Haber ve ToplumÜnlüler

Aktris Irina Malysheva: biyografi, filmografi ve kişisel yaşam

Filmde Onun ilk işi Irina Malysheva hala büyük bir sıcaklık ve sevgi ile hatırlar Ne Sonia Zagremuhinoy, rolü oldu. Bu andan itibaren o sinemanın büyük büyülü dünyasının kapılarını önce. Ve kızın hayatı 180 derece değişti. Ona olanlar her şey, yeni düşünceler ve fikirlerle zihin doldurdu çünkü Ama o, bir şey hakkında pişman etmedi. Ve o ki, Ona olanlar, hatta bu sıkıntılar, Irina onlara gerekli hayat dersleri çağırarak, deneyim olarak görüyor. Bunlar olmadan, o ne olduğunu şimdi olmazdık.

Çocukluk kalkınan aktris

entelektüel bir ailede Şubat ayı ortalarında 1961 yılında küçük bir Irina Malysheva doğdu. Babası Tupolev bürosunda profesörüydü. O yeni uçağın yapımında nişanlıydı. Annem bir şarkıcı olarak çalıştı. O koro Sokolov bir konser verdi. O temiz, benzersiz ses, çok güzel oldu. Derin bir saygı ve sevgi ile onu kız sayesinde klasik müzik hala aittir.

Bebek sadece altı yaşında iken, o zaten onun yaşı arya için oldukça ciddi sing biliyorlardı. Anne onun gibi şarkıcı olmayı Irina rüyalar çok mutlu oldu. Baba, diğer taraftan, ikna olduğunu bu şarkı - iyi bir kız için anlamsız işgal. O kız iyi bir eğitim alacak olursa daha iyi olacağını düşündüm. Bu nedenle Irina Malysheva, gelecekte bir oyuncu, özel okulda İngilizce öğrenmek başlar.

elit bir eğitim kurumunun duvarlarının içinde hemen kız gibi değildi. O aynı yaş bandında sığmadı. diğer çocuklar, "binbaşı", onlar yurtdışından anne getirilen şeyler ithal yabancı kolları yazdı bulundu. Ira böyle bir lüks değildi. Bu nedenle, çocukların dinlenme küçümser onu tedavi.

ilk adımlar

1974 Irina Malysheva su havzası için ilk oldu. Bir gün, o rol için bir kız arıyorum o "MOSFILM" konulu duyuruyu okuyun. Ekranda almak için bir fikir gerçek dışı bir şey gibi görünmüyor zaman Ira bir yaşta idi. Hep mütevazı kız ve sürekli utandım olmuştur şeye dikkat değil, bunu denemeye karar verdi.

O tevazu ve Irina için her türlü yardımı yapmıştır. Sonuçta, seçkin Sergei Solovyov, yönetmen, böyle bir utangaç, çekingen küçük bebek arıyordu. Irina onaylandı. Hayatının Irina Malysheva bu kısmı her zaman büyük bir zevkle hatırlar. Solovyov çocuklarla çalışmak başardı. Onlara bağırdı asla küfür. Yönetmen hatta önemsiz konuşma, herhangi değerlendirildi ve parlak olduğunu söyledi. Bir gençler dahiler hissetmek yardımcı olamaz. Sette hep gülümsüyor ve eğlenceli bir atmosfer oldu.

garip kıyafeti

Bu aşk hayatında ilk kez "Yüz Gün Sonra Çocukluk" Irina setinde oldu. Alexander Alexandrov ondört yaşındayken yaşlı kızlar - O filmin senaristi oldu. Irina Malysheva, ilk başta Sovyet sinema için önemli bir katkı olarak kabul edilir filmler, o korkuttu ve nefret ediyordu. O kadar çirkin bir elbise ve bükülmüş iki çirkin kuyruk saç giymiş, Alexandrov doğrudan emriyle, onu ekran güzellik bakmak istedim ve.

ilk aşk

Ve işte yer dans sahnesi çekimi almaktı. Bu onun şansı olduğunu düşünüyorum. O, favori, en iyi elbise, saç güzel koydu makyaj ... Ama bütün bu gözleri vurmak koymak o sadece vermedi: o ölümcül güzellik şeklinde gördüm, Alexandrov kostüm davet ve daha önce olduğu gibi her şeyi yapmasını emretti. Öfkesi İrina kendisi olmadığını yuttu itibaren Yine, ... genç bir aktris kuyrukları için korkunç ve iğrenç bir elbise. O ona öfkeyle baktı ve ormana koştu. Daha sonra Aleksandrov onu af istedi. Ve, gülümseyerek şöyle dedi: bir an o yumrukla saldırdığı inanıyordu için.

Olaydan sonra, onlar arkadaş oldu. çekim sona erdiğinde, İrina ve Alexander sohbet durmadı. Yavaş yavaş aralarındaki sevgi kıvılcımı kaydı.

Okul ve sinema

o Irina Malysheva, o çekim davet edildi haberini okudu okulda, o düşmanlık ile karşılandı. Kadın bir kez nefret ediyordu. Bunun kendilerinin siyasi okuryazarlık, "kinami" nin değil, her türlü yürütmek için gerekli olduğunu belirterek, Komsomol kabul edilmez.

