Entelektüel gelişimiMistisizm

Ağladığında Çeşitli varsayımlar, neden aynaya bakma

Rus halkı ve birçok inanacağım. Birisi gerçekten buna inanıyor ve bazı sadece bu demektir ya da bu batıl bir ayna ile, örneğin, ilişkili olduğunu bilmek istiyorum. Ona küçük çocukları göstermek için, yansıyan fotoğrafladım gerekli değildir. Ama birkaç kişi ağlıyorsun ya da kötü bir ruh halinde iken aynaya bakamam nedenini biliyorum. Sadece bu tür ifadelerin duymuş ve birbirlerine geçmek.

olumsuz sonuçları

Ayna - insanların yaşamlarında önemli bir niteliktir. Bu sizin çantanızda, ofislerde bir apartmanın odaları her yerde, her kadındır. Bu konuda eski zamanlardan biraz dikkatli ve tedbirli olduklarından. Ağladığında bir aynaya bakmak asla gerektiğine inanılmaktadır. işaretlere göre, insanın kaderinde olumsuz sonuçlar doğurmaktadır.

İlk varsayım - mutluluklarını feryat etmek mümkündür. Gelecekte, yaşamında başarılı anları azalır.

Ağladığında İkinci görüş, neden, aynaya bakma - "sürekli üzer." Bu öğe sonra onun kaderi üzücü izlerini acı, bu durumda kişinin saklar.

olumsuz etkisi kurtulmak için nasıl

Eğer ağlarken aynaya bakmak edersek, o zaman sonra, sakin bir kaç basit adımı uygulayın. Temiz su ve iyi ovmak onunla bezi ıslak olmalıdır. Sonra uzak konudan hareket etmeden, bir gülümseme ile gözyaşı kalıntılarından kurtulmak ve tazelemek için.

Sıvı negatif anılar aşındırmak inanılmaktadır. Ve her şey yeni iyi bir ruh hali için tahsil edilir. Ezoterizm aynalar sahibi ve hatta birbirlerine "konuşmaya" düşündüğümü hatırlıyorum yapılabileceğini göstermektedir. Yani bilgiyi iletebilir. Bu Ağladığında aynaya bakamıyorum açıklıyor şeydir. kız çoğunlukla korkuyor kaderi üzerinde olumsuz etkisi.

ilginç inanışlar

Slav insanlarda almak için büyük miktarda var. Bir ayna ile yapılmamalıdır Ne, nasıl tedavi, nereye yerleştirmek için? Birçok hala eski inançlarına sarılmak. Onların güzellik ve istihbarat "yemek" olabilir - yerken Örneğin, neden aynaya bakma. Yatağın önünde asmayın - kabus veya baş ağrısı eziyet olacaktır. bir başkasının evine ayna almayın - ne bilmiyorum "testere". Yukarıda da belirtildiği gibi, negatif unutmayın - kavga etmek mümkün değildir. Ona giren bir yenidoğan göstermek için istenmeyen bir - bir çocukta bunu büyümeye kötü olur, ya da diş çıkarma ile ilgili sorunlar olabilir.

Eski zamanlarda, insanlar genellikle şeytanların bir ayna konusu olarak kabul edilir. Bu yüzden oturma odasında asmak asla. Onlar şeytanın kendisini peep aracılığıyla korktu. Ayrıca bir etkisi olacak geçmiş sahibi ve geçerli sahibinin aynası hatırlıyorum. Ivan Grozni eşlerini korumak için, sadece kör ustaları bu öğeleri emretti.

Sihirli özellikleri

Onlar süslemeleri ve geniş bir yer açmak gibi birçok kişi, yatak odamda aynada çok düşkün bir yer vardır. Ama çoğu zaman, özellikle uyku, insanlar üzerindeki etkileri hakkında sanmıyorum. Mobilya bu parça yeraltı dünyasına bir portal olabilir inanılıyor. Slavlar yaşamla ölüm arasında engelleri silebilir onun büyülü özelliklerinde inanıyoruz. Bu sınır uhrevî bilinmeyen güçleri geçebilir. Bir uyku kişi çaresiz ve kolayca olumsuz etkilenen yaratıklar olduğunu. oda bir ayna var ise, geceleri uyurken sayfaları kapsayacak şekilde en iyisidir. Gibi özellikle misafirler sonra, sık sık yıkanabilir.

Ama biz bazen işaretleri yerine getirilmediği unutmamalıyız, kötü hiçbir şey olmaz. Genel kanının hiçbir bilimsel kanıt size, cry yemek, uyku veya kavga aynaya bakamıyorum, bu yüzden vardır. Her şeyi, ama fanatizm olmadan inanabilir!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.