SeyahatYol tarifi

Karadağ, Budva: yorumlar ve ipuçları

Karadağ'da ziyaret etmek şanslı olanlar, sözde biliyoruz Karadağ. Budva, yorumlar yerliler sadece yerli turistlerin ilişkilidir ile genellikle Rus dilinde internette görülebilir. Hatta bir sözüyle gündeme geldi. Gibi neredeyse yirmi Rusça için yerel bir hesap. Ama vatandaşlarımız bile böyle bir bolluk bile adı "Budanskoy Riviera" ayı olan bu pastoral yerin sevgimizi olumsuz etkisi mümkün değildir. Gerçekten iyi. Montenegro, Budva. başlayanlar Yorumlar

Turistler, ilk kez yolculuk yurtdışında tatil, Ruslar için vize eksikliği büyüledi. Buna ek olarak, tüm nispeten ucuz ve taşıma sistemi gerçekten Avrupalı. Yani, kolayca her yerde ulaşabilir. Hatta komşu ülkeye - örneğin, Dubrovnik. Ancak, zamanlama internette daha iyi anlamak etmez ve otogarda - bu sadece mevsime bağlı olarak değil, aynı zamanda güzergah ve sürücü üzerinde değişebilir. Ve fiyatlar - neredeyse "bizim": bir saat bir buçuk seyahat başına iki üç Euro. Ve taraftarlar erken kalkarken doğrudan deniz çalıştırmak yer almamaya tavsiye edilir ve sadece yükselen güneşi kapsayacak başlıyor yarımada, eski dört kilise ve büyüleyici ortaçağ kenti sokaklarında yürüyüş. Sonra gerçek Budva açın. Karadağ, plajlar çok popülerdir ve biz deniz ve geri kalanı ile mutluyuz. şehir ve yakındaki Otuz beş plajları, iyi günde ve kulüp disko karıştığı gece ile donatılmış - aynı zamanda turistler için oldukça cazip bir şey, özellikle genç insanlardır.

Montenegro, Budva. yorumlar tecrübeli

ilk kez burada değildir ve o zaman çevredeki bir tur alabilir. Sonuçta, gösterdiğimiz için bir şey vardır antik ülkede, gelmiş unutmamalıyız. İlk, tabii ki, manastırlar olduğunu. Az ileride - hatta Karadağlı krallar yaşadı Podostrog. 12. ve 18. yüzyıllar güzel tapınaklar var var. Ve şehrin kendisi yukarıda uçurumda kıyı güzelliği tarifsiz bir görünüm sunan manastır Stanievichi duruyor. Ama bölgede en şaşırtıcı ve güzel bir yer, tabii ki, Kotor Körfezi olduğunu. Ada, deniz, dağ ve beyaz evleri ile muhteşem minyatür kasabalar - tüm şiirsel ilahi layık. Bu gerçek Karadağ olduğunu. Budva, fotoğraf genellikle bu 'Kotor ağız bir kompleks içinde sanki algılanan, duvar kağıtları ile dekore edilmiştir. " Perast'ın Romantik "Italianated" kasaba - deneyimli gezginler için keşif. Gürültülü Budva ve barış içinde hala en çok Ruslar ve sessiz birkaç çağırır. Ama sonra üzgün olmak gerekmez.

Montenegro, Budva. Seçilen özel sektöre cesaret edenler geri bildirim

otellerine kaydetmek istediğiniz turist dinlenmek veya özel sektörü tercih etmek yerel mutfağı günaha denemek için biraz daha uzun görmek için fazla olması. Birincisi, seçim için bir fırsat ve hatta pazarlık yoktur. Ve kaydedilen fark, bir restoran ya da bir gece kulübünde bir yere gitmek. Özellikle bu bir kısım birlikte yiyebilirsiniz. İkincisi, mükemmel güvenli - kasalarda para ve değerli eşyalarını saklamak gerek. Tüm dürüst olmak gerekirse. Evet, sitede ve fotoğraf gerçeği ile tutarlı. ana özellikleri bu uygulamaya - örneğin, daireye iyi şaraplar bir şişe. Mutfakta varlığı bu gerçekten bütçesinde muhteşem bir tatil yapar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.