Entelektüel gelişimiAstroloji

Aşk Uyumluluk: Terazi kadını - İkizler adam

Onlar nerevnivy tutkulu ve iddiasız: bu iki işaret temsilcileri benzerdir. bakış astrolojik açıdan, onlar mükemmel bir cinsel uyumluluğa sahip. Terazi kadını, erkek İkizler birbirlerine çekti. Onların karşılıklı arzu doyumsuz güçlü aşk ilişkisi oluşturun. mahrem yaşamı tutku ve uyum dayalı çift.

Her iki işaret ciddi bir ilişki için güçlü bir ihtiyaç yaşıyoruz, bu yüzden mutlu ve kalıcı birliği için tüm önkoşullar vardır. Onlar aynı yönde seyir ve aynı hedefe gitmek iseniz, yoluna çıkan tüm aksaklıklar ile baş etmek mümkün olacak. Bu ittifakta çifti aşırı duygusallığını kontrol edebilmek gerekir. İlişkiler iddiaları ve karşılıklı yükümlülükleri tahammül yoktur.

uygunluk

Kadın Terazi adam İkizler güzel ve güçlü bir bağ oluşturmak mümkün, ancak karşılıklı tutku varsa edecektir. Onlar temas noktalarını bulmak kolay, pratik iletişim ve yalnızlık içinde vakit geçirmek için, birbirlerinin şirket olmak için mutluyuz. Bu burcun Erkekler hemen bulmak akraba bir ruh ahenkli bir Terazi burcunda. sürece onların yaşam bağlamaz olarak, saltanat sevgi ve karşılıklı anlayış Eşli. Bunlar, açık ve iletişimsel yerleşmek.

Terazi kadını - büyük dinleyici, bazen ben konuşmaya gerek yüzden İkizler değerli bu kalitesidir. Böyle bir adamla gerçek bir kadın gibi hissediyor: onu tutumluluk ve aşırı evcimenlik gelen gerektirmez. Onların birlik eşitlik ve karşılıklı anlayış üzerine oturmaktadır. Her diğer ortak görüşü ile kabul edilir ve memnun etmeye çalışıyor edilir.

zor ve noksan olsa da bir bütün olarak İlişki Terazi ve İkizler, iyi gitti. İkizler erkekler sevilen makyaj, diğer kızlar gibi, her zaman flört ve övgü dışarı tartmak için hazır. Bu kalite dengesi zaman onları alır ve ortağı olan güveni zayıflatmaktadır, Terazi doğasında yoktur. ikizler sabır ve dayanıklılık gerekmez - Bir insanda önemli nitelikleri eksikliği Terazi iter.

kadınları işaretlemek onun zeka ve sofistike bilinçaltında bu durumda olmak isteyen ve zayıf bir adam olmaz zaman. Evet, İkizler farklı eril ve iradeli bir karakter değildir, yani sonuçta onların uyumlu bir ilişki zayıflatacağını budur. Bir kadın lider bir ortak komuta başlar olur. Erkekler baskı ve seçme hakkının kaybı kabul edemez, bu nedenle bu davranış birliğinin dağılması yönünde tek bir adım olduğunu.

Ne kadar kusursuz uyumluluk?

Terazi kadını, erkek İkizler kolayca kabul ediyorum, ama karşılıklı ihtirasları için uzun vadeli ilişkiler sürdürmek zordur. Hem hızlı rutin sıkılabilir. Onlar uzun süre evde olmak mümkün değildir. dünyadan tecrit uzun süreli ve toplum birbirinden çift yabancılaştırır. İlişkiler, kayıp tutku ve hassasiyet solmaya ve onların yerine tahriş geliyor.

"Isıtma" aşk bağları için periyodik uyanma gerektirir. Güçlü ilişki insanlar yıllarca birlikte yaşamış ve ölçülen ve sessiz bir yaşam için hazır zamanla olur. Uyumluluk "Terazi kadını - İkizler adam" zodyak burç hala ideal değildir gösterir. öncelikle öz-disiplin, sorumluluk ve yükümlülüktür - Eğer bir evlilik oluşturduğunuzda her iki işaretler açıkça ilişki olduğu anlaşılmalıdır.

iki işaret arasında Dostu ilişkiler

Arkadaş Terazi ve İkizler anlıyoruz. Onlar her zaman konuşmanın bir konu bulmak. Böyle erkekler Terazi içten ve dürüst ile, değer ve zor anlarda yardımcı biliyorum. Hiçbir şey yükümlü geldi dostu flört arasına dahil edilmez. Hem nesnel durumu değerlendirmek ve ince çizgiyi geçmeyin. Bunlar sosyalleşme, eğlenceli ve ilginç eğlence gezileri konusunda kararlıyız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.