Malyshev ve bu nedenle bu okul kurum dışlanmış hissetti. Şimdi durum kötü değişti. O çalışmanın yerini değiştirmek için kız yardımcı annem her şeyi anlatmak zorunda kaldı. Irina hayatta başka elit okul oldukça farklıydı. Bu duvarların içinde sadece konvansiyonel okullarda öğrenmeye vakti olmayanlar vardı. Bir oğul Lugina, Ulyanov kızı evlat ... Aksenov Çocuklar "Film yapımcıları" bu bilimlerin tüm gerek yoktu vardı. Bir öğretmen sakince kendi devamsızlık davranın. Çocuklar sıradan filmde ateş ederek sebatla devam etti.

Masallar ve melodram

Irene sertifikasını aldı önce bile, o birkaç filmlerde meşgul: müzikal komedi George Jungvald-Khilkevich "altın tokalı ayakkabılar", melodram Gabriel Egiazarov "yağmur Portresi" (Lena rol) (prenses Maryushka rolü), masalı Borisa Rytsareva "Prenses ve Bezelye" (Prenses rolü) ...

Evet, kalkınan aktris genellikle lirik roller münhasıran teklif etti. Ama bir kez, yirminci yüzyılın yetmişli yılların ortalarında, Elem Klimov savaşın birçok dehşet ilgili bir film üzerinde çalışmaya başlamak için karar - "Gel ve gör". Malysheva Irina Valentinovna Dasha rolüne onları davet edildi. Ama kinobagazhe aktris bu karakter görünmedi: emriyle "yukarıdaki" araştırması kapsamına dan. Klimov on yıl sonra sadece bir resim çekin. Ama içinde aktörler zaten diğerleri idi.

ilk Birliği

Bu bir film kamera önünde eylem sihirli o tekrar tekrar bir filmde bir oyuncu ve yıldız olmak istiyor gerçekleştirilmesine Irina ivme kazandırıldı var. O okul diplomasını Malyshev aldıktan sonra "Pike" girer. Bu yetenekli bir ders oldu. o Eugene Dvorzhetsky, incelenen ile Andrew Zhitinkin, Elena Sotnikova ... Hepsi de genç, neşeli ve eğlenceli.

çalışılan Büyük memnuniyet Irina Malysheva, aktris. Onun özel hayatı, belki de sıkıcı ve ilginç birisiyle görünebilir. Ama öğrenci roman ve tüm tarafların onun için değildi. Bir yandan, o zaman o zaten çok filmde rol aldı. Onlar İrina oldu sonra ondokuz, o ve Aleksandrov birlikte yaşamaya başladı, diğer yandan ... boyama ve macera ve dram ve masallar vardı.

Irina Malysheva kişisel yaşam, diye düşündü, ilk ve son kez kurmak. Kızlar için, bu roman yararlı olduğu kanıtlanmıştır. kocası aktris mesleğin inceliklerini anlamakta ona her türlü yardımı hale edelim. Herhangi muayene o tamamen silahlı geldi. Ira hep incelemek için sevdim. aktris şimdi onun başarı için bir meslek haline gelmiştir olsun çünkü o, onu en iyi çalıştı. Nedeniyle onun sözde "Pike" sınıf arkadaşları kitapların üstünde oturmaktan sabitine bluestocking.

hayat o zaman

Diploma Tiyatro Okulu. BV Shchukin Malyshev 1981 yılında aldı. Bu Tiyatrosu'nda geliyor. AS Puşkin. sahnede çalışarak, o sette unutmaz. Bunun için ilk etapta hala bir film kalır. Yönetim bu kırılgan kız birlikte çalışmak için davet edildi güzellik, yetenek ve sıkı çalışma birleştirir. Seksenlerde o ilginç sürü iş, "Rüya kol veya bir bavulun içinde", "Ölü Canlar", "Seni asla unutmayacağım" ve diğer resimleri vardı.

rollerin onu aralığı önemli ölçüde genişlemiştir. Birkaç yıl önce, o sadece lirik kahraman vardı. Ancak şimdi, yine de daha az etkileyici görüntüleri şirret güzelliklerini sunmaya başladı. Sakin, sessiz, utangaç kız: Ama gerçek hayatta, o hala aynı kaldı.

O tuhaf düzenlilik deliler gibi aşık devam etti. Çoğu durumda, sadece yoktan bu aşkı icat, yani yaptığı çalışmalarla manevi tazminat zengin malzemenin bakarak acılar için bir nedenin var. Bütün bunlar, ne yazık ki Alexander ile onların ilişkilerine gölge düşürdü. Evlilik olmazsa Evlilikleri on yıl sürdü. kızlar için bu çok kolay zaman değildi. aile bir sarkaç gibi olmuştur: o kocasına geri, sonra sol kolun. (O çok genç olduğu için) İskender sık sık hepsi bu tahammül zordu içti, ve o. Onu sevdiği için de yapamadım, bırak. Buna ek olarak, arkadaştık. Ama sonunda, sabrı tükendi ve onlar ayrıldılar. Onun hakkında fazla o hiçbir şey bilmiyor.

Daha sonra ağır doksanlı malyshevoy pek vurulması konusunda teklif aldı. O ciddi para sorunları vardı. aktris bile gayrimenkul ajansta bir süre çalıştı. o dizileri rol aldı Yine, seyirci, 1999 yılında bir kadın gördüm "Aile Sırları." Ve gelecek yıl bu bir gazeteci karakteri haline geldi "özel durum". Bu melodram, o kendi kompozisyonun bir şarkı söyledi. Her neyse, o ilginç yaşam ve daha az ilginç biyografi vardı. Irina Malysheva ve bu güne kadar ilk sete gelmişti en savunmasız, mütevazi, zeki kız kalır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.