Sanat ve EğlenceFilmler

Dram gerilim "Glengarry Glen Ross" ( "Amerikan")

Dram gerilim "Glengarry Glen Ross" ( "Amerikan") - bu büyük dramın minimalist dekor, eylem ve karakterlerin mükemmel ses sınırlı alana sahip, inanılmaz bir bant, mücevher film.

referans

filmi "Glengarry Glen Ross" Amerikan yazar yaratıcılığı halefi olarak kabul edilir ünlü oyun yazarı David Mamet ABD tarafından oyununa dayanır A. Miller.

Resmin Biraz muğlak adı film, bu Miller'in dünyaca ünlü ürüne bir dereceye kadar ilişkilidir orada tartışılacak olan ilgili olarak, iki evlerin isimlerinden oluşur "Satıcının Ölümü". yönetmenin yaratıcı birliğin profesyonellik sayesinde James Foley ve sokaktaki sıradan insana yabancı yaklaşık senarist David Mamet hikayesinin bir pazarlama taktiği başyapıt filmi haline gelmiştir.

yaratıcıları son derece gerçekçi karakterler hakkında endişe zorlayarak, neler olduğunu izleyiciyi ilgi başardı. Özellikle ısırma konuşma Bran ve drama bir rakibe, resmi rütbe ve mesleki etik yaş umurumda değil meslektaşları sözde kibirli dırdırından sesler "Glengarry Glen Ross". film yapım sürecinde yer alan aktörler, sonuna kadar onların dramatik konusundaki yeteneğini göstermek için fırsat oldu.

yapı

Anlatı dram "Glengarry Glen Ross" ( "Amerikalılar") Sanat açısından birkaç eşit parçaya ayrılabilir. yalnız Her bölüm doruğa prolog, entrika ile, benzersiz bir mini oyun. Bu anlatı yapısı izleyiciye, gergin atmosferi hissetmek döner belirsiz arsa şiddetini değerlendirmek için, kişisel inanç ve merkezi karakterlerin fikirlerin aralıksız çarpışmalar tanık, psikolojik durumların çeşitli yaşamaya fırsat olduğunu.

bol sorular aynı öbekleri ve expletives cevaplanmamış, sayısız tekrarlar kalması ile "Glengarry Glen Ross" sürekli diyalog üzerine inşa edilmiştir. Ancak, hikaye profesyonel yönüne sıkıcı sayesinde şey ama, sürekli değişen açılar ve mükemmel oyunculuğu ile stüdyo operatör Juan Ruiz Anchiya.

Plot. kravat

Biz kesinlikle ciddi dram "Glengarry Glen Ross" oldukça komik ve kitlelere çok çekici kravat vardır. Hikayenin başında ana karakterlerinden aşina seyirci - dört farklı müzikal personel gayrimenkul ajansı (roller aktörler-sanatçılar: Alan Arkin, Al Pacino, Dzhek Lemmon ve Edd Harris).

Bütün karakterler alım ve arazi satışı yapan, ancak patron astları arasındaki rekabet çok mutlu güncel olaylar arasında koşullarda, memnun değil. tüm bayiler olası işlemlerin olduğunca dışarı taşımak zorunda bu hafta açısından dile getirdiği göre. Sonuçlara göre özetlenebilir ve her liyakate göre ödüllendirilir: kazanan - Cadillac, ikinciye - mutfak eşyaları ayarlanır ve üçüncü ve dördüncü basitçe işten çıkarılacak.

gelişmeler

dramada ilginç önsözünde bu tür Sonra "Glengarry Glen Ross" gelişmeler öngörülemeyen hız vardır. Her karakter sonucu almak için davranış taktikleri seçer. İlk takdire coşkusu potansiyel müşterilerin "kur" ile başlar. İkincisi, onun patronu acıma üzerinde baskı çalışırken, ruhu sniknuv. Üçüncü ve daha da iyisi, suça tahrik, dördüncü rip çalışıyor.

Sonuç olarak, durum birey olarak, bir köşeye koşullar tarafından yönlendirilen ve kurtlarla canlı" bir dizi dayatılan kurallarına göre oynamak zorunda kalmıştır, her karakterin doğada "kaynar" açığa oldukça öngörülemeyen büküm ve anlatı ikinci yarısını alır onların doğanın bütün ortaya çıkarır - on kurt gibi uluyor. "

oyuncu topluluğu

Dustin Hoffman tarafından canlandırılan en parlak kahraman klasik oyun performansı ve James Foley rolünde film dramadaki yetenek söylenmemiş rakibi Hoffman rakipsiz Al Pacino her türlü işlevini parladı. Ekranın düzenlemesi için çok girişimci işadamı, Rikki Romy Al Pacino haklı "Oscar" için aday gayrimenkul sektörü ticaret, ama o filmde oynadığı rolden ötürü çok sonraları açgözlü ödül alacak "Scent of A Woman".

Onun daha üst düzey meslektaşı Dzhek Lemmon, onun işi için mücadele etmek zorunda kaldı yaşlı kaybeden Shelly Levine, çalış, Venedik'te prestijli film festivali ödüle layık görüldü. Filmin Parlak erkek oyuncu topluluğu "Glengarry Glen Ross" Birçok dünya film eleştirmenleri başarılı bir proje Foley en iyi parçası adında, yerli gişe şampiyonu "Amerikalılar."

Film geniş bir kitleye görüntüleme için tavsiye etmek zordur. Hatta bir yıldız oyuncu topluluğu geçerli bir argüman değil. Biz sadece içtenlikle teybe en değerli ve her sakininin en iyi ev sinema koleksiyonu kopya biri olmayı tek şansı tavsiye edebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.