BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl "World of Warcraft" için addons yükleyin. Nerede "World of Warcraft" için eklentileri yüklemek için

Eklentileri - Bu World of Warcraft oyuncuları tarafından kullanılan özel programlardır. Onların kurulum sadece iyileştirmek ve oyunda karakteristik eğrilerin bazı basitleştirmek değil, aynı zamanda oyun çeşitli etkinlikler izlemek için yardımcı olur. Bugüne kadar birçok geliştiricilerin mevcut ons-ekleyin ve neyden gerçekten seçin.

Bizim rehber sunuyoruz "Nasıl ve nerede World of Warcraft için eklentiyi yüklemek için?" Aslında, bu programların kolaylık duymuş, ancak düzgün nasıl kullanılacağını bilmiyorum başlayanlar için bir rehberdir.

Nerede doğru addon bulmak için

Önce World of Warcraft için eklentileri yükleme, çoğu alakalı seçimi - bir oyun zor bir görev ile karşı karşıya. Yapılacak ilk şey - oyun oynarken edilmiştir olanlara hitap etmektir. Bunu ya oyunun ünlü bir MMORPG veya sohbet adanmış forumları yapabilirsiniz. Belirli bir karakter için yararlı eklentilerin kümesi tanımladıktan sonra, adıyla internette onları bulmak ya da zaten gerekli eklemeler listesini içeren özel bir program kurabilirsiniz. Sonra, sadece eklentileri yükleme ile ilgili tüm inceliklerini anlayabilir. WoW oyun programının ek işlevsellik diğer benzer oyunlarda aynıdır içine başarılı bir şekilde uygulanması için davranış silsilesi, özellikle bu açıdan değil. Başlamak için, sadece bilgisayarınıza Bir ek yazılım ve doğru yolu ile klasörü açmak.

yükleme yolu eklenti WoW

ayıklanması dosyalar için belirtilen yanlış yol işlevsel olmayan programlar anlamına gelecektir, çünkü World of Warcraft için eklentileri yüklemek için nereye gelince bir sonraki popüler soru acemi oyuncular. çalışmaya başladı ADDON için, «Arayüz» bölümünde bulunabilir klasörün «AddOns», yerleştirilmelidir. Nerede bu sayfayı bulmak için? Çok basit: sürücüler (C veya D) programı «Warcraft World» biri ve açmak bakarak. Dördüncü üst klasörü - Bu ne ihtiyaç vardır.

Birçok yeni başlayanlar tarafından yapılan ortak bir hata normal klasördeki ek yazılımlarla ilgili arşivi açın yani onlar «AddOns» kopyalamak için çalışıyoruz. Ancak, kurulum bu yöntemle ve sıklıkla nedeniyle bazı belgelerin kaybına eklentilerin çalışmalarında başarısızlıklar vardır. Bu sıkıştırmasını ve hedef klasöre dosyaları doğrudan ayıklamak için en iyisidir.

Ana dezavantajı bir "el" install eklentiler ile ilişkilidir - sistematik bunları güncellemek için ihtiyaçtır. şöyle Bu genellikle yapılır: eski sürüm tamamen addons ile klasörden kaldırılır, o zaman modifikasyon en son sürümünü yüklemek için başlayabilir. paketler güncellenmesi gereken olduğunu öğrenmek için, sadece oyunda aynı bölümde yapın ve açılan pencerenin sağ üst kısmında "Eski" seçeneğini kutluyoruz. yükseltilebilir olanlar eklentiler, kırmızı metinle vurgulanır. Tek bir tıklama ile World of Warcraft için eklentileri yüklemek için nasıl yolları var mı? Neyse ki, öyleler.

eklenti özel bir program yardımıyla yükleme

Bugün, artık eklentilerin yeni versiyonları sürekli izlenmesi dert hangi kurulumundan sonra çeşitli hizmetler vardır. Bu programlar zaten en son yazılım paketlerini içermektedir. Buna ek olarak, ne zaman normal bir oyuncu güncellemeleri aramak ve bunları kendiniz yüklemek zorunda değildir. Sadece programı çalıştırın ve yükseltme gerektiren eklenti tıklayın. Sistem her şeyi kendisi yapar: istediğiniz klasöre Sıkıştırılmış dosya ve yenileri ile eski değiştirin.

Bu programların bazıları kullanıcı için bağlantı VIP statüsünü içermektedir. eklentileri tamamen otomatik olarak güncellenir çünkü bu durumda, oyuncular, bir şey yapmak gerekmez. Yani, biz WoW addons yükleme temellerini anladım. Bu işe yaramazsa, nasıl eklentiyi etkinleştirmek için: en eşit derecede önemli soruya geçelim?

eklenti çalışmıyorsa: kurun ve

Hatta tüm kuralları ile bazen eklentileri çalışmaz olur. durumu düzeltmek için, oyuncular bazı basit adımları izlemeniz gerekir:

  • eklentilerin yüklenmesi sırasında çevrimiçi olup olmadığınızı, oyunu yeniden başlatın;
  • sekme "Değişiklikler" açın ve istenen "tik" işareti karakteri seçme aşamasında;
  • eklenti elle kurduysanız klasör «AddOns» onları çıkardıktan sonra, tekrar yapmak gerekebilir.

Bu yüzden işlerinde WoW addons ve doğru hataları yükleme anladım. WoW tüm hayranlarına Başarılı ve unutulmaz bir oyun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.