmıştır. Abone böylece aramaların ve mesajların yanı sıra internet trafiği için hem öder.

Birkaç "herkes için" Paketler: 200, 400, 600, 900, 1500 ve 2700 ruble bunların çeşitleriyle maliyeti. Bu değer, kullanıcı ayda 1, 2, 5, 10, 12, 20 ve 30 gigabayt alır. Aynı zamanda, aramalar ve mesajlar için dakika belirli sayıda sağlar. Onların hacmi, sırayla, bağlı paketin değerine bağlıdır.

"Otoyol"

Servis, diğer taraftan, (bu değerlendirmeleri ile teyit edilir) kullanıcı odaklı plakaları gibi iletişim için verilerin kullanılabilirliğini anlamına gelmez. Tarifeler İnternet 400 ruble fiyatı üzerine "Biline Otoyol" indirim - 4 GB trafik 600-8 GB 700-12 GB ve 1200 ruble - Verilerin 20 gigabayt.

yerde kullanılabilir (sadece olumlu bulmak mümkün geri bildirim) Bu mobil internet "Beeline", hem de mobil akıllı telefon. Ama, büyük veri paketi göz önüne alındığında, onun sınırı tükenme korkusu olmadan herhangi bir uzak işi gerçekleştirmek mümkündür.

"Herkes için İnternet"

Operatör "cezbeder" kullanıcılar hizmet "için Internet" olduğu bir başka ilginç seçenek ( "Beeline"). Kullanıcı yorumları Bu seçenek ücretsizdir ve yerine bir promosyon doğa olduğuna dikkat. Onun özü abone aylık trafik 200 megabayt harcamalarında (tamamen herhangi bir ücret olmadan) sağlanır gerçeğinde yatmaktadır. Aynı zamanda kendi takdirine geçirebilirsiniz.

Abone onlara ilk elden tecrübe bir şirketin hizmetleri hakkında bilgi almak için veri böyle küçük miktarda mevcut olduğu açıktır. Böylece, çevrimiçi "Beeline" o yetenekli gösteriyor. Yorumlar (Moskova - onlar yazarlar tarafından servis edildiği bir şehir) bu tür bir serbest "test örneği" ile gerçekten görebilirsiniz göstermiştir nasıl mobil ağına yüksek hızlı bağlantısı.

Ev İnternet

Şirket "Beeline", bir laptop bağlantısı ile çalışan ek olarak, aynı zamanda müşterilerine sipariş ve eve internet imkanı sunuyor. Bu iki seçenekten mevcuttur - hızlarda 40'a ve / saniye 100 Mbit kadar. Ayrıca çevrimiçi operatöre erişimi de TV hizmetleri dahil teklifler olduğunu.

hizmetin maliyeti bağlı kanalların ve paketler sayısına bağlı olarak değişir başlar 400 ruble bir ay.

cihazlar

Operatörün hizmetleri ile etkileşime girebilir cihazların kümesi elbette farklıdır. Bir SIM kart ve seçkin akıllı telefonlar ve tabletler, hem de internet "Biline" modeme ayarlanmış olabilir mümkün "yakalamak" 3G / LTE sinyali almak mobil cihazlar arasında. Yorumlar İkincisinin yardımıyla sabit bir PC'ye bağlanabilir söylüyorlar.

Ev yemekleri - bu, bir bağlantı dizesi ve tam TV yayınları için bir TV kabul edebileceği bir ağ kartı ile sırayla, bir bilgisayar veya laptop. Şirket "Beeline" ve abone ek bir ücret karşılığında bir set üstü kutu kiralayabilirsiniz hangi koşullar altında bir kampanya başlattı.

Nasıl bağlanmak

Başka bir mobil operatör ile servis edilir, ancak "Beeline" hizmetlerini kullanmak veya sadece diğer tarifeler üzerinde kalmak istiyorsanız, bu makale hizmetlerinde adımlara gitmek için bilmek isteyecektir. Web sitesinde size şirkette sunulmaya başlayacak arzusu başvurusunda hangi birden çok yolu vardır. İlk - Özel ofiste bu yetki ve hizmet başka bir düzen. Bu sayılar (doğrulama işlemi geçirilerek) abone tarafından yapılır. Kullanıcı el hakkına bağlayabilirsiniz sonra onu lehine.

