GüzellikSaç

Magic Leverage curlers: Nasıl kullanılır? talimat

Çoğumuz güzel dalgalı saçlara sahip olmak istiyor ancak maalesef tüm doğalar mükemmel kıvrılmalara neden değil. Hepimiz biraz kıvrılmak istiyorsak ne yapacağımı biliyoruz: curlers kullanın. Fakat günümüzde bu kadın eşyaları, elastik bantların yardımıyla saçlara bağlanan küçük yuvarlak şeyler değil aynı zamanda alışılmadık ve tuhaf olabilir. Bunlar Magic Leverage kaşeleri. Onları nasıl kullanacağınızı, bu yazıdan öğreneceksiniz.

Neden geleneksel körükleri kullanmıyorsunuz?

Saçlarını perma için bilinen tüm yöntemleri denediyseniz, kendinizi bu alanda gerçek bir profesyonel olarak düşünebilirsiniz. Bazı kızlar örgülü örgü kullanarak kıvrımları sarmaya çalışıyor, bazıları pahalı saç kesme makinelerini ve diğer araçları satın alıyor. Fakat ilk yöntem istenen sonucu vermez ve ikincisi tellerinize ciddi zararlar verebilir. İşte bu devrim niteliğindeki bu ürün durumdan çıkış yolu olabilir. Harika curlers Magic Leverage, görünümünü bozmadan, hızlı ve en önemlisi - herhangi bir uzunluğa sahip niteliği olan saçları rengârenendirmenize olanak tanır! Hafif, dayanıklı, kullanımı kolay ve ucuzdurlar. Saçlarına koymak kolaydır, uykuları rahattır ya da kendi işlerini yaparlar; saçlar pahalı bir güzellik salonunu ziyaret etmiş gibi görünürler.

Magic Leverage curlers üzerinde bukleler nasıl hazırlanır?

Elbette, diğer sallayabilme aracında olduğu gibi, bu öğeyi nasıl düzgün kullanacağınızı bilmeniz gerekir. Endişelenmeyin, çünkü Magic Leverage curlers'ı satın aldıysanız, onlara talimatlar dahil edilir. Oldukça açık ve net bir şekilde yapılması gerekenleri açıklar. Ancak hala anlamıyorsanız, size adım adım açıklama sunarız. Kuralların bilgisi olmadan, Magic Leverage curlers kullanmamalısınız unutulmamalıdır. Bunları nasıl doğru kullanabilirim?

Öncelikle, bu konuyla ilgili size yardımcı olacak kaşkol ile bir kancanın dahil olduğuna dikkati çekiyoruz. Önce, saçınızı üçte bir oranında iyice yıkayıp kurutun. Daha kalıcı bir etki elde etmek için ip üzerine biraz köpük koyabilirsiniz . Saçınızı, baş ağzından başlayarak ayrı kordonlara bölün (burada sıralam çok önemli değildir, ancak sizin için daha kolay olur), ilerdeki kıvrımın genişliğini tercihinize göre seçerek. Bu durumda, saç türünüze ve sonunda ne tür kıl almak istediğinize dikkat edin.

Prosedür oldukça basit, bu yüzden Magic Leverage kaşeleyicilerinin nasıl vidalanacağını bulmaca gerekmiyor. Bir spiral şekle sahip oldukları için kolayca kancaya takılabilirler. Ardından, aynı kanca ile, kıvrılmak istediğiniz ipliği kanca edip spiral boyunca sürükleyin. Tasarımın kendisi ip ile birlikte katlanacaktır. Tüm bukleleri "giydirene" kadar devam edin. Bundan sonra saçların tamamen kuruyana kadar beklemeniz gerekecek. Bu durumda saç kurutma makinesi kullanabilir veya doğal olarak kurutabilirsiniz. Hafif makaralar elde etmek için, Magic Leverage saç için saç körüklerini en az 20 dakika tutmanız gerekir. İdeal fiksasyon için saç tamamen kuruyana kadar bekleyin.

Eğer zaten Magic Leverage cüzdanlarına ihtiyacınız olduğunu (bunları nasıl kullanacağınızı biliyordunuz, yukarıda açıklanmıştır) çevrimiçi mağazalardan satın alabilirsiniz. Yardımları sayesinde herhangi bir viraj yaratabilirsiniz, sadece kıvrılma genişliğini ayarlamak gerekir. Prosedürün bitiminden sonra, saç dökülmesi ayrıca vernik ile sabitlenebilir.

Neden Magic Leverage curlers bugün çok popüler?

Öncelikle, tasarımında Magic Leverage tasarımcıları (onlara talimatlar her pakette bulunur) sayesinde saçlara zarar vermediğinden pullanmanın ne olduğunu unutuyorsunuzdur. Saç gerginliği ortaya çıkmaz, ünkü sıradan saç kesme makineleri kadar ağır değildirler. Bu nedenle hafif dalgalı teller alacaksınız. Bu, uzun saç için ideal olan bu tür boyayıcıyı kılar.

Buna ek olarak, eşsiz bir saç stili oluşturmak için, bir kanca ile ayarlamak için yeterli olacaktır. Hiçbir şey icat etmeye veya herhangi bir karmaşık eylem gerçekleştirmenize gerek kalmaz, spiral şekli, her zaman hayal ettiğiniz bukleleri çok çaba harcamadan yapmanıza yardım eder. Kıvırcıklar polimerden yapılmıştır ve uçları silikondan yapılmıştır. Bu malzemeler yüksek sıcaklıklara dayanabilir.

