Sanat ve EğlenceMüzik

Vadim Rudolfovich Samoylov: biyografi, fotoğraf ve ilginç gerçekler

Vadim Rudolfovich Samoylov - popüler bir Rus müzisyen. O ve küçük kardeşi Glebom Samoylovym ile, rock grubu "Agata Kristi" kapsamında meşhur oldu. Şu anda, o bir solo kariyerine başladı.

Biyografi müzisyen

Vadim Rudolfovich Samoylov (St. Petersburg sonra) Rus kayanın ikinci evi doğdu - Sverdlovsk. Ailesi bölgesel merkeze taşındı Kısa bir süre sonra.

baba bir mühendis ve annesi bir doktor olarak çalıştı. 7 yaşında anda, Vadim o bilmiyordu, müzik okulu verdi hayat için bu tutku olduğunu.

Liseden sonra velilerin ısrarı üzerine Urallar Politeknik Enstitüsü'nde yüksek öğrenim gördü. Vadim Rudolfovich Samoylov Radyo Mühendisliği Fakültesi'ni bitirdi. O Fakültesi mezunu "Tasarım ve ekipman üretimi."

O öğrenci Inşaat ekipler katıldı. aktif amatör şarkı yarışmasında performans gösterdiğini Orada sahiptir. Genellikle, bir öğrencinin aktif bir sosyal hayat sürdü - KVN oynadı. O KVN canlanması Ural Politeknik Üniversitesi ekibi ile iki sezon geçirdi. Sahnede KVN şarkıları söylemeye başladı.

1987 yılında, mezuniyet sonrası, ben mesleki niteliklerin teknolojist tasarımcı radyo aldı.

Grubun temel "Agata Kristi"

80'lerin yılında Vadim Rudolfovich Samoylov müzik grubunun Sverdlovsk "Agata Kristi" kurucularından biriydi. Birlikte gitarist ve davulcu Peter May ve besteci ve klavyecisi Aleksandrom Kozlovym ile. takımın ilk ismi VIA "RTF UPI" idi.

Vadim varlığını tüm süre boyunca kendisine oynanan grubun tek üyesi oldu. 2010 yılında çöküşüne kadar. kimin biyografisi yakından Bu takım ile bağlı Vadim Rudolfovich Samoylov, solist, gitarist, söz yazarı ve yapımcı, aranjör olarak görev yaptı.

Ünlü kompozisyonlar Samoilova şarkısı "Hiçbir zaman" ve "Kara Ay". 1990 yılından bu yana (albümü "Decadence" yayımlanmasından sonra), Vadim Samoilov grubunun yapımcı ve yönetmenin fonksiyonlarının çoğunu üstlenir. Bu durumda uzak yaratıcı süreçten geçer. kelimelerin ve müziğin asıl yazarın rolü Gleb Samoilov, onun altında için 6 yıl gider.

grubun dışında çalışmak

Çok yoğun olmasına rağmen tarafından fotoğraflarda 90'lı yıllarda Vadim Rudolfovich Samoylov düzenli müzik dergi kapağında alır ve diğer müzisyenlerle ilgilenmektedir.

1992 yılında bir gitarist, klavyeci ve ses mühendisi olarak görev yapan albümü "Gelin" kaydetmek için Nastia Field yardımcı olur.

1994 yılında kayıt stüdyosu albümü bandı ile "Titanik" "Nautilus pompilius" katıldı. 1997 yılında, aynı ekiple albümünün kaydını "Atlantis".

90'lı yılların sonunda - bir yapımcı olarak erken 2000 en çok ümit vaat eden müzik projelerini döner. en başarılı - grubu "Semantik halüsinasyonlar" ve "Chicherin".

işbirliği bir grup "Piknik". O şarkının "Görünmez" ve bir yıl sonra bütün albüm için onlara bir haraç yazıyor - "Vampirin Gölgesi" "Nautilus pompilius" oluşan bir ekip ile bile festivali "Invasion" birine gönderdi.

