SeyahatKira

Otelde kalan alternatif olarak Londra'da daire kiralama

Belki bu satırların okuyucuları arasında, işaretler "bir oda kiralamak" ile demiryolu istasyonlarında bir "büyükanneleri" görmedim birkaç kişi, "düz" vb vardır Rusya böyle tekliflerde internetin gelişmesiyle birlikte yavaş yavaş panolarına hareket. Bu garip gelebilir, ama perestroyka sırasında Sovyetler Birliği'nde tanıtıldı böyle hizmetleri, uzun ve başarılı bir şekilde özellikle dairenin kira çok popüler İngiltere, Avrupa'da, teklif etti.

Aslında, "kira daireler için" ve aynı şey "kira daire için". Önemli farklılıklar İngiltere başkentinde, örneğin, sadece Rusya'da bu hizmetler ve BDT ülkelerinin özellikleri bulunmaktadır. Geleneklere göre, Londra'da kimse yaşadığı bir oda veya daire kiralar. Daireler özel olarak özellikle kira için tasarlanmıştır. Ve bu hemen hemen her zaman uzman kurumlar tarafından ele alınır. Ama İngiltere'de bu bize tanıdık aksine, "aracılar olmadan çıkarmak" veya ev sahibi olarak bir garanti olarak, ajans hizmetleri sadece bir "hile değer" değildir olan "aracı olmadan satmak" ve birisi için kim onu alacak norm . Son yıllarda durum değişti ve Londra'da hatta muhafazakar rağmen, birçok çoğunlukla yüksek yarar masrafları karşılamak amacıyla, yokluğu sırasında kendi daire almaya başladı. Şimdi, İnternetin yayılması ile, İngiliz reklam panolarında otel ve daireler fırsatlar bulabilirsiniz "sahiplerinden." Ama böyle durumlarda bir kredi geçmişi veya İngiltere'deki bir kefil yok yabancıların avans (kısa vadeli kiralık daireler) 'de tam ödeme yapmak için gerekli ve uzun vadeli kiralama durumunda önümüzdeki altı ay üzerinde olan.

sağlanan hizmetlerin düzeyi ve tabii ki maliyet göre, dairelerin seçimi çok geniştir. Tipik olarak, az ya da çok yaşanabilir odalı daire hizmetler minimum maliyet "Londra kiralık daireler" 100 lira haftada başlar. Bu özellik dikkat - geleneksel olarak Londra'da çok az tanıdık önerileri "daire", ancak, böyle, AB İş 17 yılı aşkın bir süredir Rus-İngiliz pazarında çalışan Solutions, ve bu tür hizmetleri sağlamak gibi birçok şirket,. avans Haftalık tahsil edilecektir ile Genelde, kısa vadeli ve bu nedenle daha pahalı, 7 gün altı aya kadar kira kabul edilir. Ve altı aydan fazla - uzun vadeli kira, maliyeti önemli ölçüde düşüktür -% 30'a kadar.

Yani daire kira avantajları bir otelde kalan karşılaştırıldığında nelerdir?

Büyük bir şirkette yolculuk veya daha fazla 14 gün süreyle Londra'da kalmaya karar ne zaman - Çoğu durumda, bu iki durumda oldukça dikkat çekici olan bir sıradan mali tasarruf vardır. İlk durumda, tasarruf daire fiyatı içinde sakinlerinin sayısına bağlı olmadığı gerçeğini kaynaklanmaktadır. İkinci durumda, çünkü önemli ölçüde hizmetler (aynı kahvaltı) tasarruf edebilirsiniz otel odasında hayat pahalılığı daire kira üzerindedir. Ama "orada yoldaşlara tadı ve rengi." Zaten var Bazı insanlar yemek ve ev konularında ve kim, tam tersine, ben pişirmeye ve konaklama otel personeli görmek istemiyoruz gibi dert etmemeyi tercih ederim. İlk için bir otelde yaşamak tercih edilebilir ve Londra'da kiralık ikinci büyük olasılıkla uygun daireler için. Ancak, servisli bir dairede yalnızca hiçbir kahvaltı ve hizmetler bir otelde nasıl olacak vs. resepsiyon ve temizlik, çağırmak için her zaman olasılık olduğunu aslında olacaktır otele farklıdır hizmet düzeyi bulabilirsiniz. Şehrin belirli bir alanda sadece ilginizi çekiyorsa çok çekici olabilir bir daire kiralayabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.