BilgisayarlarYazılım

Anlık aktif değildir: hatayı düzeltmek için nasıl

OS 5 iOS Apple mobil versiyonu kullanıma sunulduktan sonra kullanıcılara iç yarar iMessage üzerinden ücretsiz değişim mesajları sunmaktadır. Bu nedeniyle her gadget tutucu bağımsız etkinleştirmek ve programı yapılandırmanız gerekir gerçeğine aktive edilmeyecektir. : Çoğu gadget de olabilir anlık haberci kullanın iPad, iPhone ve iPod Touch. etkinleştirme işlemini öğrenmek için aşağıya bakın.

Etkinleştirme ve yapılandırma

Nasıl iMessage yapılandırmak için? Hiçbir şey daha kolay olabilir. "Ayarlar", menüsüne gidin ve burada "Mesajlar" öğesini seçin. Sonra doğrudan daha fazla kullanım için eylemler önünde bir kene koymak haberci bulmalıyız. Ama mobil cihazların tüm sahiplerine (değil iPad, iPhone buna hakları olmadan sisteme bağlı değildir ve iPod Touch), Apple Kimliği özel bir şifre gerektirir.

Bazı durumlarda, cep telefonu tutucu operatörü şifre ücret alabilir belirten bir uyarı alacaksınız. Ama sembolik, eğer. Her durumda, anında mesajlaşma kullanıcıları sonradan kullanımı çok daha ucuz mal olacak. mesaj göndermek için trafiği harcanacak. Buna göre, eğer Internet'e, bağlı olmayan eksik ve çalışma programı.

ayarlarına gelince, kullanıcılar kendi başlarına anlamaya gerekecektir. Sen böyle devam yarar, yazı renklerini özelleştirebileceği. herhangi bir yapılandırma basittir bul, her şey sezgisel düzeyde anlaşılabilir.

araçlarını kullanma

Mesajlar iMessage anlık yoluyla gönderilir. İnternet'e bağlıysa muhatap, hemen Mesajı okumak mümkün olacak. kullanıcı online insanları görüyoruz. o fonksiyonu "Okuma raporu" kurarsanız, o zaman notları gelip bu mesajın aşina kaynağı.

bir işlev "SMS» olarak gönder de bulunmaktadır. İnternet bağlantısı olmadığı olduğunda kullanılır. Bu standart moduna mesajları gönderir. Tabii ki, operatör, bunun için karşılık gelen nominal değerini tahsil edilecektir.

bu kadar önemli değil gibi kendi başlarına kullanılabilen diğer seçenekler ile. Onlar kullanıcı kolayca burada onları aramak için anlayabileceği şekilde yerleştirildikleri, hızlı. Bu karakterler, "Kara Listesi" muhatap yapma kaldırıp yeni bir diyalog ekleyerek saymak sayılabilir.

iMessage'ı aktive olduğunda bir hata oluşursa, hizmeti kullanmak mümkün değildir. Her şeyin düzgün yapılırsa, sorun yoktur. Programın özellikleri önemli ölçüde sürüm 8 mobil işletim sisteminde gelişmiş unutulmamalıdır. Hatta deneyimli kullanıcılar hızla tüm yeni özelliklerini öğrenmek için mümkün olmayacaktır.

aktivasyonu ile ilgili sorunlar

incelenmekte olan programın ayar zorluklar eşlik gerçeğine rağmen, kullanıcıların çoğunun sık sık aktivasyon problemi ile karşı karşıyayız. Bu genellikle birkaç olgularda görülmektedir:

  • Yanıp sönen sonra. Şirket sahibinin cihaz kavramının uygun uygulama olmadan başka araçlar ile programı kullanmaya çalışıyor inanmaktadır.
  • Mobil cihaz değişikliğinden sonra. isim ve belirli bir kullanıcı şifresi başka gadget girildikten yana şirket kişisel bilgileri korumak için çalışıyor. O saldırganlar verileri kullanabilirsiniz kuşkulanıyor.

İnternet bağlantısı olmadığı ise iMessage aktif olmayacaktır. Nedenle, öncelikle bu maddeyi kontrol edilmesi tavsiye edilir.

En yaygın türü - kullanıcı bir hata iletisi alır.

Tipik kullanım hataları

iMessage aktif değilken Öncelikle, ilgili ayarları kontrol edilmelidir kullanıcı kendi Apple Kimliği girmiş ne kadar iyi olduğunu. Ayrıca, telefon listesine dahil edilip, e-posta merak ne kadar doğru görmelisiniz. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları gerçekleştirin:

  • telefonunuzda "Ayarlar" açın.
  • "Mesajlar" Görünüm noktası.
  • Programın adını bulun.
  • Yukarıda gerçekleştirin.

herhangi uyumsuzluklar veya hata varsa, bunlar düzeltilmelidir. Bundan sonra tekrar hizmete bağlanmak için çalışmalısınız.

Her girişimi aktivasyon telefonda bakiyesinden para harcıyor gibi bir Avrupa sayıda mesaj göndermek gerekiyor, çünkü dikkatli ihtiyaç yazım denetimi belirtmek gerekir.

