Haber ve ToplumÜnlüler

APG vokalist Anton Pavlov: biyografi, yaratıcılık ve ilginç gerçekler

Geçen yüzyılın doksanlı yılında punk rock yönü gençler arasında giderek daha popüler hale gelmiştir. tur ve yeni albüm kaydetmek için başarıyla devam eden bir takımın solistlerinden birinin biyografisini düşünün. Dizilim APG müzik grubu, 1993 yılında oluşturulan. Bu dahildir:

 • Anton Pavlov vokal (Tiftik).
 • takma Koreli altında Bassist.
 • Davulcu "Sizyi" Jones ve gitarist.

Yeni punk grubu olarak gerçekten kimse çalıp söylemeye biliyorlardı. Başlangıçta takım perepevki İngilizce şarkılar yaptı. Grup A kütlesi ilk çıkış 1995 yılında yapılmıştır. performansı personel mühendisi olmayana kadar angazhirovku "Kara Cultprosvet" komutu üye yapılamaz, neredeyse kendiliğinden oldu. ikinci bileşimin Yürütme sessizdeki tarafından kesildi.

Bir gruptaki 1995 sonbaharında değişiklikler meydana gelir. Bu basçı Michael Murashov gitarist Dima Seleznev (Dimasty) ve takma Gerasim tarafından bilinen Vladimir Hurenko (1997) oluşur. Müzisyenler Rusya'nın diğer şehirlerde sonra, profesyonel bir işe başlamak düzenlemek ve Nijniy Novgorod bölgesinde konserler vermek ve.

salma single

Anton Pavlov APG komutu çeşitli ev koleksiyonları dahil bir kompozisyon üreten bir solist grup olarak kalır. и Boots On The Streets. Bunlar arasında: "Punkçular City", "Punk yangın", "serseri devrim" ve Sokakta adı World Wide Gürültü Saldırı ve Boots altında uluslararası muadilleri.

Üç tam uzunlukta albüm Diskografi takımı:

 1. "Ülkem Kahramanlar" (yaz 1999). Bu Moskova'da Ses Yaş Productions tarafından 2000 yılı başında diski yayınladı.
 2. 2001 yazında yayımlanan ikinci albümü "Riders". Onun farklı branşlarda müzikal stilleri çok çeşitli ve tematik odak önceki varlığı ayırt. İlk diskin kayıt yapan aynı ekip tarafından üretildi.
 3. Anton Pavlov ve takımının üçüncü albümü "Gavnorok" 2003 baharında kaydedildi. Kaydedilmiş dahil yeni davulcu Pavel Bravichev. Kolektif kompozisyonlar arasında Frank Sinatra, Motorhead ve My Way kapaklarını bulabilirsiniz.

Biçembilim APG grup Tarif hard rock, psychedelic müzik ve sokak serseri içerir.

gelişim aşamaları

albümü "Gavnorok" APG en deneysel çalışma grubu olarak kabul bir önceki albümü "Riders" nin kayıt katılan aranjör Maksimom Sazonovym, "Tonmeyster" stüdyosunda kaydedilen 12 parça içermektedir. Bu diski oluştururken katıldı:

 • Anton (Tiftik) Pavlov.
 • Dmitriy "Gri".
 • Albert Rodin.
 • İgor "Küçük."
 • Gennady Ulianov (Hans).
 • "Dilara".

Ayrıca Şubat 2005 ve Kasım 2006'da, iki canlı DVD formatında disk yayınladı. Tur grubu St. Petersburg, Minsk ve Kiev de dahil olmak üzere Rusya, Ukrayna, Belarus birçok şehir, geçti.

konser aktivitesi

Anton Pavlov, takım popüler ve savurgan gruplarla aynı sahneyi paylaştı. Bunlar arasında: "Naif", "hamamböceği", "Nostradamus'un Orgazm", "kovan", "Va-Banka", "Ruh" ve diğerleri. 2005 kışında ve 2006 sonbaharında, serseriler onun gençlik putlarla birlikte birçok konser oynadı - İstismara.

kimin biyografisi yakından APG grubuyla bağlanır, 2006 yılında tek bir "Rock and Roll" kaydedilmesi katılır Anton Pavlov,. gerçekleştirilen bu projeyi Kılavuzu Konstantin Kinchev en ünlü Rus rock müzisyenlerinden katılımıyla. 2008 yılında, takım orijinal akustik programı ile bir dizi konser iletken yanı sıra Punk-Caz adlı yeni albümünü çıkarıyor. Diskin oluşturulmasında Destek şirketi "Navigator Kayıtları" vardı.