"Agatoy Kristi" ile ayrılık sonrası "Picnic" ile işbirliğini sürdürdü. Ben grubun 30. yıldönümü adanmış yıldönümü tur için bir tur bir grupla gitti.

Ve o bir film besteci olarak elini çalıştı. Onun müziği dram Alekseya Balabanova duyulabilir "Ben Yaralanmadım."

"Agatha Christie" nin dağılmasından sonra

grubu "Agata Kristi" 2010 yılında ayrılmıştır. Bitiş ekibi kendileri Samoilov Brothers zamanla hayat ve zevklere de taban tabana zıt değerler ile bambaşka insanlar olmuşlardır açıkladı. tek proje içinde daha zor olmakla nedenle, ortak bir dil bulmak için.

Geçen onuncu stüdyo albümü rekor "Sonsöz" oldu. Bu Vadim Rudolfovich Samoylov (Milliyet - Rusça) sonra solo kariyerine başladı. İlk sonuçlar, yeni bir proje ile festivalde performans, memleketi yalnızca üç yıl sundu.

2013-2014 sırasında. O birkaç mekanlarda programın parçalarını gösterdi.

Aynı zamanda Samoilov eski şarkıları üzerinde çalışmaya devam etti. 2016 yılı sonunda o Agatha "Taslağı"" başlıklı bir sosyal ağ eski parça "VKontakte" yayımlanmamış sürümlerini sundu.

yeni albüm

2017 yılında Vadim Samoilov "Diğer" olarak adlandırılan yeni albümünden tek sundu. Neredeyse tüm popüler elektronik platformlarda kullanılabilir.

Bu şarkı "Diğer" "Agatha Christie" in albümü "Sonsöz" konulu çalışma yıllarında yazılmıştır, ancak albüm nihai sürümüne dahil olmadığını belirtmekte fayda vardır.

Eğer ilk solo albümü Vadima Samoylova gördüğünüzde, hala bilinmemektedir. Fanlar uzun sabırsız olmuştur.

Hayat dışında sahne

kimin özel hayatı hep hayranlarının ilgi, iki kez evlendi Vadim Rudolfovich Samoylov. İlk evliliğinden bir kızı Jana bırakmıştı.

2000'li yılların ortalarından bu yana, aktif bir sosyal ve sivil pozisyon alır. 2006 yılında "Bizim Zamanın Kahramanı" adlı bir yardım projesini oluşturdu. Bunun amacı genç ve kalkınan müzisyenler desteklemeye oldu. Bir yıl sonra, ünlü rock müzisyeni federal Kamu Odası'nı katıldı. açıkça hırsızlığı çağıran korsanlığa karşı mücadelede, sorumlu bu organı.

2010 yılında, birlikte diğer tanınmış müzisyenler ve kültürel figürleri ile Rusya Devlet Başkanı Dmitriem Medvedevym ile bir araya geldi. Samoilov Makarevich, grubunun lideri ile iletişim esnasında "Zaman Makinesi", "denizde olanlar için." Şarkısı gerçekleştirilen o zaman bu iletişimin birçok tartışmaya sonuçları. Özellikle, Yuri Shevchuk davet etmek değil kınadı. grubun DDT lideri toplantının organizatörlerinden biriydi Samoilov göre, çok ergen ve nonkonformist tutum alır.

2012 yılında resmi olarak o dönemde başbakanlık görevini yürüten Vladimir Putin'in sırdaşı, Rusya'da başkanlık seçimleri arifesinde kaydedildi.

2015 yılında Samoilov kendi kendini ilan Luhansk Halk Cumhuriyeti'nde konserlerle ziyaret etti. Ve hatta o proaktif duruşu için şehre gününde bölge merkezi başkanı layık ve genç devletin gelişmesine katkı ile tanıtıldı.

2017 yılından bu yana Samoylov Rus Müzikal Birliği üyelerinden biridir. Ve o bu örgütün kurulu üyesidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.