Haber ve ToplumÜnlüler

Aktris Maria Baev: biyografi, kişisel yaşam. Çoğu film ve TV dizisi

Aktris Maria Baev genç yaşta bir yıldız oldu. O bakışlar daha genç onun yaşında, hangi olmasının nedeni budur çoğu zaman gerekli için oynat çelişkili ergen. O televizyon projesi "Cadı" ve "Angelica" çoğu izleyiciler hatırladı. Masha da haberlerde dünyaya birçok sürümlerinde "Jumble" rol aldı. Onun hakkında başka ne biliyoruz?

Aktris Maria Baev: Biyografi yıldız

Masha, Mart 1989 doğumlu bir Moskof olduğunu. Biz oyuncu Maria Baev erken çocukluk çalışma ile hayatlarını bağlamak için karar verdi söyleyebiliriz. Her kız kardeşi ile poz ev performansları ile başladı. Altı yaşından anda, o ülke çapında seyahat etmiş v.S Lokteva adlı topluluk, üye oldu.

Sonra Mary sınıfları son derece onu büyüledi drama okulunu katılmak başladı. Bu oyuncu Maria Baev nihayet meslek seçimine karar o zaman oldu. Bu tür dans gibi diğer hobiler, dikkat etmek aktif kız engelleyemedi. 12 yaşında, o bir gençlik grubu "Nuance" dans başladı.

Erken başarıları ve başarısızlıkları

aktris Marii Baevoy Biyografisi zafer için ona yol uzun ve zor değildi gösterir. Hatta ergenlikte büyüleyici kız "karmakarışık" küçük bir rol oynamaya davet edildi. Genç kadın oyuncu İlk maç "Garip Love" bir dizi oldu. Aynı zaman zarfında kız öğrenci ve başlatılan reklamlarda oyunculuk.

Liseden sonra isteyen oyuncu Maria Baev Shchukin Okulu'nda öğrenci olmaya planlanmış. Ne yazık ki, o devam edemedi "Pike", bunu inkar ve diğer birçok tiyatro üniversitelerde. O Uluslararası Slav Enstitüsü'nde durdurma pes etmedi. o öğretmenlerle çok şanslı bulmaz o, bunun için kaderini teşekkür etti. Onlar sadece ona oyunculuk mesleğinin sırlarını ortaya, aynı zamanda dünyanın algılanması üzerinde büyük bir etkisi vardı değil. özel şükran ile Baev hala tabii Lyudmila Ivanova başkanı hatırlar. Diploma ISI Masha 2010 yılında aldı.

dizi filme

aktris Marii Baevoy Biyografisi o aktif öğrencilik yıllarında hareket etmeye başladığını gösterir. İlk kez, çoğunlukla sunulan bir öğrenci parçalarını dünya ile anlaşmazlığa düştü genç kız, ısırdı. Mary o özellikle çatışma ve zorlu kız rolünü denemek için sever bu yüzden kendisini zor delikanlı olmamıştı söylüyor.

Örneğin, ilginç bir rol TV programında Meryem'e gitti "Patron bu." Bu seride, o sürekli holiganlık onu kışkırtmak ışığın ana karakterinin bir arkadaşının görüntüsünü temsil ediyor. Ayrıca, biz yükselen bir yıldız Baev bir yetimhanede yaşayan yetim kız Oksana, oynadığı TV dizisi "Beni de götür," belirtmeliyiz. İlginçtir, karakter Meryem ikinci sezonunda çok fazla ekran zaman var televizyon projesinin seyirci bu kadar düşkün.

yıldız rolü

Nedeniyle ne rol için oyuncu Maria Baev kitle tarafından hatırlanan? Bu serinin "Vahşi" yayımlanmasından sonra meydana geldi. Bu kız TV programı Dusi imajını temsil - kahramanın kızı. Sonra Masha yirmi, ama kesinlikle onu inandırıcı bir 14 yaşındaki bir kızı oynamak engellemez. Onun kahraman - Gerektiğinde, kendi bakış savunmaya hazır daima yumruklarını izin ve umutsuz bir holigan,. Baev gösterisi uğruna o sürekli kavgaya tırmanır bir kızın görüntüsünü temsil çünkü dövüş sanatları yapmak zorunda olduğu kabul edilmektedir.

dizi Mary "Vahşi" sunulduktan sonra sürekli dedektifler, gerilim davet edildi. O oynadığı yılında "Ölümcül Kalıtım", "Dokuzuncu Bölüm", "Kazak köyü", "Adalet kurtlar". İlginç görüntü o Duel" oluşturulmuştur. Mary büyük şairin kızı olarak reenkarne filmde Puşkin, Lermontov,".

"Cadı" - Başarılı bir gerilim Maria ile çekildi. aktris doğaüstü güçlerine sahip daralan ve kapalı kızların görev verdi. Diğerleri onun cadı olduğuna şüphe yoktur. Çok popüler hale ve o da oynadığı komedi TV projesi "Angelica", olmuştur.

perde arkasında Yaşam

Tabii ki, fanlar evlilik oyuncu Maria Baev olup olmadığı sorusunun cevabını bilmek istiyorum. Kişisel yaşam yıldız 2015 yılında düzenlenmiştir. Onun seçim eşi o kısa ve fırtınalı romantizm sonra, olmayı kabul etti Ivan Shihirev oldu. Mirasçılar güzel çifti henüz ama gelecekte bunları elde etmek için planlıyoruz.

aktris sette çok fazla zaman harcıyor, ama onun hobilerim için zaman bulur. Bir çocuk oyuncu Maria Baev şımartmak sevdiği gibi istihdamı, - şiir yazma. Koca Ivan onu ilk okuyucu ve eleştirmen. Ayrıca, yıldız şiirlerini okur, hangi şiir okumaları organize etmek seviyor. Bu arada, âyetinde iyi yazarın web Mary bulunabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.