Bir röportajda alıntılar

kimin biyografi olağanüstü işler doludur Anton (Pooh) Pavlov, provokasyon bir yıldız olarak kabul. Aynı zamanda kolay temas oluyor, açık kişi kalır. Röportajlarının birinde aktör sık sık öfkeli olduğunu itiraf etti. Ancak, o başlı başına bir negatif tutun ve başkalarına atar, ama sonra hızla aşağı yatıştırır etmez.

onun çocukluk müzisyen Hakkında o değil olumlu ve olumsuz yönlerini paylaşarak, hafif olduğunu söylüyor. Sanatçıya göre onun olgunluk punk rock gelişmesiyle birlikte gençliğinde geldi. Bu doğrultuda cesur ve acımasız sahnede davranış değil, aynı zamanda duşta kurmak duyguların ifadesi, hatta konvansiyonel değilse sadece, ama ekonomik bir yoludur.

alıntılar

Aşağıda gazeteci Antonom Pavlovym bazı sorulara yanıt olarak hizmet ifadelerdir:

 1. "Neden punk rock popüler takma içinde?" cevap: "kendi özellikleri ile bir alt kültür olduğu için."
 2. "Nasıl yirmi yıl içinde kendini görüyorsun?" Cevap: "Bugüne kadar gerçekleştirilen nasıl yirmi yıl önce görmüyorum ediyorum."
 3. "Ne zaman olacak yeni albümü?" Cevap: "Her zaman."
 4. "Bir sonraki mat son şarkı az ve daha sonsuz temalar o?" Cevap: "provokasyon."
 5. "Nasıl anlarım zaman bu yağma etmemek için, plaka üzerinde çalışmayı durdurmak için geldi?" Cevap: "kalp".
 6. "Nasıl ilham çıkmasını açıklayabilir?" Cevap: "İlham ileride onu alamayan olmasından kaynaklanmaktadır yaşadı."

Sanatçı APG biyografisi orijinal ilkeleri üzerine inşa edilmiştir unutulmamalıdır. Örneğin, grubun ana sloganı - "cüret ve gençlik" Bununla birlikte, sanatçılar sanatsal görselleştirme müzik tarihinin yaratılışı konusunda düşünürler ve bu yetenekli yazar arayın.

ilginç gerçekler

bir punk grubu oluşturma, tek bir ortak içme nöbetleri ile başladı diyebilir. 1993 yılında "Kara KULTPROSVET" nin "İsa" ile başka bir içtikten sonra, fikri ekibinin sahnede şarkı angazhirovku birini tutmak için doğdu. Bu en rolü düzenli ses operatörü geçici yokluğunda tarafından oynanan Değil.

gitarist Dima Seleznev (Dimasty) - 1995 yılında takım davulcu Aleksey Lozhkin (Kırıntı) ve bir yıl sonra dahil. Bu durumda, alkol hala yüksek itibar görmektedir. 1997 yılında bir basçı yerine, Vladimir Hurenko (Gerasim) geliyor. Sonuç olarak, takımın üzerinde olumlu etkisi yenilenme. Aktif konser turları ve kayıt stüdyosu başlayın.

Ne şimdi?

Bugün grubu aşağıdaki müzisyenler içerir:

 1. Pavlov (Pooh), Anton - 1993
 2. Gitarist Seleznev Dimitri - 1996
 3. Ural basçı Eugene - 2008 yılından bu yana
 4. Paşa Bravicea davulcusu - 2003 yılından bu yana
 5. Trumpeter Volgushev Sergey - 2008 yılından bu yana

Aşağıda bir müzik grubu diskografi APG:

 • 1999 yılında oluşturulan Albüm, "ülke kahramanlar bekliyor. Bir pi ** ve bir aptal doğurur. "
 • "Racers" - 2001
 • "Gavnorok" - 2004
 • "Eleman" - 2010
 • 2015 - "kin sayesinde".
 • "Seek "Eğer var" Tekler "Eleman",".
 • Canlı kayıtları: (2007) "noktada" Punk Caz (2008).
 • Bölünmüş albümü "Punk Kardeşlik" (2007).

Anton (Pooh) Pavlov'un özel hayatı

Bu nokta hemen hemen sırrına kefen. Bildiğim kadarıyla bildiğimiz gibi, evli değil ise müzisyen, hiçbir çocuk babasıdır. 2000 yılında müzik okulundan mezun olmuştu. sanatçının hayatının çoğu sahnede veya prova üzerine, stüdyoda gerçekleşir. sıradan insanları - O bir kardeş, anne vardır. Bu arada, ilk albümlerinin sürümü ile Anton, kendi şarkıları dinlerken aileyi izole etmek kötü dil kompozisyonlar çünkü mevcut bol çalıştı.

fanlar Hakkında

müzisyen ilk tarihten önce olduğu gibi sahne girerken hep belli bir heyecan hissettiğini söylüyor. Yine de, o İstemediğiniz veya belirli sorunlar var olsa bile, her zaman hareket etmek gerekli olduğuna inanmaktadır. tüm çalışma konserler gelip CD'leri satın öğrencilere yapıldıktan sonra. Sanatçı, iyi ve parlak yön sonraki albüm planlamaktadır. Bu arada, Anton Pavlov (Pooh) değil internet ve sosyal ağların sık sık ziyaret. Dediği gibi interaktif diyalog ilginç bir nokta varsa, bunu katılmak ve yorumlar olabilir "Merhaba" ya da "Nasılsınız?" O yabancılarla gelen, özellikle eğer yanıt vermiyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.