Sanat ve EğlenceFilmler

3 yıl kızlar için karikatürler geliştirme: listesi ve değerlendirme gözden

Pek çok ebeveyn, çocuklarının almak karikatürler çeşitli için Internet arama. kızlar 3 yıl veya erkekler için Karikatürler zor olduğunu pick up. Bu son yıllarda aralarında animasyon filmi, oldukça çok sert layık seçim olmuştur gerçeği kaynaklanmaktadır.

Bu makale kız 3 yıl boyunca çizgi film tarif etmektedir.

Fixiki

Rus yöneticileri tarafından oluşturulan Yeter popüler çizgi film. Bunlar üzerinde kızlar 3 yıl boyunca çizgi film (ve erkekler için mükemmel) ünlü yazar hikayelerini dayanmaktadır. küçük insanların küçük aile ile izleyiciyi Bilgilendirmektir - Fixiki. Tespit teknolojisi - Onların temel görevi.

karikatürde, Ayrıca Fixiki ve diğer karakterler, yani Dim Dimych (öğrenci) ve ailesi ve köpek vardır. "Fixiki" cihaz karmaşık mekanizmalar ve bunların işleyişi hakkında çok az izleyiciyi anlat. Her bölüm günlük yaşamda bizi çevreleyen olanlardan belirli bir cihazla ilgili çocuğa söyleyecektir.

kızlar 3 yıl boyunca Kuşkusuz, "Fixiki" mükemmel karikatürler.

Dasha-izci

Çok heyecan verici ve gelişmekte olan karikatür. kızlar 3-4 yıldır bu karikatürler Kanada ve ABD'den animatörler geliştirdi. Sekiz yıl boyunca, birçok bölüm ve birçok genç izleyicilerin karikatür favori gösterilmiştir.

Ana karakter yeni bilgi ve becerileri kazandırmak için yardımcı ona çocuk öğretir, dikkat ve özen telkin yanı sıra zorlukların üstesinden öğretir. 3-4 yaş kızlar için benzer karikatürler içeren ayırt edici özellikleri, Dasha sürekli izleyici ile diyaloğa girmesinin olmasıdır: bu yüzden atlamak ve bir araya kelimeleri tekrarlamak istedi.

Karikatürün ana kahramanı, az önce bahsedilen, arkadaşları dünyayı keşfederken ile yedi yıllık Dasha'nın gibi davranır. Vazgeçilmez yardımcıları Sırt çantası ve Harita bulunmaktadır. bir yolculuğun herhangi bahanesiyle bu harika karikatür Dasha her seride. da hırsızlık yaptığı Rogue tilki olacak çalışmada Dasha Müdahale.

"Peppa Pig"

küçük kızlar için Karikatürler (3 yıl veya daha fazla) projeye olmadan hayal etmek imkansızdır. Karikatür erkekler olarak zevk olacaktır.

Karikatürün ana kahramanı Peppa adında neşeli domuz olur. göletlerde atla ve gülen - sevdiği bir eğlence. Ancak, tüm hobiler Pippi değildir. O sadece moda kıyafetler seviyor ve sürekli temiz görünüyor. küçük kızlar için Karikatürler (3 yıl veya daha fazla) temelde dünya hakkında genç kitleye anlatman. Değil bir istisna ile "Peppa Pig". O sürekli olarak yeni ve ilginç bir şey öğrenmek istiyor.

Peppa çok samimi, bu kanıtı arkadaşlarının büyük bir sayıdır. Birlikte, eğlendirmek, ziyaret yürümeye, bir anaokulunda gitmek başlattık.

Birlikte Peppa görüntüleyici ile seyahat ve yeni bir şeyler öğreneceksiniz. çocuklarının hayatlarını, en yoğun ve ilginç hale getirmek için mücadele Ebeveynler domuz (Domuz ve baba Domuz anne).

Genellikle kızlar 3-4 yıl için böyle ilginç hikayeler çizgi film sahiptir. Domuz Peppa hakkında eğitim karikatürler iyi bir ruh hali değil, sadece çocukları değil aynı zamanda yetişkinleri sağlarlar. Bu durumda, hikayeler çocuklarda yeteneklerini geliştirmek ve iyilik ve merhamet teşvik edecek, karikatürde anlattı.

"Malyshariki"

şaşırtıcı düzenlilik ile bugün çevre çocukların algı geliştirme kızlar 3-4 yıldır karikatür, çeşitli vardır. "Malyshariki" - onlar özel yaratıklar içinde yaşadıkları güzel dünyanın anlatır karikatür. Bir isim onun kısa boylu ve genç yaşta sayesinde aldık. Hemen hemen karikatür her karakterin kendine özgü karakteri ve onlar çeşitli yollar geliştirmeye çalışıyoruz yetenekleri ile donatılmıştır.

Her gün dünyayı keşfetmeye ve yeni şeyler keşfetmek için çalışıyor seyahat bu küçük evrenin küçük kahramanlar,. Burada, onlar şeyler düzenlemeler, bitki ve hayvanlar hakkında bilgi. karikatür verilen dostluk ve gerekliliği özel bir yer.