Bazen pano cihazda çok aşırı yüklü. Sonra, gadget kapatmak birkaç dakika bekleyin ve sonra tekrar açın gerekir. Çoğu zaman bu eylemler başarılı aktivasyon için yeterlidir.

Sorunu gidermek için diğer yolları

Bazen iMessage başka nedenlerle aktif edilmeyecektir. Bu durumda, sıfırlamak istiyorum. Bunun için yapılır:

"Ayarlar» → «Temel» → «» → «Ağ Ayarları sıfırlayın."

Daha sonra cihaz güvenilirliğini yeniden başlatabilirsiniz. Ama genelde, önceki işlem yeterlidir. Şimdi hizmetinin işleyişini kontrol etmek için internete bağlanmanız gerekir. Mesajı tekrar göndermek için gerekli aktivasyon kodunu vermek olasıdır.

Ayrıca, bazen ayarları sıfırlamak ve hemen cihazı yeniden başlatmayı deneyin olamaz. İronik olarak, birçok durumda işe yarar. Bu arada, bu şekilde mobil işletim sistemi, 7 ve 8 küçük hataların çoğunluğu ortadan kaldırır.

Çok nadiren eski ayarlar firmware geri yüklemeniz gerekir. Bu yaklaşım, aktivasyon sorunu ortadan kaldırır. Eğer telefon reflash Ancak, o zaman diğer sorunlar vardı. Tabii ki, eski bir sürümünü geri sorunları geri yüklerseniz.

Hata "aktivasyon bekleniyor" ve çözmek için nasıl

Genellikle iMessage programı gezinip gözlenir. aktivasyon bekliyorum süresiz gecikir. Bu durumda, başlangıçta Internet bağlantısı olup olmadığını kontrol etmek gereklidir. her şey yolunda, ama sorun devam ederse, iki seçenekten birini kullanmak gerekir.

Öncelikle, gidin "Ayarlar" gitmeli "Posta, Kişiler Takvimler." İşte Numaranızı seçmeliyim bir "Bize Ulaşın", bulmak gereklidir. Genellikle otomatik olarak ayarlanır, ama bazen kendi olarak posta ve telefonu belirterek, durumu düzeltmek için gereklidir. Genellikle bu çalışma programı yine stabil olmasını sağlamak için yeterlidir.

iMessage aktivasyonu beklemek varsa İkincisi, o zaman önceki sürümde olduğu gibi, sıfırlama işlevini kullanabilirsiniz. Ama her zaman yardımcı olmuyor. Bazen sorun fabrika ayarlarına kullanıcı döndükten sonra devam eder. Bu arada, bu prosedür bile saatlerce sürebilir, çok zaman alır. Her kullanıcı kendileri için cihazı değiştirmek için ne kadar bağlıdır.

aktivasyon maliyeti

Aktivasyon iMessage hatayı meydana En büyük sıkıntı kullanıcıların para kaybıdır. Kendi içinde bir mesaj şirketi bunun için para almaz, ücretsiz Avrupa sunucusuna gönderilir. Ancak, operatör iyi bir miktar kaldırır.

Avrupa'ya SMS mesajı gönderme birkaç sent maliyeti gerçeği. durum bir kerelik olduğunda, atık özellikle fark edilmez. Ama aktivasyon hata mesajı sırasında birkaç kez, hatta onlarca gönderilmelidir. Bu nedenle, harcama ölçüde artmıştır. Mümkünse, daha sonra Avrupa'da SMS bakiyesini harcamak zorunda kalmamak için, aynı anda her şeyi kontrol edilmesi tavsiye edilir.

Sorunun bir kullanıcı değilse?

iMessage iOS 7 işletim sistemine geçiş sırasında çalışmıyorsa, o zaman sorun kullanıcı olmadığını muhtemeldir. Birçok kişi işletim sistemi yüklemek olarak Apple'ın sunucu, aşırı yüklü olması. Bu nedenle, aktivasyon siparişleri çok fazla geliyor. Buna göre, sunucu böylece Kullanıcıların yarısından çok uzun bekleyin veya birkaç kez bağlanmayı denemek için ya var, tüm isteklere yanıt veremez.

iMessage'ı etkinleştirmek ve kullanıcıya bir mesaj bir hata oluştuğunda, varsa onun kod tanıma önerilir. Yani Gadget tutucu düzeltilmesi gerektiğini tam olarak ne bilecek nedeniyle ortadan kaldırılması, daha hızlı olduğunu spesifik problemi belirlemek mümkündür.

Bazen aktivasyon başarılı olmasını sağlamak için birkaç dakika veya saat beklemek daha iyidir. Noktada, sunucu sorunlarını çözmek için teknik çalışmalar gerçekleştirmektedir veya genişletmek için çalışıyor olması muhtemeldir. Bu sonradan daha fazla kullanıcının taleplerini karşılamak amacıyla yapılır.

Sonuç

iMessage'ı çalışmıyor Böylece, isteğe bağlı olarak direkt olarak art başvurun. Önerilerden bazıları yararlanmak için yeterlidir. bilançoda para harcayacak ve aktivasyon gerçekleşmeyebilir olarak, yeni bir ileti göndermek için acele edilmemelidir. Kullanıcı iyice şeyi iki kez kontrol Ama eğer, o zaman hiç SMS yapamaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.