Bilgisayarlarİşletim sistemleri

Bir torrent dosyasını indirmek için, sidies ve bayramlar nedir ve bunlar ne için?

Düzensiz insanlar için düzenli olarak oyun veya filmleri çeşitli yerlerden pompalasa da, oturup ve şölenlerin ne olduğu açık değildir. Prensip olarak, bu veri aktarım planının teknolojisi tüketiciyi en az endişelendirmektedir. Sonuçta, görevi, bilgisayarınızda azami zaman verilerek ve nasıl ve niçin çalıştığından maksimum veri elde etmektir - uzmanların anlamasını sağlayın. Prensip olarak, böyle bir konumun var olma hakkı vardır. Bununla birlikte, bazı durumlarda, bilgi eksikliği kullanıcıyla birlikte acımasız bir şaka oynayabilir. Sonuçta, bir kullanıcı torrent dosyasını kullanarak uzun bir arama yaptıktan sonra bir filmin (program veya oyun) indirilmesine nadiren alışılagelmiş değildir ve işlem hemen hemen çıkmazdan çıkmaz ve kimse nedenini açıklayamaz. Ve eğer kullanıcı ciderler ve ziyafetler olduğunu biliyorsa, istatistiklere bakabilir ve seçilen kaynağı kullanmanın faydasız olduğunu derhal tahmin edebilir.

Aslında, herhangi bir sunucunun eşzamanlı bağlantı sayısına bir sınırı vardır. Ve eğer bazı bilgiler belli bir kullanıcı sayısıyla indirilirse, geri kalanlar beklemek zorunda kalıyorlar. Dosya küçükse, sıra hızlı bir şekilde hareket ediyor ve birkaç gigabayt boyutuna gelince, sürenizi sonsuza kadar bekleyebilirsiniz. Bu nedenle, dosya bölüme ayrılmış ve her kullanıcı bir dosyayı indirip ardından diğer kullanıcılarla paylaştığında , veri aktarım düzeni icat edilmiştir. Böylece, herkes farklı bilgileri sarsar ve ardından dosyayı bir araya getirerek değişir. Her şey doğru şekilde işe yararsa, bilgi çok sayıda kullanıcıya aynı anda ve iyi bir hızda iletilir. Fakat bir şeyler ters giderse, nedenlerini anlamak için Taraflar, Ziyafetler, Lycheeler nedir anlamamız gerekir. Kullanıcı bunu anlamıyorsa, o zaman, kural olarak, yorumlardaki kaynak hakkında bir negatif yazar ve bu, her şeyi bitirir.

Tarafların ve Ziyafetlerin Neler Konusunda Daha Fazla Bilgi

"Kimin böyle" olduğunu sormak daha doğru olur çünkü bu tamamen anlaşılabilir terimler altında gizli kullanıcılar vardır. Akranlar, bilgi alışverişi sürecindeki katılımcı sayısını, yani ne kadar çok olduklarını anladığında, veri aktarımını daha etkin hale getirirler. Buna karşılık, sidyeler (bilgi dağıtanlar) ve lycheeler (sadece indirmeler ancak dağıtmazlar) olarak ayrılırlar. Yani, istatistiklere göre çok sayıda akran varsa, aralarında neredeyse hiç sid (lychees) yoktur, o zaman indirme işlemi daha yavaştır.

Doğal olarak, birincil kavramlara bile sahip olmayan ve terminolojiyi bilmeden, kullanıcı gezinemez ve işlemi daha hızlı yapmak için neler yapılması gerekir. Bir kişi oturup bayramın ne demek olduğunu bilirse, örneğin CHAT'teki bir kişiden "distribütör ol" olmasını isteyebilir veya sadece birini almanın yanı sıra vermek için de yeterli bilgiyi indirmesini bekleyebilir. .

Çoğu durumda, torrent dosyalarıyla büyük (ve çok değil) dosyaları indirmek için sistem, azami bilgiyi elde etmek için asgari süreye yardımcı olur. Fakat ustalıkla kullanabilmek için, şartları biraz bilmeniz ve en azından oturup ve şölenlerin ne olduğunu anlamanız gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.