GüzellikTırnakların

Akvaryum manikür: fikirler, performans tekniği

Akvaryum manikür tırnak sanatta popüler ve aranan bir tasarımdır. Eğer şeffaf akrilik kalınlığı düzenlenmiş dekoratif elementler çeşitli oluştururken O, yapay ve doğal tırnaklar üzerinde gerçekleştirilen. Bu tasarımın Performans özel beceri ve işçilik gerektirir.

akvaryum manikür nedir

Tırnak dizayn Bu özel tip hangi sanat üç boyutlu eserler oluşturur ve jel ile doldurulur.

taraftan da "cam altında", bu da, çarpıcı bir etki yaratır eğer gibi resim görünüyor görünüyor. Tırnaklar dekoratif unsurlar yerleştirildiği bir cam kavanoz, benzerdir. Yani bu teknik performans akvaryum tasarımı denmesinin nedeni bu.

Bu manikür uzun süre giyilen ve dekoratif unsurlar bir jel ile kaplıdır ve olmayan tüm çünkü çeşitli öğeleri ve hasarlı çivi üzerinde sürekli otlatma de suya düşmek edilir. Bu fenomen çok yaygın olmasına rağmen, standart bir tasarıma yaparken. Jel çivi kullanımı sayesinde pürüzsüz ve tayt orada sıkma olacağını korku gerekmez.

Güzel narin manikür bir akvaryum şeklinde, her iki yapay ve doğal tırnak plakasını oluşturabilirsiniz. Her iki durumda da sonuç zorlayıcı görünüyor.

Yararları akvaryum tasarım

Tırnak Tasarımı "Akvaryum" manikür çok pratik bir türüdür ve uzun bir süre sürer. avantajları tasarımının diğer tür ile karşılaştırıldığında şunlardır:

 • Uzun çorap. Naroschonnye çivi akvaryum tasarımı ile bağlantılı olarak 2 aya kadar tutacaktır.
 • Daha fazla güvenlik çizimi. bunun üst şeffaf jel tabakası ile kaplı olduğu için Tasarım güçlü bir koruma vardır.
 • Pratiklik. volüm elemanlarını kullanarak bir manikür gerçekleştirirken, onlar jel ile kaplı, bu yüzden tırnak hala pürüzsüz olsun ve günlük aktivitelerini gerçekleştirmek müdahale etmeyen edilir.
 • Üç boyutlu görüntü etkisi.
 • Özgün bir tasarıma yararlanarak ek süslemeleri gerek yoktur. bilezik ve yüzük dışarıya çıkabileceği, başkalarının dikkatini çekmek için yumuşak bir güzel manikür olduğunu.

Yani akvaryum tasarımı için kullanılabilir

akvaryum Manikür dekorasyon için uygun bir tasarıma seçilmesi sadece ustanın hayal bağlıdır. şeffaf jel kaplama altında bir resim, görüntü macunu, çürümüş kurutulmuş çiçekler, çakıl ya da boncuk çizebilirsiniz. Bir çok durumda, gümüş ya da altın parçacığı, dekoratif örgü, mika folyo, dantel, altın tozu, parıltı, hava tüy ve t kullanımı. D.

Tekniği ve özellikleri

tasarım elde edilen üç boyutlu görüntü oluştururken sonucunda, çivi yeterli uzunlukta olmalıdır. Ustalar jel yüzeyinde dekorasyonu bu tür yürütmek için önerilir. sıkıcı iş, bu durumda bu nedenle, ellerin ustası, ancak sanatsal becerilere sahip bir profesyonel değil sadece güven gerekiyor - Ancak, bu manikür oluşturulması olduğunu anlamak gerekir. Uzman işini göstermek için istenebilir.

O emniyet tedbirlerin uygulanması şarttır jel cilde temas etmemelidir. Bu kütikül yarım milimetre ulaşmadan önce, uygulanmalıdır. yakmak için amacıyla, Kolloid mor ötesi lamba ısınmış olmamalıdır.

Akvaryum yapay tırnaklar

Akvaryum manikür oldukça karmaşık gerçekleştirmek için. ana ilkesi - bu iki İPUÇLARI yapıştırılması ve dekoratif unsurların her türlü aralarındaki boşluğu dolduruyor. Bunu gerçekleştirmek için, bir manikür hazırlamak gerekir:

 • Heykel Jel;
 • ipuçları;
 • Tel kesiciler;
 • süslemeleri;
 • boya fırçaları;
 • manikür gerçekleştirmek için standart seti.