"Doğanın Büyük Ansiklopedisi"

kızlar (3 yıl) için Karikatürler, doğa sevgisini gelişmekte, olmadan hayal etmek imkansızdır "doğanın Büyük Ansiklopedisi." Karikatür çocuklar, öğrenmek istediğiniz konusunda ama ilginç ve zorlayıcı biçimlerde söyler. Her ebeveyn çocuğunuzun doğası hakkında söyleyecek kadar eğlenceli olabilir.

Genç izleyiciler gezegenimizi yaşayan kuşlar, balıklar ve hayvanların yaşam hakkında bilgi edinmek için çok ilgililer. Kolayca bu görev ile Kim başa çıkabilir? Hazır her gün doğanın tüm özellikleri hakkında genç kitleye konuşmaya hazır Bear yardımıyla, gel. Ayı tropik ormanlar ve karla kaplı çölde yaşayan hayvanlar hakkında anlatmak için pek çok hikayeler bilir. Her serinin son bir test eşlik eder.

"Süper Tom ve diplomalar"

Tom hakkında hiçbir heyecan verici hikayeler kızlar (2-3 yaş) için çizgi film hayal etmek zordur. "Süper Tom ve okur" Çocuğunuz kelimeler öğrenmek ve doğru bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olacaktır. malzeme bir hafif, hoş bir animasyon mevcuttur.

zorlukları önünün açılması sırasında Tom ve sertifikaların ilk serisinden çeşitli karakterlere yardım sağlamak. Her sorun kesinlikle çözülecektir. işin uygulanması ile özel bir kitap yardımcı olur. Ancak ondan bir cevap almak için, kelimelerin doğru kombinasyonunu yapmak zorunda kalacaktır. herhangi bir sorunu çözmek için Sami karakterler süper kahramanlardan şekillenmeye.

Ünlü çizgi film karakteri karakterleri doğru yolu seçiminde yardımcı olur. Kırmızı Başlıklı Kız kötülük kurt ve keçi çocuklarla iletişim kurmak için tavsiye edilir - Kapı sanatsal gri kurt açmayın. Böyle heyecan verici maceralar genç kitle hakkında ne diyebilirim hatta yetişkinler, dikkatini çekebilecek.

"Kurtarma Arkady Buhar Motoru"

kızlar 3-5 yıldır Karikatürler yabancı eserler, aynı zamanda yerli projeler için değil sadece. Bir ilk örnek Rus çarpanları yeni karikatür "kurtarmaya Arkady Buhar Engine." Her seride kısa süreye sahip ve sürekli çocuklar Sasha ve Masha olsun hangi bela söyler. Onlar şakalar oynamak ve dağınıklığı organize seviyorum. Sorun her yerde çocukları ziyaret ediyor. Çocukların Herhangi istihdam sıklıkla ölümcül olan öngörülemeyen sonuçlara eşlik eder.

Arkady Buhar - Rus süper kahraman daima sıkıntı içinde çocukların yardımına gelir. O bazen ezici görünebilir en zor zorluklarla başa çıkabilir. bir lokomotif yapamazdım hiçbir sorun yoktur. Arcadia ikamet ayı hizmet vermektedir. Süper kahraman akordiyon çalan uçmuyorsunuz ve iyi sağlıklı bir yaşam tarzı, yol açar.

Karikatür sonuçlarından kaçınmak için, farklı durumlarda nasıl davranması gerektiğini çocukları gösteriyor. Süper kahraman çevreleyen dünyanın bütün özellikleri hakkında konuşun.

Barbie ve hazine aramak yavrular

Tabii ki, küçük kızlar için çizgi film listesi Barbie ünlü maceralarını olmadan hayal etmek imkansızdır. O yeni bir şey okudu almadan günde yaşayamaz.

Barbie ve kız kardeşleri kez gizemli bir kitabın tavan arasında bulundu. Bu hazine gizlidir yer hakkında bilgi içerir. Ne kadar garip, ama burası kentte bulunuyordu. Düşünmeden, kızlar hazineyi bulmaya karar.

Onlarla birlikte bir yolculuğa onların sadık köpek gönderdi. Dedektif Hazine çok ilginç ve heyecan verici bir deneyim ve hatta bazen öğretici olacağa benziyor. karakterler için bu hayatta en önemli şey zenginliği olmadığı ortaya çıkıyor. Genç izleyiciler kuşkusuz bu büyüleyici hikaye keyfine varacaksınız.

"Tinker Bell ve Çirkin Efsanesi"

Karikatür onun kıskacın içindeki hayvanı yargılamak imkansızdır inanmaktadır peri faunası, anlatır. Her zaman iç dünyasının görünümünü sorumlu tutulamaz. Peri bir canavar olarak kabul 'surround yeni bir arkadaş bulur. Bu çok büyük ve hantal forma sahiptir.

toplum için Fauna bu canlıların dost olmak uygunsuz düşündü. Diğer periler onlar evlerini zarar verebilir inanıyoruz, çünkü canavar avı karar verirler. Fauna zor bir görev gelmeden önce - canavar iyi niyetinden bağımsız perilere ikna etmek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.