Haber ve ToplumÜnlüler

Aktör Vitaly Egorov: biyografi ve filmografisi

yetenek, cazibe ve güzelliği birleştiren aktör - seyirci Rus Vitaly Egorov, çok sayıda için. meslek ikiyüzlülük özel beceriler, o Rusya Onur aktör unvanını aldı. sıralama dizilerde huysuz ahbaplar Momchilovicha Milko olarak rolünden ötürü hatırlar Birçok "Güzel Born değil." Ancak, kariyerinin filmde Vitaly Egorov sahnede hareket etmeye tercih değil bir kere düşünmeye başladı. şöhret ve tanınma yaptığı yolu neydi?

biyografisinden Gerçekler

Vitaly Egorov - "büyük sanat" ilgi göstermeye başladı aktör ilk yıllarda hala. O Korsun-Shevchenko köyünde 20 Aralık 1968 doğumlu Cherkassy bölge (Ukrayna). Çocuklukta Vitaly Egorov oturup gibi değildi: o, dans dersleri katıldı müzik okuluna gittim, ben oyunculuk tek bir ders kaçırmamaya çalıştı.

ücretsiz bir anı verildi zaman, o televizyonda döner ve bale gösterileri ve paten kaymak tadını çıkarın.

Çalışmanın yıl

sekiz yıl mezun olan Vitaly Egorov drama okulunu kayıt etmeye karar verir ve kukla Dnepropetrovsk şubesi öğrencisi oldu. Öğretmenler hemen çalışmalarında çalışkanlık ve sorumluluk gösterdi yakışıklı bir genç adamın yeteneğini fark ettim.

tiyatroda Deneme çalışmaları

üçüncü yılında zaten herkese kanıtlamıştır Vasily Egorov o - aktör, söz, tam. Bu süre boyunca Odessa sahne müzikal-dram tiyatrosu elini çalışır. İşte o çok sayıda önde gelen roller oynamak zorunda: "Demir askerler" (Havari), (Golokhvastov) "İki Hares Chasing", "Beztalanna" (Stepan).

Moskova Sanat Tiyatrosu Okulu

Askeri yaş ulaşan hevesli aktör Silahlı Kuvvetlerinin saflarına katıldı. Sovyetler Ordusu Tiyatrosu'nda görev gönderildi.

Birkaç gün bir genç ünlü aktör Oleg Tabakov Moskova Sanat Tiyatrosu Okulu'nda okumak için yetenekler arayan olduğunu bilmek gelir terhis kadar kalmıştır. Böyle bir şansın kaybedildiğini edilemedi ve Vitaly Egorov teatral Forge çerçevelerinde girdi. Çalışmanın bir yıl Çehov MHTe görüntü Zvezdich (oynatma "Masquerade") oynamak isteyen aktör sunulan sonra. Melpomene bu tapınağın yılında şanslıydım: sahnede ortağı kendisi oldu Masum Smoktunovski, zekice Arbenina dönüştü.

Moskova Sanat Tiyatrosu Okulu Vitaly Egorov'un Diploması 1994 yılında alacaktır.

tiyatroda Çalışma

Tabakov 1993 yılında şirkette yetenekli bir aktör davet etti. Olegom Pavlovichem oluşturulan tiyatroda Onun "deneme balonu", Vladimir Mashkov "Bumbarash Passion" üretiminde Lev imajını ortaya çıktı. Bu "Star saat yerel saat", "Gemici Sessizlik", "Şakalar" nin yapımları iş izledi. Özellikle "mavi gökyüzü altında" üretiminde hafızam tiyatro Vitaly Egorov rolü (David Elbridge) kazınmış.

Hiçbir az başarılı aktör için o zekice muhafazakar Nikolaya Kirsanova dönüştü Ivan Turgenev klasiği "Babalar ve Oğulları" ile oynamak oldu.

Popüler bir oyun Beyaz palyaço "Ölüm Defying Acts" - Vitaly Egorov sevdiği rollerden biri belirtiyor. Bu Vladimir Mashkov koyun ve uzun yıllar olmuştur o repertuvarının gerçek bir mücevher "Snuff-kutuları." "Öldüren Cazibe" izledikten sonra tiyatro eleştirmenleri Melpomene Vakhtangov tapınağında konulmuştur "Turandot" ile paralellikler çekti.

izleyici Onun incelikle sıradan Dona Karni tasvir "Biloxi Blues", üretimini V Egorova çalışmalarını sevdim. Son derece oyun oynarken aktör sinema müdavimleri tarafından yapıldı takdir Y. Butusov "Pazar Süper.": Prens Dmitry Ivanovich Nekhlyudov rolü var.

O yönetmen Declan Donnellan yorumlanmasında "Three Sisters" üretiminde onun eşsiz yetenek litsedeya Vitaly Egorov kanıtladı. İşte o zekice Kulygina dönüşür. Oyun Moskova ve Paris'te tiyatro mekanlarında bir alkış fırtınası kırdı.

2006 yılında, o bile sanatçılar da zafer bekliyor Bogota, Kolombiya Tiyatrosu'nun sahneye koydu.

Ve bugün aktör de çeşitli roller oynamaya devam tiyatro Tabakova ben V Moskova Sanat Tiyatrosu. Çehov. Gelecekte mutlaka Vitaly Egorov dahil olacak yeni oyunlar, koymak planlanmaktadır.

Bir aktör için, esas görevi Melpomene kayıtsız tapınağını bırakmamalısın, seyirci duyguları atmak yapmaktır. Aktör oyun etkilenen sorunları hakkında tiyatro müdavim düşünceyi yapmalıdır.

Film rolleri

Tabii ki, aktör tiyatroda çalışmaya uzun süre verir. Ancak, kendisinin profesyonel başarı ve sette ulaşmak istediğinde bir gün oraya an geldi hatırlatır. Ciddi bir dengesizlik vardır: Birçok oynanan roller tiyatroda ve çok az vardı - filmde. Ve dengeyi yeniden gerekliydi. yönetmen Vitaly Egorov basitçe bir aktör olarak ilginç değildi belli bir dönem oldu. Ama siyah bant geçti ve 2002 yılında o bir film yıldızı davet edildi. Ivan Duhovichny çektiği sanatçı filmi "Kopeika" Yuri Borisov arasında Yegorov güven oynatma görüntüsü. Bu "Antikiller" sansasyonel filmde yinelenen bir rol izledi.

Ve tabii ki, aktörün çarpıcı popülerlik o ustalıkla moda cinsel yönelimini tasvir gösterisi, üzerinde çalışmaya getirdi. Zamanla, pembe dizi "Güzel Born değil" sonra mantar gibi şişmeye oldu filmografi olan Vitaly Egorov, tanınabilir Rus sinemasever haline geldi. aktör, "Moskova Saga", "Dedektifler" "MUR MUR olduğu" gibi dizilerde rol aldı.

aile

kimin özel hayatı iyi geliştirdi popülerliği Vitaly Egorov rağmen, aile ilişkileri sırlarını ortaya çıkarmak için sevmez. kırkıncı yıldönümünü kutladı zaman aktör evli olduğu bilinmektedir. Eşi Vitaly Egorov Natalia eğitmek kızları, Anne ve Mary zaman çok.

boş

Serbest zaman aktör Ailenizle birlikte geçirmek tercih etmektedir. Eşi ve çocukları ile ülkede dinlenmek sever. Bu Kaluga bölgesinde arazi kendi konusu var ve yaz aylarında değil, kış aylarında sadece orada olmaya çalışır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.