Kendini yetiştirmePsikoloji

Alexander Palienko: biyografi ve fotoğraf. Maneviyat, psikoloji, kendini tanıma

Alexander Palienko - Ünlü eğitmen, konuşmacı, kendini tanıma ve psişik danışman. O insan ruhunu tedavi için tasarlanmış psikoloji alanında benzersiz bir dizi teknik yaratıcısı.

Alexander Palienko: biyografi

O sıradan bir ailede 1969 yılında doğdu. Ailesinin İyi bir oğul ve çalışkan bir öğrenci her zaman insanlara yardım etmek istedi. 1991 yılında geliştirmeye başladı psişik yetenekleri. Yetenekli kişi - o bütün alanlarda yetenekli.

kimin biyografi hala bir sır Alexander Palienko, bazı şaşırtıcı güçlerle doğumda donatılmış değildi. O, çalışılan okumak, düşünmek ve onun rüyasının gerçekleşmesi yolunda ilk adımlarını yapmak üzere analiz etti.

yolda zorluklar

Birkaç yıldır psişik pratik becerilerini alanında genç uzman - işlenmiş insanlar. Her şey iyi gitti gibi görünüyor, ama İskender ills geri insanlara geri, sadece diğer yollarla kendini gösterecektir fark etmeye başladı.

Sonra duyular damla ve insanların dua yardım yapılmasına karar verildi. iyileştirici etkisi olduğu kadar çabuk değil görülen, ancak sonuç uzun kaldı edildi. Yine saldırı - her şey onunkine döner. Onların eylemleri analiz etmek ve anlamaya çalışmak başladı. hemen Alexander Palienko başarılı değil. Bir kısır döngü o hastalık farklı bir tezahürü döndü gerçeğini kabul edemedi, onu dinlenmeye izin vermedi.

Analiz hangi genç profesyonel bir neden-sonuç ilişkileri ile sonuçlandı ve çalışmaya başladı. O bir kişi sağlıklı ve mutlu temel parametreleri saydı ve kendini tanıma çalışmaya başladı.

mutluluk yolunda

Genç adam adam kendini bilmek yardımcı olacaktır ve istenen ulaşmak için üç ana noktaları belirlemiştir:

  • Evrenin anlayış;
  • Bir kişinin yaşadığı anlayış neden;
  • kendini seviyorum.

Bireysel görüşmeler son derece idi. Alexander etrafta biten herşeyi algıladığınız açısı anlamaya çalışırken, insanlarla konuştuk. yararlı ipuçları ve tavsiyeler vermek ve kendimizi sevmeyi öğretti. insanların bu anlamda olmadan kendilerini aldatırlar ve bazı sonuçlar çalışmaz başarmak. Çok popüler Alexander Palienko oldu. insanlar mutlu, yenilenen çıktı ve hayata karşı tutumlarını değiştirdi çünkü Dersler, büyük bir başarı idi. Şimdi hep hayal gerçeğe bulmak için herkese yardımcı olmak amacıyla seminerler vermektedir.

çevredeki gerçeklik

Adam kader efendisidir. Gelecek oluşan eylemler. Her hareket, her hareket gerçekliğin algısı üzerinde bir etkiye sahiptir. Kendi bildiği ve yaşam bazı yönlerini değiştirmek için ise - o ilk bakışta göründüğünden daha daha birçok sorunları çözmek için yardımcı olacaktır.

Bu amaçla Palienko Alexander olduğunu. Yazar tırnak, parmak bastığı bir kişinin değil, başkaları tarafından tanınan olanlara, yaşamın "ABC'si" anlamak için öncelikleri değerlendirmek ve kendi kurallarına göre varolmasını sağlar. En önemli şey - kendisiyle uyum içinde yaşamayı öğrenmektir.

Alexander Palienko: yaşamın 7 kuralları

Adam benzersiz tekniği yazarıdır. analiz ve kendini tanımanın ile o yaşamlarını inşa etmek 7 temel kuralları geliştirmeyi başardı. çevrelerindeki gerçeklik değişikliklerin peşinde, gözlerini aç ve gerçeklik oldukça farklı algılanmaktadır.

1. Kendini Hile

Ilk şey öğrenmen gereken - kendimizi aldatmak değil. Bir onlar ifade etmek gerek duyguların utanmamalısın. Eğer samimi hislerini yoksa, başarı ve sağlık elde etmek zor olacaktır.

Hiçbir durumda, onların olumsuz nitelikleri korkmamalı. Bir kişinin kızgın ise, tanımak için emin. Yani çok daha kolay içeride özünde negatif belirtileri ile baş yardımcı olacak bir kuvvet olduğunu kendime kanıtlamak için.

Bir kurtuluş - bir devlet Puanlama olan bir kişi var. Ayrıca dikkatle yabancılarla davranmaya önemlidir. Bir kişinin başarıları bahsediyor varsa, ana tema dikkatini geçecektir şey eklemek gerekir.

Ben ifadesini çıkardı kez Çoğu zaman, "Ben mutluyum", bir kez bir birey daha az mutlu ediyor bazı durum yoktur. aşağıdaki gibi seyreltin: "Ben mutluyum, ama güzel bir evde bir rüya ve iyi bir araba" Dikkat cümlenin ikinci kısmına geçer ve diğerleri "uğursuzluk" ana avantajı mümkün değildir.

2. Pozitif sözler

Alexander Palienko asla unutma önerir ikinci kural, - bu olumlu duygular var. Düşünceler, materialize kişinin sözlük daha güzel, olumlu sözler can olmalı o kadar. Kendini övün, bir arkadaşınıza güzel bir şey, iyi kesinlikle bumerang sistemde size geri gelecek demek.

