SağlıkMüstahzarlar

Anlamı "Hilak forte": hazırlık yorum

dysbiosis denilen bağırsak özel ve patojenik mikrofloranın arasındaki dengesizlik. Bu durum çok yaygındır. Sadece ortaya çıkmaya başlıyor Özellikle duyarlı çocuklar bağırsak,. Semptomlar genellikle dışkı yapısında, kabızlık, ishal ve değişiklikleri son karın ağrısı ve gaz oluşumu arasında değişen, değişebilir.

probiyotik ve prebiyotikler denilen bu tür hoş olmayan olaylar kullanılan ilaçları ortadan kaldırmak için. Bileşiminde ilk bağırsağında sabit ve hastalığa neden olan organizmaların yerini almaktadır yararlı bakterilerin koloni sayısı. Ancak, uzun süre orada kalmak mümkün değildir, yani. Bir süre terk E. sonra.

Ama prebiyotikler - bağırsaklarında yaşayan kendi yararlı bakterilerin üremesi için zemin üreme bir tür haline maddeler. E. Bu organizmalar uzun tedavinin olumlu etkileri veren, bağırsak lümeninden kaldırılmaz.

Anlamı "Hilak forte": talimat, yorumlar

piyasada iyi çalıştı prebiyotikler biri, bir ilaçtır "Hilak forte." sırasında ve antibiyotik tedavisinden sonra dispepsi, ishal, kabızlık, kolit, gastroenterit, atrofik enterokolit, emilim bozukluğu, azalmış gastrik asidite,: yetişkinler ve çocuklar hem tüm sindirim bozukluklarında tarafından alınabilir. Bu safra kesesi ve karaciğer bazı hastalıklarda yardımcı olur. Means "Hilak forte", yorumlar hangisinin teneke tarafından bulundu yılında forumlar, is de kullanılan için alerjik durumlar, sonra bağırsak bulaşıcı hastalıklar (özellikle sonra salmonellozis çocuklar).

Preparat parçası olarak, maddeler epitelizasyon (iyileşmesi ve restorasyon) mukoza ve bağırsak lümeninde asit-baz dengesinin normalleştirme teşvik ettiğini. vitaminler B ve C sentezini artırmak mikrofloranın normalleşme sonucunda "Hilak forte" demek mümkün hatta çok küçük çocuklarda tedavisinde kullanmak mümkün kılar toksik olmayan ilaç, kesinlikle olduğunu.

Tıp "Hilak forte": Geri (pozitif)

Elbette bu hazırlık görüşleri çok, bu konuda iyi ve çok ikisini değerlendirmeleri okuyabilir böylece.

Ilaç "Hilak forte", yorumlar bunların olumlu çoğunlukla, salım uygun bir forma sahiptir dikkat çekicidir. Bu damlalık ile bir şişe, nedenle doz ve farklı yaş kategorilerinde uygulamak kolaydır.

tıp korkmadan hamile ve emziren kadınlar olarak kullanılabilir. İlacın Kontrendikasyonlar hayır de. Çoğu genç ve güzel anneler. Onlar çocuklar için ilaç "Hilak fort" kullanın, geri bildirim çok olumlu oldu. Bu ilaç kabartmalar Çocuklarınzın kolik, ishal ve kabızlık, sonuçta elde bir bebek ruh hali geliştirilmiş, ve his o kadar iyi. yolculuk sırasında iklimi değiştirirken ek olarak, damla alabilir.

İlaç "Hilak forte": Geri (negatif)

İlacın tek dezavantajı - ekşi tat, gerekli suyu maskelemek veya çocuklar söz konusu olduğunda ağır su damlaları ile seyreltilmiş için.

Bazı yetişkinler de bu ilaç asiditeyi artabilir düşünüyorum, ama değil.

Dozaj ve uygulama özellikleri

Sadece bir yemekten önce ya da su ile bir yemek sırasında ilacı al. dozunun etkisi 2 kez indirgenebilir sonra görülebilir yetişkinler için tedavi dozajının başından itibaren - - 40 ila 60 damla, çocuklara, doz 20 ila 40 damlacıklar (15 ila 30 bebekler) arasındadır.

ilacın kontrendikasyonlar mevcut değildir, ancak, bu ürtiker ve kaşıntıya neden olabilir.

Bu karışık ve süt ile tüketilen olmamalıdır.

antasitler (asitlik düşürücü ilaç "Hilak forte" birlikte uygulanması, mide suyu) hazırlanmasında laktik asit nötralizasyonu yol açar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.