İkinci yol - bu rakam kısa kombinasyonu ile bir sipariş seçenektir. o tarifenin kısa bir açıklama görüntüler sayfasında doğrudan olabilir öğrenin. kombinasyon, her zamanki gibi, karakter "*" ile başlar ve "#" ile biter.

Son olarak, her şeyden önce seçeneklerine ek olarak, ayrıca sadece Bağlanmak istediğiniz servis operatörü ile iletişim halinde belirtmelidir müşteri destek hizmeti başvurabilirsiniz.

destek

Eğer şirket "Beeline" (çevrimiçi) kullanıcı incelemesi notları nasıl yardımcı olabileceğini Açık - yine birkaç seçenek vardır. Bu resmi web sitesinde yer alan çevrimiçi form aracılığıyla bir itiraz olabilir; operatörü hizmet etmek sizi her an merkezin hattı, çağrı; hem şube doğrudan bir çağrı olarak.

İkinci durumda, tamamen kurmak olacak ve ücretsiz olarak, talep tüm hizmetleri yapılandırabilirsiniz. Ve galerilerinde olarak Beeline henüz satılan ve gerekli tüm aksesuarları bağlantı için, burada, örneğin, WiFi sinyal iletimi için bir modem satın alabilirsiniz.

yorumlar

ağda eve internet "Beeline" çalışmak için nasıl farklı öneriler bulabildik. pozitif ve negatif: İncelemeler iki gruba ayrılabilir. Ve açıkçası, hiç daha söylemek zor. göre görüşler bulunmakla birlikte hangi ucuz ve güvenilir "sarı-siyah" hızlı sağlayıcıdan gelen internet - biz yazarlar eserlerinin istikrarsızlık, düşük bağlantı hızı, beceriksiz destek şikayet yorumlarla onlarca bulmak mümkün değişik kaynaklar üzerinde. Bütün bu abonelere çıktı gerçek durumu göstermektedir. Ve Beeline başarıyla çatışma sorunu çözmek için ortaya çıktı çözümlemeye her zaman mümkün değildir.

alternatif

Bu sağlayıcı güven veya bir mobil operatör olarak şirketin "Beeline" ile olumsuz bir deneyim yoksa, iki kez düşünmek emin olun. Her "Beeline" şirketi (Internet) ile ilgili görülen İnceleme onun hizmetlerine bağlanmak edip etmeyeceğine şüphe yaparsa, diğer sağlayıcılara açmak gerekebilir. Sonuçta, sonunda, Rus telekom hizmetleri pazarı MTS, "Megafon", "Tele2" ve diğerleri gibi büyük operatörler ile kalabalık. Ancak, kendi veri paketleri ve tarifelerin maliyet - başka bir yazı için bir konudur.

bulgular

Biz yazma sürecine neler öğrendin? Birincisi, bu Beeline sadece iletişim hizmetleri sağlayarak, müşterilerine kapsamlı bir hizmet paketi hazırlıyor. İkincisi, herkes şirket "Beeline" çevrimiçi eve alabilirsiniz. hızı ve herhangi bir sorun olması durumunda şirketin temsilcileri olsun yardımcı, ya da sadece kullanıcıyı göz ardı edersek Yorumlar Ancak olarak Internet yeterince yüksek, güvenli olup olmadığına dair oybirliği değil. Belki bazı korelasyon abone bu konuda yaşadığı köyde görülebilir.

Moskova ve St. Petersburg, hizmet kalitesi Tomsk ve Tver çok daha yüksek olması muhtemeldir. yorumlar yazmak için sitedeki Büyükşehir kullanıcı, o "Beeline" İnternet'e sever ve o şirketin servislerini kullanmak isteyen olmasının nedeni budur; Bölgede yaşayanların ise, belki de hizmetten oldukça memnun değil. Sonuç olarak, negatif geri besleme sitesinde görünür.

Her durumda, nedeniyle olumlu tarifelerin "Beeline" seçebilir ve şirket verdiği hizmet kalitesini sağlamak için yakından bakmak için. Bir şey beğenmezseniz, sadece başka bir şirketten çevrimiçi mobil operatör ve sırasını değiştirmek mümkün.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.