Ev ve AileÇocuklar

Bebek ne ağlıyor mu?

Eğer bir çocuk ağlıyor, annem ve bütün ev hemen herşeyi bırakıp çocuk gözyaşlarına patlamaları nedenini bulmak için acele. Ve haklı. Sonuçta, sadece küçük bir çocuğun ağlayan yetişkin kritik bilgilere getirebilir. o şey varsa aç, acıyor yoksa sadece sıkılmış ve bakıma ihtiyacı zaman o ağlıyor. Bize ne olduğunu görelim ağlayan çocuk grudnichka.

ağlayan bebek nedenleri

Küçük, yeni doğan, çocuk hala konuşmak mümkün değildir. Fakat, dünya ile iletişim kurmak arzularını ve o can duygu iletişim. Ve iletişim edilir ağlama yardımıyla oluyor. Bu çocuk şu anda ne istediğini öğrenebilir bu duygunun içindir. Belki de bakıma ihtiyacı veya tıbbi yardıma ihtiyacı var. ağlama nedenini öğrenin bebek, nedenleri nelerdir?

grudnichok ağlama ve bağırarak İlk olarak, eğer, o aç olabileceği anlamına gelir. Bu bebek çok yüksek ağlama ve genellikle sebepsiz, aniden başlar. (Gıda ile dolu bir meme ile göğüs veya şişe) bebeklerin yiyecek vermek için yeterli durur ve yemek belirli iştah ile başlar.

İkincisi, kendileri dikkat çekmek için çalışıyor gözyaşları yardımıyla bebek. Belki de sıkılmış ve tüm oyuncakların yorgun edildi. Belki annenin kokusunu hissetmek ve vücudunun sıcaklığını hissetmek istiyor.

Üçüncü olarak, soğuk eğer bir çocuk ağlıyor, ya da tam tersine, çok tamamladı ve sıcak. Ve sonra buzağı grudnichka sıcaklığını gösterecek.

bir şey acıyor Dördüncüsü, ağlayacak. Belki çocuk sadece vurmak veya garip yalanları. Örneğin, bir alt-bezi cilt üzerinde baskı koyar tamamladı. Ancak, daha ciddi durumlar vardır. bazı durumlarda, anne durumu değerlendirmek gerektiğini ve acil önlemler almasını, daha anlat.

Ağlayan? endişe Nedeni

Bebek ağladığı ve bazen yaramaz olduğunda, endişelenmeyin. Biz sadece sorun nedenini anlamak ve bunu düzeltmek gerekir. Ama bazen ebeveynler durumu değerlendirmek ve acil önlemler almasını sorumluluk ve dikkat ile gerektiğinde.

Eğer çocuk yüksek sıcaklığa sahiptir, ve bu yüksek sesle ağlama eşlik eder, hemen sıcaklığını düşürmek ve ambulans çağırmalıdır. ağlama ne zaman eğer bebeklerin tehlikeli İçin mavimsi vücut olur ve ekstremitelerde soğuk olur. o boğulma ve hırıltılı ise bir çocuğun, uzun ağlama ise, kusma görünür ve sindirilmemiş süt, acil ihtiyaç duyulan tıbbi muayene ve hastanede tükürür.

ağlayan bir bebek fazla 15 dakika boyunca kesmezse Ebeveynler dikkatli olmalısınız. Ayrıca fontanalin dikkat etmelidir. batmadan ve şiddetle titreşen ise - bebeklerin resüsitasyon diyoruz.

Yıkanma ve ağlama

Birçok anneler küçük olanlar ağlıyorsun ve banyodan sonra gözyaşları ile dolu olduğunu bulmak. Aslında, cevap açıktır ve yüzeyde olduğunu. tanıdık çevre - bebeklerde su için. Bunlar, su seviyorum, içinde olmak yüzmek ve yıkanmak için seviyorum. Su, çocuklar sakin ve onlar korumalı hissediyorum nerede, rahatla. çocuk banyodan sonra ağlarsa, o da sadece bu keyifli Prosedürü durdurmak istemiyordu.

Ne de olsa unutulmamalıdır bebek banyo dondurulmuş eğer ağlayabilir. Ayrıca pek çok anne düzgün bebeklerini yıkanmak gerçeğini ortadan kaldıramaz. banyoda korkmuş olabilir iken Çocuk ya da deneyim nahoş duygular sabun gibi gözlerinin içine girdi ve onları sıkışmak. hoş olmayan duygular Katılıyorum. Nasıl değil ağlamak!

Kısaca analar bebeğinize özenli olmak gerekir. Biraz sabır ve ağlama ifade edilir yeni doğmuş bir adam, kendine özgü dilini anlamak için öğreneceksiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.