Eğer böyle duygu Çevrende, sonra zamanla gerçekte ne başlayacaktır. bir kişinin yaşam senaryosu yalnızca doğru yapmak öğrenmemiz gerekiyor, kendi başlarına yazar.

3. Her zaman etrafına iyiliği için bakmak gerekir

Ne olursa olsun saldırının meydana veya hayatta, iyi bu şey bulmaya gerek. Örneğin, işinden kovuldu. Tabii ki, bu çok zor artık özellikle bir kişinin yıllardır tek bir yerde çalışmış durumda, yeniden inşa edilecek olan. Bu durumda, madalyonun öteki yüzü var.

Bu durumda, o zaman ne zorunda kaldı. Şimdi, yeni yetenekleri keşfetmek, yeni şeyler öğrenmek ve mesleki becerilerini geliştirmek, ya da sadece kendinize zaman ayırın için büyük bir fırsat var. Bu bireyin başka kader üzerinde önemli etkisi vardır, çok önemli bir psikolojik hazırlıktır.

4. 'Hayır' reddi

Çok basit bir örnek verebiliriz. insanın tüm planlarını harap yağmur sokakta. Ya bu durumda diye? O kötü hava hepsi etrafında herkes ile sinir ve sinirlenmeye başlar şımarık savunuyor. bir baş ağrısı sonucu, ruh hali kötüleşen ve As istemiyordu. Sen cümleyi yeniden yorumlamaya gerek. Örneğin, bir kişi o güneş parlıyordu o çok istiyorum söylenebilir. Biz anlamı aynı kalır kabul etmelidir, fakat bu farklı sesler. Sonuç olarak, ruh hali farklı olacaktır ve hiçbir şey zarar verecek.

İnsan beyni reddi çok akut duyu ve olumsuz bunlara tepki verir. Hiç kelime var burada "hayır", hayatta sonra her şey oldukça farklı gelişecektir, onun yaratma önerilerini besleyen çalışmalısınız.

5. Teşekkür

şükretmek edebilmek için - bu çok önemlidir. Alexander Palienko bu teoriye özellikle önem vermektedir. Bazı insanlar aksilikler bir dizi tarafından takip edilir ve beyaz bir bant hiç gelmeyecek inanıyoruz. Kendilerini suçladı her yerinde suçlarlar ve değişime çalışmayın.

Bu Kulağa garip sayesinde yardımcı olur. yolu hayattır çünkü kötü bir şey sonra her zaman iyi olur. Eğer bir yara aldı ederse, bunun zor bir durum yarattı ne için evreni teşekkür zihinsel gereklidir. Adam onu tuttu ve sonra beyaz şerit gelmelidir. Bunun için yine zihinsel için şükranlarımı gerekir.

6. Diğerlerini yargılamak imkansızdır

Bunu hastalık şeklinde veya belada size gelirim, onun arkasında Onun suçlu olamaz. Bireysel o yakındadır sanki başkası tartışmaya öğrenmelidir.

Alexander Palienko yanımızda iletişim kurmak istiyoruz gibi diğer insanlarla iletişim gerektiğini düşünmektedir. Bu davranış öfke içinde kendilerini tanımak için yardımcı olacaktır ve olumsuz duygularla başa çıkmak için ortadan kaldırır. Ayrıca iyilik ile dolu bir "vakum", içinde oluşturulmuş. Daha iyi muamele edilecektir için, sorunu kısa sürede çözüleceğini ve hayat sadece olumlu gelişmeler doldurulacaktır. Gerçekten çalışır.

7. Yönetim gerçeklik

Yukarıdaki kurallar temel ve ikincisi yaşamı için yapı taşlarını oluşturmak için öğreneceksiniz.

Iki şeyi anlamak önemlidir:

  • Her şey kendisi isteyen adam gibi olacaktır;
  • Her şey planlandığı daha iyi olacaktır.

iyimser düşünme - Bu hayallerindeki gerçekleşmesi için ana yönüdür. Bir kişi sürekli kendi kendine tekrar edildiğinde ne istediğini, bu enerjiyi serbest bırakmak için başlar. Bu akış gerçekte arzu gerçekleştirilmesi hedefleniyor. Kendine inan ve her şeyi dışarı gelmesi gerektiğini düşünmek önemlidir.

Bu yapılmazsa, sonunda bir başarısızlık, çekişme, kayıp ve hastalık dönüşür öfke ve kızgınlık, inşa başlayacaktır. Pratik düşünme çok basittir. Örneğin, sabah adam uyandı ve çay içmek istedi. Gidip canlandırmak ve zevk olacak lezzetli bir içki pişirmek için bir şey için kendini programlamak için gereklidir. Daha sonra, kişi gider ve bir çay yapar. İstenen gerçekte gerçekleştirdi. O bir önemsememek olduğunu görünebilir, ancak küçük şeyler hayallerini görselleştirmek ve onları gerçeğe dönüştürecek öğrenmek için yardımcı olabilir bu.

Kendi kendine yardım dersleri tüm en önemlisi, büyük bir ciddiyetle ona gelir. Bir kabul gurur, iyi yetmezliği zevk - Sen sürekli olasılıklar yelpazesini genişletmek gerekir. Değişim yaşayan düşünceler hayata - Bir edebilir iyiye. Alexander Palienko insanlara yardımcı olacak bir metodoloji geliştirmek için çok zaman ayırdı. Başarılı olduğu ortaya çıktı ve örnek olması bakımından, her şeyin insanın elinde olduğunu herkese ispat edecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.