Bu sistem, baştan çıkarıcı kıvrılmaları almak için yarım saatlik bir saat sürer. Bu durumda, türler pahalı bir permadan sonraki ile aynı olacak, ancak saçlar yaralanmayacak. Bu kaşkolları kullanarak, ağır hissetmeyeceksiniz ve ipler çekilmeyecektir.

Ne hatırlamanız gerekiyor? Temel kurallar

Ana kural: Kancayı nasıl kullanacağınızı bilmek ve beceriksizce onu nasıl idare etmeyi öğrenmek değerlidir. Buna ek olarak, kirli saçlara rüzgâr atamazsınız, çünkü bu durumda saç dökülmesi işe yaramayabilir. Ayrıca, iplikçiklerin sonuçta görmek istediklerinize uygun olarak doğru dağıtılması gerektiğini bilmek de önemlidir. Daha büyük bukleler için, daha küçük olanları - daha azını, daha fazla saç alın.

Standart Sihirli Kaldıraç takımına neler dahil?

Kümede, kısa, orta veya uzun şeritler için ideal bir saç stili yaratmaya yardımcı olan farklı büyüklükte kıvrımlar vardır. Örneğin, Magic Leverage kaşeleyicileri uzun saç için uzun, kısa saç için kısa saç derileridir. Ancak biraz deney yapabilirsin. Yalnızca ipuçlarını sarmak istiyorsanız, kısa saç tulumunu uzun saç tulumunda kullanabilirsiniz. En iyi seçenek, saç köklerine yakalanmasıdır. Ayrıca sette, tellerin telin içine kolayca geçmesine yardımcı olacak bir kanca olmalıdır. Ayrıca bir talimat da vardır, bu nedenle Magic Leverage kaşkolaj alırsanız, nasıl kullanacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sihirli Kaldıraç Yararları

  1. Dayanıklı (yüksek sıcaklıklara dayanıklı) cüruf yapmaya imkân tanıyan yüksek kaliteli polimer ve silikon kullanılmıştır.
  2. Yaramaz saçlarınız olsa bile, Magic Leverage ile ideal bir saç modeli yapabilirsiniz.
  3. Geniş Sihirli Kaldıraç kaşeleri, ipleri kısa sürede bükmenize olanak tanır.
  4. Onlarla birlikte, çok fazla stil aracı kullanmanıza gerek yoktur. Sadece köpük ve cila gereklidir.
  5. Bu saç tıraş makinesi saçları uzatmaz, saçlarını inceltmez, kendi işini yapana veya uyuyana kadar bacaklara girmezler. Onları çıkarmak da oldukça kolaydır.
  6. Yardımları ile çeşitli saç stilleri yaratabilirsiniz.
  7. Tatillerde veya iş gezilerinde onlarla kolayca alınabilir, çünkü bu kaşkollar fazla yer kaplamaz ve biraz tartmazlar.

Sihirli Kaldıraç Dezavantajları

  1. Maalesef, her zaman bir sürü Sihirli Kaldıraç seti yapılmaktadır, çünkü hepsi kaliteli değildir. Genellikle kancanın kötü bir malzemeden yapılmış olması ve çabucak kopmasıdır. Bu nedenle satın aldığınızda ürünü kontrol edin.
  2. Çoğu kişi, doğal olarak kurumasını emrediyorsa saç dökücüleri saçınıza sadece 20 dakika boyunca tutabilirsin. Öyle değil. Kural olarak, yüksek kaliteli dalga daha fazla zaman gerektirir.
  3. Tüm kozmetik mağazaları bu ürünü satmıyor, o kadar çok kişi sahte satın alabileceğiniz Internet üzerinden saç kesme makineleri satın alıyor. Oldukça dikkatli olun!

Ucuzluk, Magic Leverage'ın ana artısıdır

Bu curlers ortalama maliyeti 200 ruble 2000 arasında değişir. Onları özel bir mağaza veya Internet üzerinden satın alabilirsiniz. Web'de, size göre tam olarak hangisini seçebileceğinizden daha farklı setler seçebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Günümüzde bu kaşkolların reklamını görmek çoğu zaman mümkün olsa da, herkesin satın almadığı, çok iyi olmadığını düşünerek korkuyorlar. Ancak satın aldıktan sonra tüketicilerin çoğu çok memnun oluyor, çünkü Magic Leverage kaşıyıcıları saçlarınızla gerçekten harika şeyler yapıyor. Bu önemli konunun temel özelliği, kadınların para cephaneliklerinde bulunabilir, buna kullanım kolaylığı denilebilir. Aynı zamanda, biraz zaman ve çaba harcamış olarak, mükemmel bir sonuç elde edersiniz. Kazıklar çok hantal ve güzel görünecektir. Aynı zamanda saçlar bozulmaz, ki bu Magic Leverage lehine konuşuyor.

Bu devrilme kaşkollarını kullandıktan sonra, itaatkâr saçlı, o kıvrımların bütün gün kalmamasından şikâyet eden ve hatta güzel kıvrımlara girmek istemeyen kızlar bile oldukça tatmin edici kalırlar. Saç kurutma makinesiyle saçları kuruturken ve yalnızca temel stil ürünlerini (vernik veya köpük) kullanırken bile, saçlarınız günün sonuna kadar sürecek. Aynı zamanda, kuaför stilistini terketmiş gibi görünecektir. Buna ek olarak, Magic Leverage, saç sıkma demirleri veya sıradan saç kesme makinelerinin aksine, saçları yağmalamaz. Günlük kullanımdan sonra bile, saçlarınız çok şaşırtıcı görünecektir. Beden ve şekil çeşitliliği, hep böyle düşlediğiniz bir saç stilini yaratmanıza yardımcı olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.