Adım Akvaryum manikür adım

Eğer tırnak plakası, manikür gerçekleştirmek tırnak etlerini geri itmek ve parlatmak için almak için gereken tüm çivi İlk.

Daha çok küçük (hizalamak için kendi tabanını) üzerinden yerleştirerek, iki ipucu karşılaştırmak gerekir. Daha büyük plaka jel uygulanır Daha sonra çevre doldurulması için bir alan bırakacak şekilde, daha küçük yukarıdan bastırılır. Bu hazırlama işlemi lambası altında kurumaya.

iş parçası hazır olduğunda, farklı bir dekor koymak. Bir kürdan, cımbız veya diğer ince aletlerle yapmak daha kolaydır. Enjeksiyon için şırınga su içine enjekte edilmiş ve jel açık ucunu kapatmak edilir. ön form bir lamba altında kurutulur. Hazır akvaryum manikür jel boyası (bakacağız avantajlı görünür etkinin daha fazlasını kaplar için lekeli jel vernik).

Bu teknik nedeniyle süslemeleri ile yüzer suyun ortasında çivi benzerlik akvaryum yapmanızı sağlar, çok karmaşık.

Doğal tırnaklar Tırnak Tasarımı "Akvaryum"

Doğal tırnak yüzeyi akvaryum gibi manikür saf formda değildir. Ama buna çok benzer. Bu durumda, performans tekniği yapay tırnaklar akvaryum daha sadedir, sonuç daha az etkileyici. Kılavuz nasıl bu tasarım yapmanız gerektiğini söyleyecektir:

 • Önce tırnağın hazırlanması için standart bir prosedür tutmak gerekir. Oje yapmak (testereyle, cilalı tırnak plakasını ve manikür itmek) gereklidir.
 • Daha sonra, çivi, yağsız ve astar yumuşatma uygulamak gerekir.
 • Plakalar daha sonra en fazla ince bir jel tabakası ile kaplanır ve bir UV lambasının altmda kurutuldu.
 • Bundan sonra, onlar tırnak kristalleri, kum, parıltı ve benzeri yüzeyini süslemek için başlar. D.
 • Sonuç jel ikinci tabaka uygulanır. Tırnak plakasını hizaya edebilmek için yeterli olmalı. Sonuç olarak bu UV ışık altında polimerize edildi.

Doğal tırnaklar Akvaryum manikür tam olarak düşünülebilir, ancak dış dekoratif elemanlar ile takviye edilebilir.

Yeni eğilimler

Böyle bir tasarım yürütülmesi, sizin hayal sadece güvenmek gereklidir. En güzel jel kaplama kalınlığı bulunan akrilik döküm, görünüyor. Çiçek, taşlar ve diğer unsurlar güzel görünmesi, ancak tırnak plakası da olduğunu genişler. Bu tasarım ciddi fırsat için idealdir. Sen en parlak ve en ilginç fikirler seçebilirsiniz:

 • Akvaryum ve denizcilik tema. Kabuklar, balık ve yosun zaten akvaryum tasarımı oluşturmada klasikleri haline gelmiştir.

 • Ek dış elemanlar ile. Tırnak pullu süslenmiş, ancak akvaryum efekt de görüldü üzere o, aşırıya kaçmadan yapılmalıdır.
 • Akvaryumda şeklinde Fransızca - manikür gerçekleştirmek çok zor değildir. tırnak kenarı için, bu durumda, parlak ve çarpıcı bir jel kaplamanın kullanmak en iyisidir.

 • Özet, inme ve geometrisi. Bu seçenek, hem günlük kullanım için ve özel günler için uygundur. Aqua tasarımı manikür daha özgün hale getirir.
 • Tırnaklarda çiçekleri. akvaryum tasarım Çiçek tema taze ve sıradışı görünüyor.

akvaryum manikür mükemmel bakmak için, sert tren gerekir. Ancak, bu tekniği mastering, bir çivi üzerine şaheserler yaratmak mümkün olacaktır. Eğer tırnağın bu tip yardım etmek amacıyla ellerini getirmek istiyorsanız Ama yine, bu profesyonel danışmak en iyisidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.