HobiDikiş

Akçaağaç yaprağı Güzel çiçek

Her sonbahar, sayısız parlak "tüyler" ağaçlar yeni büyüme için verimli bir zemin oluşturma ve yola sıcak günler için kolay keder kalplerinde doğurma, yere düşer. Ama yabancı ustaları anladım yaprakların arasından bir çiçek nasıl turuncu-sarıdan parlak kırmızı olabilir akçaağaç,. Böyle bir buket yapma doğal malzeme uzun sürmüyor ve bir sonraki sonbaharda kadar saklanır ve daha da uzun olabilir.

hazırlık aşaması

akçaağaç yaprakları rengini yapmak için, uygun bir malzemeyi toplamak gerekir. Bunu yapmak için çok güzel bir büyür yakındaki bir park veya alışveriş merkezi, gitmektir ağacı. Yapraklar parlak renk ve farklı şekil en çok arzu seçmek gerekir. Zaten kurudu öğeleri ağaçtan onları gözyaşı gerekebilir, uymaz. toplama geç sonbaharda gerçekleşmesi durumunda, ağaca zarar korkmayın - bu ana şey, uyuyor - dalları zarar vermemeye. akçaağaç biri güzel çiçek yaprakları mümkün yeşil olduğunca doğal malzemelerden yapılmış portakal veya sarı ve çanak yaprağı herhangi bir renk, iki ya da üç büyük kırmızı, küçük bir kopyası gerekir.

ödev

çiçek için akçaağaç yaprağı kırık ve parlak değildir, üretim süreci gecikmiş olmamalıdır. Doğal malzemeler apartmanda çok çabuk kurur ve odadaki beş veya altı saat sonra kullanılamaz hale. Doğal gölgede veya yeşil iplik alın floristik bant, keskin makas ve boyut ve yaprakların renk göre sınıflandırılmaktadır. dikkatle, tek bir öğe al bir parmak üzerine katlanmış ve gelecekteki tomurcuk çekirdeğini almak için büküm başlar. Ana kural - baz ayrı düşmemelidir hafifçe konuları güvenceye veya Tip-bant kangal birkaç yapabilirsiniz. Daha sonra büyük bir tabaka almak ve hafifçe uygun bir form yapmak için tabana basılmasıyla aynı şekilde yuvarlandı. Yavaş yavaş yeni elemanlar rozetler istenen boyuta ayarlandı ve yeşil bir ön kalıp sepal yapılmış artar. akçaağaç yaprağı çiçek tabanı sıkıca geçen ayrıntıyı sarılmış ve zaman, hazır tüm sabit iplik veya çiçek bandı.

Biz şarkı yapmak

çiçek sömürü sürecinde ayrılmadın böylece yapabilirsiniz, tüm sargılar gücünü test buketleri yapmak. Güzel bir kompozisyon için tüm elemanları ve ek yaprakları primatyvayut farklı boyutlarda, ince dal, üç ila yedi tomurcukları hazırlamak için gereklidir. Bir buket sadece bir veya iki saat içinde oluşturulabilir - bu büyük bir hediye veya hatıra olabilir senin bohem partiye seviyordu. Kalan malzeme üretimi kolaydır aplike çiçek bağbozumu tarzı Herbaryum ile vazo ya da mini albümü süslemek için yapraklardan.

kırmadı uzun buketi ve festival havasına büründü için, ustalar her zamanki boya (veya ışıltılarla) saç serpin tavsiye ederiz. Bu süreç yetişkinler için sadece eğlenceli olacak - herhangi bir çocuk kolayca malzeme bütün aile için faydalı olacaktır toplamak için bu tür işler ve temiz havada yürüyüşe başa çıkabilir. Bileşimler dallar fındık, Rowan, meşe palamudu, küçük kestane ile tamamlanabilir. Böyle bir hediye iyi bir tadı ile anneannem, çocuk ya da meslektaşı almak güzel olurdu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.