Ev ve AileEvcil

Balık dikenler, türleri, içerik ve bakım

Eğer daire dekore etmek için iç ve nasılsa ilginç çeşitlendirmek istediğinizde, bir vazo veya resim satın. Eğer bir hayvan için bir arzusu varsa, o zaman seçiminiz bir kedi veya köpek düşecek, bazı papağan veya hamster'a kalabilirler. Ancak, aynı anda bir daire dekore edebilir ve bir hayvan için hangi bir yolu yoktur. çengeller, cichlids, discus, melek balığı, guramiler ve sualtı dünyanın birçok diğer temsilcilerini - Bütün bu farklı balık yelken açacak akvaryum ile elde edilebilir. Ama ne balık ilk seçim.

Dikenler - Yeni başlayanlar için en iyi seçim

İlk kez bir akvaryum satın almak ve balık deneyimi yoksa, basit bakım ile başlar, ancak diğerleri, kopyalar daha az güzel olmalıdır. dikenler gurur başlığını giymek Küçük çevik balık, hemen hemen her evcil hayvan dükkanı tema satılmaktadır. Aslında, bir acemi için en iyi çözüm, zevkinize bir balık seçebilir böylece çeşitlidir türler dikenler olacaktır. Dikenler halk da barbel denilen - bunun nedeni onlar sazan ailesine aittir, ve dikenlerin bazı türlü boyutu bıyık içinde oldukça etkileyici olmasından hepsi bu. Ama bu türün bütün balıklar özgü değildir, bu nedenle bu tür bitki örtüsü, yıpranmış diken çekti değilse, onların görüşlerini çeşitlidir ve sakalsız balık seçebilirsiniz.

kancaların Popüler türleri

Eğer konulu bir şey bulmak için hedeflemişlerdir zaman "dikenler: türleri", fotoğraflar renk ve tonları gözlerinize, çünkü deli çeşitli büyüleyici. Balıkların tarih görünümüne en popüler olan kiraz barb, olgun kiraz rengidir. Çok utangaç ve balık diğer türleri ile mahalle sevmez gibi, küçük akvaryumlar için idealdir. Balıkların başka son derece popüler tip hemen her akvaryumda bulunabilir pyatipolosy barb vardır. Eğer bildikleri dikenlerin türleriyle ilgili sormak için birini varsa, ilk şey bu özel balık çağırır.

Nadir ve ilginç

Ama bunların her yerde var olmayan da dikenler, türler vardır ve bunlar kendinizi buraya almadan önce aramak gerekir. Bu durumda, ilgili hatırlamaya değer pembe kancalar, dünyaca ünlü boyama çok benzer akvaryum balığı. Oysa barb balıkların en olağanüstü görünümü, o akrabalarının geri kalanından çok farklı görünüyor, yeşildir. Onun şişkin gözleri ve çok sıradışı renkli ölçekler. Birlikte, bu akvaryum benzersiz kılacak benzersiz bir etki verir. Eğer oldukça kolay bakım izledi sıradışı balık sağlaması gerektiğini de karar verirseniz, o zaman bu tip beğenme olacaktır. Büyümek derhal yumuşak gelen nakledilen olamaz iken yeşil çengel kızartmak sadece ne hatırlamak önemlidir sert su derhal sert olmadı ki onlar, yavaş yavaş su farklı türde bir doldurmak gerekir -. Eğer bu basit durumun yanı sıra balık yemi ve sularını değiştirmek için zaman takip edersen, uzun gözlerini memnun etmek olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.