GüzellikSaç

Saç büyümesi için En popüler tarifler

Güzel, sağlıklı ve parlak saçlar - kesinlikle her kadının bir rüya çağrılabilir. Ama nedeniyle sürekli stres, kötü ekoloji, sürekli dış darbe kurutma veya maşası yanı sıra yoğun bir iş programı, güzel ve sağlıklı saçlar sadece hayal edebilirsiniz. Ve bu yanlış! Orada Bugün çeşitli saçınıza ilgili sorunlarla başa çıkmak için birçok profesyonel araçlardır - bu maskeleri, Balsam, spreyler, ama bazen onlar bukleleri canlandırmak ve parlaklık katmak olamaz. Çok sevgi ve popüler halk tarifleri saç büyümesi için, sürekli kullanıldığında gerçekten işe söyledi.

Artık doğal ürünlere tercih vermek için daha iyi olduğu bir sır, saç büyümesi için ev yapımı tarifler bile profesyoneller arasında popülerdir. Onların pişirme çok karmaşık değildir, ancak sonuç tüm beklentileri aşıyor. En yaygın halk çare, saç büyümesini teşvik eden bilinen tüm dulavratotu yağıdır. Bu mucizevi ilaç eczanede olabilir al, maliyeti 50 ruble kalmıştır. bileşimine (çeşitli mineral tuzlar, vitaminler, proteinler, bağlı palmitik asit ve taninler) dulavratotu, tırnak bakımı, deri ve kirpik için en halk ilaç.

Dulavratotu yağ saf formda ve çeşitli bileşenlerin eklenmesiyle de kullanılabilecek. Birincisi, ılık su ile biraz ıslak saç, ardından köklerinin başlarına az miktarda uygulamak ve (yabancı maddeleri ile veya değil) satın alınan petrole bağlı olarak 30-60 dakika bekletin. şampuan yağını durulama bunun üzerine. 10 hafta için, tercihan en az 2 kez bir hafta prosedürü tekrarlayın.

Ekleme dulavratotu yağı, örneğin saç büyümesi için diğer popüler tarifler, soğan maskesi vardır. bunun hazırlanması için, soğanı rendeleyin ve 1 olarak bal 4 ile kökleri içine çıkan maske ovmak karıştırın ve yaklaşık 50-60 dakika bekletin, daha sonra su ile iyice durulayın, ancak şampuan kullanmadan gerekir.

Isırgan Ayrıca kendine has özellikleri ile bilinir, saç büyümesini artırır. Sen 1 çorba kaşığı gerekir. kıyılmış ısırgan (bir eczanede satın alabilirsiniz) ve kaynar su bir bardak. çim kaynar su dökün ve daha sonra, 1 saat için beklemeye infüzyon süzün ve kafa derisi içine ovmak sağlar. prosedürün hızlı sonuç almak için haftada 2-3 kez tekrarlanmalıdır.

saç büyümesi için bu halk maskeli bir son değildir. başka bir saç büyümesi için etkili bir araç olduğu hardal, maske yumurta sarısı ve yoğurt. Malzemeler: 2 yumurta sarısı, yoğurt 1 fincan ve 1 çorba kaşığı. hardal kaşık. Tüm bileşenler bir homojen kitle var sonra, kafasına koydu ve bir saat boyunca bırakın, sonra iyice kafasını durulayın, karıştırılmalıdır. Maske haftada bir olmalı uygulayın.

ardıç ve bitkisel yağın Maske dizisinin çok etkili bir araç olarak kabul edilir "saç büyümesi için popüler tarifler." bunun hazırlanması için, ardıç ve bitkisel yağ, 100 gram gerekir. Taşlama bitki yağı ile karıştırarak, ve daha sonra bir saat boyunca su banyosu ısı ve Karışım biraz soğutulmuş kadar bekleyin ve kapağı açmak için tavsiye edilmez. infüzyon soğuduktan sonra, tülbent içinden süzün. Maske saç köklerini sürtünme, her gün kullanılmalıdır. İlk on kere sonra etkisini görebilirsiniz.

saç büyümesi için Geleneksel yemek tarifleri güzellik moda salonlarında herhangi bir mali maliyetler ve zamları olmadan, size, yemyeşil güzel ve en önemlisi, uzun bukleler sahibini hale getirmek için. Bir saç kesimi Hayalinizdeki iş elde etmek için, birkaç günde 40 dakika yeterli ödemek ve bu saç onların berraklığı ve güçle size teşekkür edecektir. efekti uygulamanın bir hafta sonra görebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.